האנרגיות בחודש יוני

יוני 2016

ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

הגענו כמעט לסופה של המחצית הראשונה של שנת 2016 ואם אתם מרגישים שכלל לא התקדמתם השנה, קרוב לוודאי שאתם צודקים ביותר ממספר דרכים. עד כה, שנת 2016 הרגישה כמו נסיגה אחת גדולה, כאשר כל צעד קטן קדימה מלווה בכמה צעדים עצומים אחורה. אבל החודש הזה האנרגיה מתבהרת ויש לנו רטט כפול של הספרה שש (יוני הוא החודש השישי של השנה, צמצום 2016 מסתכם בספרה תשע. 9+6 = 15 שמצטמצם לשש), ולכן נוכל לראות תנועה, קרקוע של אנרגיה מתדר גבוה יותר והתקדמות הולמת, עם אזהרה גדולה – אנו חייבים להיות ערוכים תחילה באופן פנימי, לפני שנוכל לפעול חיצונית. האנרגיה של  יוני דומה לשושנה – עלי הכותרת החיצוניים נפתחים כאשר עלי הכותרת הפנימיים מוכנים – וזה גם החודש שבו השושנים מתחילות בדרך כלל לפרוח. חמש הנסיגות של חודש מאי סייעו לנו להתייצב בעמדה ועכשיו אנו נכנסים לחודש חדש עם הזדמנויות ואפשרויות חדשות ועם תשוקה עזה להתקדם, דבר שהמתנו לו זמן רב.

יוני פורץ לדרכו עם מולד ירח בשישי לחודש (עוד שש) שמכניס אנרגיות כמעט של כל פלנטה בתצורה של צלב גדול במזלות המשתנים (טרנספורמציה), עם דגש על הפלנטות ה״חיצוניות״ הנעות לאיטן, ולכן כולם חווים זאת. זוהי הפעלה אנרגטית שלוקחת אותנו לקצה צוק הטרנספורמציה. משמעות המתח שיוצר הצלב הגדול היא שכל הפלנטות ניצבות אלה מול אלה משני צדי המתרס. האם נעז לחצות את הקו כדי לראות מה קיים בצדו האחר? מולד ירח זה גם נוגע בנקודות הליקוי של ה-10 במארס, 2016, מפעיל אותן מחדש לסיבוב נוסף של התנסות. האם משהו התרחש אז בחייכם שחוזר עכשיו?

הודות לחמשת החודשים של ניקוי בלתי פוסק זכינו לראות כל דבר במציאות שלנו שמגביל את השמחה שלנו, ועכשיו עלינו להחליט האם אנו מוכנים לזנק אל תוך הפוטנציאל הנרחב והבלתי מוגבל שלנו. בסופו של דבר אנו מתעייפים מהנסיעה בסְחַרְחֵרָת הטרנספורמציה ואנו מוכנים לקפוץ ממנה. זמן זה הגיע.

אף על פי שדומה שיש אפשרויות רבות כל כך ואיננו יודעים במה לבחור, הבחירה הופכת קלה יותר כאשר אנו בוחנים אותן על פי מה שגורם לנו שמחה ומשרת את הכוונה שלנו. עם הניקוי האינטנסיבי של חמשת החודשים האחרונים, אפשר וחוויתם ״סדר פסח״ מנטלי, רגשי ורוחני עצום, אבל זה בסדר, משום בחודש יוני המשפחות האנרגטיות שלנו יתחילו להופיע ואנו נלמד רמה חדשה לגמרי של התקשרות ויחסים. יצאנו ממעגל הנשמות התאומות ונכנסנו לקשרים של ידידי נפש, אנשים עמם אין לנו קרמה ושחולקים את התדר והרטט האנרגטיים שלנו. האם אנו מוכנים למערכות יחסים נטולות דרמה וקרמה? בואו נגלה.

פריחה היא מילת המפתח בחודש יוני, אבל זו צריכה להיות פריחה מכוונת ועלינו לדעת איזה סוג פרח אנו עומדים להיות. שייקספיר אמר: ״מה שנקרא לו שושנה, ריחו יהיה מתוק בכל שם אחר״, אבל אנחנו נתאכזב אם נצפה לשושנה יפה בעלת ניחוח מתוק ונקבל ציפורן חתול מבאיש (שהוא פרח יפה אך בעל ריח לא נעים). הכוונה שזורה עתה בתוך כל הערוצים האנרגטיים שלנו. כדי להגשים בעוצמה, אנו חייבים תחילה להביע כוונות עוצמתיות. לא רצונות או תקוות, אלא כוונות ברורות וישירות, שממוקדות במה שאנו רוצים לקבל במציאויות מלאות השמחה שלנו.

ואם החיים שלכם נוקו מלכלוך אנרגטי בחודשים האחרונים, יש לכם דף חלק כדי להתחיל מחדש. החודש אינכם יכולים לבזבז זמן על חרטות הקשורות לעבר, או לשפוט את עצמכם בגין בחירות מן העבר. אנו מקבלים החלטות בכל רגע בהתבסס על מה שעובד עבורנו באותו רגע. האפשרויות שלנו יכולות להשתנות ברגע הבא, אבל אין משמעות הדבר שההחלטה הקודמת הייתה שגויה. המשמעות היא שהיא פשוט לא עובדת עוד עבורנו ועבור המציאות החדשה שלנו. וזכרו, איננו מותירים אף אחד מאחור, עלינו להכיר בריבונות האנרגטית של כל אדם ואדם – יש להם שליטה מלאה באנרגיה ובבחירות שלהם וגם להם חייבת האנרגיה להיגמר בנתיבם לפני שיוכלו להבין את הצורך לבחור במשהו אחר.

הירח המלא החודש חל במעלה 29 במזל קשת, סגירת מעגל לירח המלא של ה-21 במאי במעלה הראשונה במזל קשת, שהצמידות הנדירה שלו עם מאדים הנסוג והיבטי הפלנטות החיצוניות העוצמתיות הכינו את הבמה לטרנספורמציה חסרת מגבלות, ששולבה עם סופה של מה שהייתה נסיגת מרקורי מאתגרת למדי. הדבר העניק לנו סיבות רבות יותר לשקול הישארות על נתיב הטרנספורמציה או לעזוב אותו כי הוא קשה מדי, מאתגר מדי או שאנו עייפים מדי. ואת מה שהתחלנו אז אנו יכולים לסיים עכשיו, אם אנו מוכנים. התזמון והנכונות צועדים עכשיו יד ביד ואיננו יכולים לאלץ אף לא אחד מהם.

האירוע הגדול של חודש יוני הוא הצמידות המדויקת בין אורנוס לאריס ב-23 לחודש, הראשונה מתוך שלוש שיחולו בין שנת 2016 לשנת 2017. הדבר לא אירע מאז שנת 1927 ובאותו זמן היינו עדים לתקופת ״השפל הגדול״, לשינויים גדולים בסדר היום החברתי, ולניצני תפיסתן של הנשים מקום משמעותי יותר בחברה. אריס היא אלת הסכסוכים, אורנוס הוא הפלנטה של המהפכה. אריס התגלתה לראשונה בשנת 2005, כאשר החלה התנועה הגדולה שלנו אל תוך מחזור ההתעלות. עכשיו, אחד-עשרה שנים אחר כך, אנו מתחילים להבין את עוצמתה של פלנטה גמדית זו. כאשר סכסוך ומהפכה נפגשים, אתם יכולים לצפות ל״תלישת נוצות״ כלשהי. תצורה זו בעבעה מזה כמה חודשים ומגיעה לכדי דיוק בחודש יוני. אנו יכולים לצפות לשינויים במבנה החברתי, למהפכות חברתיות נוספות, ולמחאות נוספות מצד אנשים שרוצים לראות שינוי אמיתי באופן שבו העולם מנוהל. כל אלה יהפכו את חודש יוני לחודש מרגש מאוד בהחלט.

וילדים שנולדים תחת צמידות אריס/אורנוס יהיו בעלי טבע מהפכני חזק. הם יהיו דור של מנהיגי עולם שלא יסתפק בסטטוס קוו, שלא יקבל עולם המנוהל על ידי רודנים, תאוות בצע ורודפי כוח. לכן אם נולד לכם ילד בזמן זה ואתם מגלים שהוא אינו אוהב שאומרים לו מה לעשות והוא מעדיף להחליט בעצמו, אתם יכולים להאשים את צמידות אריס/אורנוס שלו.

חודש יוני הוא חודש שבו על פי המסורת זוגות רבים נישאים, ולכן יש מיקוד חזק על מערכות יחסים החודש, אך בעוד שאתם עשויים למצוא אהבה חדשה (ואתם תמצאו אם אתכם מוכנים לכך), קיימים שני היבטים עוצמתיים בנוגע למערכות יחסים שעלינו לקחת בחשבון. הראשון הוא מערכת היחסים שלנו עם עצמנו והשני הוא מערכת היחסים שלנו עם העצמי שלנו או מערכת היחסים שלנו עם המקור.

canstockphoto0790680

ראו את סמל מזל תאומים שבתמונה, עצמאי אך מחובר. זה האיזון המושלם בין האנושי לאלוהי, שבו איננו מסתמכים על המקור לתמיכה ולהכוונה, וניצבים בביטחון בעוצמתנו תוך שימוש בהכוונה אלוהית ככלי ולא כקַב. החיבור מעלינו ומתחתינו, מאוזן ושווה. אנו עוצמתיים ביותר כאשר אנו מגלמים רמה זו של חיבור הולם והרמוני. הוא מתאים לנושא של שנת 2016 שהוא ״הרמוניה הולמת״, שבה האנרגיה תואמת וזורמת בדרך המאוזנת ביותר.

קל לנו להעניק את עוצמתנו לחיבור אלוהי, להאמין שהוא יודע יותר מאיתנו. אבל זו שותפות ושני הצדדים – האנושי והאלוהי – חייבים לפעול בהרמוניה מאוזנת והולמת כדי שהאנרגיה תזרום באופן שווה. אנו מתכוונים ויוצרים מרחב אנרגטי להגשמה ולקבלה, והיקום מגיב.

אם אתם מוכנים לסוף השיעורים, הריפוי והניקוי אז ״נערו אותם מעליכם״ ובחנו נתיבי חיים אחרים, חודש יוני מושלם לשם כך. אבל אל תצפו לפתרון קל, במקום זאת, צפו לפתרון שמתאים בדיוק לכוונה שלכם. אנו מקבלים בדיוק את מה שהבענו כוונה לקבל, את מה שביקשנו ואת מה שעמו אנו ערוכים. היקום לא משלים את החסר או ממלא את מקומנו. כוונות בטוחות, ברורות וממוקדות בוראות את התוצאות הטובות ביותר. מה תבקשו? התחילו במה שמטריד אתכם יותר מכל. בזמנים עוצמתיים אלה אנרגיה רבה עומדת לרשותנו ולכן על ידי בחירת הדבר העוצמתי ביותר בחייכם, אתם בוראים מרחב גדול במכל האנרגיה שלכם שיכול להתמלא באנרגיה חדשה.

זהו גם חודש שבו השאלות שהטרידו אתכם, המצבים אותם לא הבנתם לגמרי, ההחלטות שלא הצלחתם לקבל, יכולים להפוך ברורים מאוד עבורכם. אתם תראו מה יכול לפרוח בחייכם, מה הגיע כבר לשיאו, ומה אפשר להסיר משום שזמנו עבר. במונחי גינון מדובר ב״גיזום״, הסרת פרחים שסיימו לפרוח כדי שהצמח לא יזין אותם ויעודד פריחת פרחים נוספים. מה זקוק ל״גיזום״ בחייכם עכשיו? הוא עלול לצוץ ביוני – לכן היו מוכנים לכך.

שיהיה לכם חודש נפלא.