האנרגיות בחודש יוני 2014

ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

הייתי רוצה לפתוח את התובנות לגבי חודש זה בהכרזה מהלב: ״למקומות, היכון – צא!״, אבל זה יהיה נכון לגבי יולי, לא יוני. יוני מתחיל, באופן מבשר טובות למדי, בנסיגת מרקורי שתארך עד ה-30 ביוני, ובכמה פעילויות אחרות שיעניקו לנו תמיכה אנרגטית רבה לניקוי הבית האנרגטי והרגשי הסופי שלנו. אנו יכולים להתחיל להחזיר את הריהוט, אם ניתן להתבטא כך, ביולי, אם ישאר לנו ריהוט. זו הייתה עד כה שנה לשחרור והוא ממשיך החודש הזה, מעודד אותנו להתכונן לפעולה שנוכל לנקוט ביולי. יש היבט נוסף ליוני, בקנה מידה רחב יותר, והוא קשור להתגלויות ולאמת. השאלה הניצבת מול כל אחד מאיתנו החודש היא לאיזו אמת אנו רוצים להאמין לגבי עצמנו והאם אנו מוכנים להילחם על האמת שלנו? יהיו לנו כמה הזדמנויות לעשות  זאת החודש.

אנרגיה נעה בגלים, ועד כה השנה או שהשפל התרחש או שהוצפנו בתמיכה ביחס להבנות ולתובנות שזעזעו אותנו עמוקות. אנו יכולים לצפות שהדבר יתרחש גם ביוני, אבל הפעם אנו מוכנים יותר כיוון שעמדו לרשותנו יותר משישה חודשים (מאז סוף 2013) לעבד את האופן שבו אנו משתמשים באנרגיה הזאת. בחודש יוני, מרקורי בנסיגה במזל סרטן, ואז במזל תאומים. מרקורי לא מכונה ״התכסיסן״ ללא סיבה – הוא יכול להתל בנו, אבל הוא יכול גם להראות לנו היכן הוליכו אותנו שולל ואני מאמינה שזאת נעשה ביוני – יש לנו שלושה שבועות של נסיגה כדי לגלות היכן הדבר התרחש.

אירוע נוסף ביוני הוא התנועה קדימה של מאדים, שעה שהוא מסיים שלושה שבועות של מנוחה במעלה תשע במזל מאזניים ומתחיל לנוע קדימה, ולכן נתחיל להרגיש במוטיבציה רבה יותר. צדק, פלנטת המזל והברכות, נכנסת גם היא לפעולה ביוני, כאשר היא נעה אל מעבר לנקודת המנוחה של הנסיגה ומתקרבת לסיום המסע שלה במזל סרטן. היכונו לפעולה ביולי כאשר היא מוצאת את שאגתה במזל אריה. זיכרו שהאנרגיה של ריבוע אורנוס/פלוטו פעילה עדיין, אף על פי שאין לנו היבט מדויק עד נובמבר 2014. זו אנרגיה עוצמתית לתהפוכות ולטרנספורמציה התומכת בכל השינויים הללו עתה.

אולם לא הכול רק הנאה ומשחקים ביוני. בתחזיות לשנת 2014, אני מתארת את יוני כתקופה עוצמתית. היו לי תחושות של אי נוחות ביחס לחודש זה מאז תחילת השנה, כיוון שמה שמתגלה אינו יפה. כאשר כדור האמת מתחיל להתגלגל החודש, דבר יגרור דבר. נראה רגישויות נחשפות בכלכלה שלנו, אצל הפוליטיקאים, הממשלות והתאגידים, וצפו שעה שרשתות של קנוניות ומרמה מתחילות להיחשף, בדרכים שיכעיסו מאוד אנשים מסוימים. יהיה לא נעים לראות את אלה שישבו על כס העוצמה שלהם בורחים לחפש מסתור ומאשימים אלה את אלה, שעה שאנו מתחילים להבין עד כמה הטעו אותנו, הזינו אותנו במידע מסולף והוליכו אותנו שולל. אבל זו ההזדמנות שלנו להשיב לעצמנו את עוצמתנו, אותה הענקנו שלא מדעת לאלה שחשבנו שהם בעלי יכולת טובה יותר לנהל את העולם ולהכתיב לנו כיצד לחיות.

יש הבדל גדול בין מנהיגים למושלים, כפי שנראה. מנהיגים ניצבים בראש התור ומעודדים את כולם לאמץ את עוצמתם. מושלים רוצים לשלוט ולהחזיק בכל העוצמה. למרבה הצער, הובלנו זמן רב מדי על ידי מושלים. עכשיו הגיע הזמן להפוך למנהיגים של עצמנו ולנוע אל פרדיגמות של אנרגיה גבוהה יותר של העצמה עצמית, שם אין מקום למושלים והם אינם דרושים או הכרחיים.

אך לפני שמצבים אלה יכולים להשתנות, כפי שראינו בחיינו שלנו, הם חייבים להיחשף. תהליך הבריאה יכול להיות ״מלוכלך״, חשבו על הרי געש כאן. אנו מולידים פרדיגמה חדשה וכמו כל תהליך לידה, הוא מתרחש בשני שלבים. חבלי הלידה הם החלק הארוך והקשה שמכין את הגוף ללידה. אז הלידה מתרחשת. השלמנו את חבלי הלידה, עכשיו הגיע הזמן ללדת ולראות כיצד נראית הבריאה החדשה שלנו.

כך כתבתי לגבי יוני בתחזיות לשנת 2014:

״יוני: חודש זה יביא סודות לקדמת הבמה, דברים שיזעזעו את העולם ובשעה שהאנשים המעורבים לא יהיו מלאי צער, חרטה והתנצלויות כפי שהיינו מקווים, מה שיחשף יטהר את האוויר ויחשוף אמת שאנשים רבים חשדו בקיומה, אך שאף אחד לא יכול היה להוכיח. יהיו קשורים בכך ממשלות ואנשי ממשל מארצות שונות, ברשת מוזרה של רמאות ושחיתות שתגיע ממקורות שאף אחד לא ציפה להם ושתערב אנשים שבדרך כלל לא מעורבים בעניינים מסוג זה״.

עוצמה, כמו אנרגיה, לא ניתן לקחת מאיתנו. אנו נותנים אותה, במודע או שלא במודע. האמת היא כמו העוצמה, בכך שלא ניתן לכפות עלינו אמת אלא אם אנו מסכימים לקבלה, במודע או שלא במודע. יוני הוא חודש האמת, והוא מעודד כל אחד מאיתנו להיאחז באמת שאנו רוצים בחיינו. האם זו אמת של מודעות, הארה, שלווה, שמחה, אהבה ושפע? אנו נמצאים בצומת רבת עוצמה והאמת היא נקודת המשען שקובעת את הכיוון בו נלך. האם אנו מוכנים לתמוך באמת שמאפשרת לנו להיות עוצמתיים? אנו צריכים לעשות זאת בחיינו תחילה, לפני שנוכל לברוא זאת בעולם.

לאחרונה כתבתי בפייסבוק: ״אני מעדיפה להישפט בשל האמת שלי, מאשר להיות מקובלת בגלל הנכונות שלי לשתוק״. דומה שהאמירה הדהדה בלבם של אנשים רבים, כיוון שאלפים שיתפו אותה. אתם יודעים שאני מעדיפה לדבר על האמת שלי מאשר על מתיקות ואור, ואין זה משנה עד כמה אמת זו לא נוחה לאנשים אחרים. כאשר אמי שאלה אותי לאחרונה האם איני מפחדת, כיוון שאמרתי כמה דברים לא מקובלים, שאלתי אותה ממה לדעתה עליי לפחד? מהמוות? כבר מתי כמה פעמים בתקופת החיים הזאת, אני לא מפחדת מהמוות. הדבר שהכי מפחיד אותי הוא לחיות חיים שאין להם משמעות או תכלית, עולם שאין בו אמת או אהבה, אנשים שלא יכולים כלל לחוות שלווה או שמחה, ושלא יודעים שהם עוצמתיים. אני מקווה, שכאשר יגיע זמני, אוכל להסתכל על חיי ולדעת שדיברתי את האמת שלי, ואין זה משנה עד כמה לא פופולרית היא הייתה מבחינת אנשים אחרים, ושלעולם לא הנחתי לצורך להיות מקובלת להיות הסטנדרט שבאמצעותו החלטתי מה אני מאפשרת לעצמי לחלוק עם העולם.

אני חושבת שכולנו מוכנים להתחיל לחיות חיים של אמת, ובחודש יוני תהיה לנו הזדמנות להתחיל במסע זה, כדי שנוכל להיות מוכנים להיכנס ליולי בשאגה, עוצמתיים לגמרי בשל האמת שלנו, מקורקעים בחוזקה באמת שלנו ומוכנים לברוא פרדיגמה עולמית של שלום, שמחה, אהבה ושפע שאנו יודעים שאפשרית. שיהיה לכם חודש נהדר.