האנרגיות בחודש יוני 2018

ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

יוני כבר התחיל במרץ והאנרגיה נבנית כל החודש עם כמה דגשים מעניינים הכוללים את נסיגת מאדים, אנרגיה רבה סביב ערך וערכים, וכמה הזדמנויות ליישם את הדברים עליהם עבדנו עד כה. זהו החודש השישי בשנת 2018, מחצית מהשנה כבר חלפה. כמו בשנים קודמות, החצי השני של השנה יהיה שונה מהראשון, בהתחשב באופן שבו נבחר ליישם ולשלב את האנרגיה. הנושאים של יוני כוללים את האנרגיה של השותפויות ומערכות היחסים ואת האופן שבו הדבר ממלא תפקיד בחיינו. הדבר נכון לגבי כל מערכות היחסים וכל הרמות, האישיות והגלובליות. בנוסף קיימים היבטים חזקים של ערך וקרמה. נהיה עדים לפעולה קהילתית חזקה החודש, משפחת האנושות מתעוררת ומתאחדת.

נושא השותפות ומערכות היחסים של חודש יוני ידחוף אותנו לשקול כיצד אנו מתחברים לאנשים אחרים. ככלות הכול, האנשים שעמם אנו מקיימים מערכות יחסים ושותפויות הופכים לחלק משדה האנרגיה שלנו. כיצד נקבל החלטות אלה? איזה תפקיד אנו ממלאים במערכות היחסים והשותפויות הללו? האם אנו המרפא, המורה, המעניק, ומקור האנרגיה? אם כן, יכול להיות שנבין שהמצבים הללו שוב אינם מספקים, שנגמרה להם האנרגיה והדרך מבחינתנו, משום שהם מבוססים על פרדיגמות הריפוי של הממד השלישי. אם ברצוננו במערכות יחסים נרחבות ויצירתיות של הממד החמישי, עלינו לשאוף לשוויון כבסיס כל מערכת יחסים וכל שותפות.

הקרמה פעילה מאוד החודש, כיוון שמרקורי חולף דרך מזל הבית שלו – תאומים – בשבועיים הראשונים של יוני. אף על פי שמרקורי נחשב לשחקן קטן בגלגל המזלות, אני חושבת שהוא גם מושל בקרמה ובמערכות היחסים הקרמתיות שלנו. ראו כמה בלגן יכולה נסיגת מרקורי לברוא בחייינו. מחזורים קרמתיים ניגשים לקדמת הבמה לבחינה והשאלה היא: האם ברצוננו להמשיך לרוץ במעגלים או לא? הבחירה בידינו, והקרמה מסתיימת כאשר אנו מחליטים להפסיק לקחת בה חלק.

ערך הוא נושא גדול בחודש יוני ומדובר יותר בערך עצמי ובהיותנו ראויים, הוא משקף את הצורך שלנו באישור ואת הרצון שכולם יאהבו אותנו, אפילו אלה שאינם יכולים להיות חלק משדה האנרגיה שלנו. כל שותפות מרוקנת אנרגיה או מרחיבה אנרגיה. בחנו את מערכות היחסים שלכם החודש והחליטו האם אתם מוכנים להמשיך לשמר מערכות יחסים שלא מוסיפות ערך לחייכם. אתם יודעים באילו מערכות יחסים מדובר, אלה שמלאות בדרמה, בטראומה, בתוהו ובוהו ובכאב.

אנו עדים לרצון חזק מאוד, ברמה גלובלית, לברוא את הדברים שאנו מעריכים מבחינה אישית וקולקטיבית. זה יהיה הנושא של שהיית אורנוס במזל שור, ולכן ישפיע עד יולי 2025. שימו לב מה מתרחש בעולם, הממשלה המתנגדת לאיחוד האירופאי באיטליה, אנשים משמיעים קול ומוחים על מעצרו של טומי רובינסון, מחאות המוניות כנגד שחיתות, רצון להשיב את כבוד הפרט, ובייחוד, ההתרעמות הגוברת והולכת בשל סחר באנשים ושעבוד, ורצון עז לריבונות עצמית ולאומית. אלה הם נושאים הקשורים לערך והם ימשיכו להיות מקור של קונפליקט, תשומת לב ודרישות.

נושאי הערך שאורנוס מעורר מתעצמים בשל הזווית הריבועית המתמשכת שלו עם מאדים, ולנוכח נסיגתו שמתחילה ב-26 ביוני, משמעות הדבר שנושא זה יהיה פעיל עד ספטמבר. אני רואה זאת כמעבר מההתמקדות ב״אני״ להתמקדות ב״אנחנו״, מהמגבלות של ראיית עצמנו באופן מבודד להכרה בהדדיות של כל האנושות ברמה גלובלית. זכרו, אורנוס מושל במזל דלי, מקום שהייתו הנוכחי של מאדים; הוא מושל בקהילות ובקבוצות ולכן הנסיגה של מאדים טעונה ביותר!

השנה חצינו סף חשוב מאוד בתהליך ההתעלות, סף שמעולם לא השגנו בעבר. יש מעט חוסר ודאות ופחד כיוון שמדובר במשהו חדש, מעולם לא הרחקנו לכת עד כדי כך, עם תמיכה רבה כל כך, התעוררות רבה כל כך והתקדמות רבה כל כך. מסה קריטית הושגה לפני זמן רב, כעת אנו נמצאים במומנטום קריטי.

שימו לב מה נכנס למודעות שלכם החודש – למה אתם שמים לב, מי או מה חוצים את נתיבכם. בחנו את הבחירות הניצבות למולכם והחליטו באיזה נתיב לצעוד. מערכות היחסים והשותפויות חייבות להיות עכשיו מאוזנות, שוות, הולמות והרמוניות.

זרמי האנרגיה חייבים להיות הדדיים, כך שניתן ונקבל באופן שווה. מחזורים קרמתיים וחוזי נשמה חייבים להסתיים, איננו יכולים להתקדם לכדי אינטגרציה מלאה של הממד החמישי עד אשר נרפא את פצעי הנשמה הללו, ננקה את שדות האנרגיה שלנו ונפסיק לחיות באנרגיית העבר. כוונות בוראות נתיבים לאנרגיה, בהם היא זורמת, הביעו כוונות גדולות, נועזות ויפהפיות. העולם משתנה במהירות ומשואות האור בכל רחבי העולם מאירות את הנתיב לאלה שמתעוררים לרצון להכיר את אור השמחה, השלום, האהבה והאמת. המשיכו להאיר, יוני יהיה חודש נהדר.

***

אתר זה קיים כבר כעשרים שנים. אין עוד כמוהו בארץ. הוא משמש כספריית עצומה של תרגומים וחומרים מקוריים, הנגישה לכל מי שמעוניין להיכנס ולקרוא. הכניסה חופשית. יכולתי לשים בכניסה עמדת תשלום, למכור מנויים… אבל זה לא מרגיש לי נכון. אולם, כדי להמשיך בעבודת התרגום אני זקוקה לתמיכה ולעזרה שלכם – הקוראים.
לחצו על הלב ותנו מהלב. ~ סמדר