האנרגיות בחודש יולי 2018

ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

אוקיי חברים, החזרה הגנרלית לשנת 2018 הסתיימה, ועם סיום חודש יוני אנו נכנסים למחצית השניה של 2018 שאני מאמינה שתהיה, כפי שאמרתי, קלה יותר ומאתגרת פחות מאשר המחצית הראשונה של השנה. יכול להיות שאמירה זו לא תהיה נכונה לגביכם (האמונות ממלאות תפקיד משמעותי באופן שבו אנו חווים אנרגיה), אבל ביולי קיים פוטנציאל לשמחה, לתנועה ולהתרחבות רבות יותר. על אף הנאמר, הכול יכול להתרחש בחודש שיש בו שני ליקויים, שש פלנטות נסוגות וחזרות על כמה מחזורים ארוכי טווח, ולכן החזיקו במרחב זה פתוח לרווחה עבור התגשמות הכוונות שלכם. הנושאים של חודש יולי הם בחירה ושינוי, ונקבל הרבה מאלה, בדרכים שונות, החודש.

לפני שנתחיל לדון בפוטנציאל הפעולה של החודש, עלינו לבחון את הנושאים שלו, כיוון שאם נתעלם מנושא עוצמתי זה, ייתכן ויהיה עלינו להתמודד עם דברים רבים יותר מכפי הצורך לנוכח מה שעשויים להיות תמריצים עוצמתיים מאוד לשינוי האופן שבו אנו מקבלים החלטות והבסיס לשינוי שאנו עורכים. בחירות עשויות להיראות כצורך לבחור בין אופציה אחת לשניה, אבל הן הרבה יותר מכך. הן שערים לנתיבים אנרגטיים חדשים בחיינו.

בחירות הן שערים לנתיבים, לאפשרויות ולפוטנציאלים אנרגטיים חדשים בחיינו.

הפנימו משפט זה בזהירות כיוון שעכשיו, כאשר אנו מקבלים החלטות, עלינו לשאול את עצמנו כיצד הן מתיישבות עם הכוונות שלנו, כיצד הן מתמזגות עם הטרנספורמציה שאנו רוצים והאם נתיב האנרגיה שהן בוראות הוא הנתיב שבו אנו רוצים לצעוד.

הרצון בשינוי הוא המפתח שפותח את שערי הבחירה.

מידת השינוי שאנו יכולים לשאת, המידה שבה אנו מוכנים לשבש את הסטטוס קוו הנוכחי שלנו קובעת כמה בחירות נאפשר, את גודל שער הבחירה, ואת התדר והרטט האנרגטיים של הנתיבים שיהיו נגישים לנו.

האם אנו מהדהדים עם שינויים גדולים או עם שינויים קטנים? האם אנו מוכנים למיזוג מוחלט של מציאות הממד השלישי והממד החמישי, או לא? נתיב ההתעלות ממשיך ואנו מוכנים לנוע במהירות האור או שאנו הולכים.

בואו נדבר על נסיגת מרקורי החודש, כיוון שהיא מתחילה ב-26 ביולי (תקופת הצל מתחילה ב-11 ביולי), ומסתיימת ב-11 באוגוסט, כאשר הצל מסתיים ב-3 בספטמבר. היא ״מכסה״ את כל הקיץ, נכון? האזהרות הרגילות לנסיגת מרקורי סטנדרטית תקפות – שימו לב לנושאי תקשורת, עיכובים בזמני נסיעות ואל תתחילו פרוייקטים חדשים, בייחוד פרוייקטים שמחייבים התחייבויות משפטיות או כלכליות משמעותיות. לא ראיתי מחקרים בנושא, אבל אני תוהה אם נישואים שחלו בנסיגת מרקורי נוטים במידה רבה יותר לביטול, לעיכוב או לגירושים.

מרקורי נסוג במזל אריה, שהשמש המושלת בו מעורבת בפעילות ליקויים כבדה במשך 45 הימים הבאים ומזל אריה מושל גם בילדים, באהבה וביצירתיות. לכן, אם אתם חשים דחף להיות יצירתיים או להחיות את החלומות היצירתיים שלכם, אותם הזנחתם בשל הצורך לבנות קריירה, לגדל ילדים או לעשות דברים אחרים בחייכם, נסיגת מרקורי הזאת תסייע לכם לעשות זאת.

נסיגת מרקורי הנוכחית מקבלת אנרגיה נוספת בשל עמדתה המנוגדת לנסיגת מאדים במזל דלי, שעשויה להביא את מודעות הקהילה לכדי מיקוד גדול יותר. הקהילות אליהן אנו משתייכים, או אלה שאליהן אנו נעים, אלה שאנו עוזבים והידע או ההבנה שקהילות מסוימות שוב לא משרתות אותנו, מתעצמים. זכרו שקהילות כוללות יותר מאשר את השכונה, העיר או המדינה שלכם. הן כוללות גם קהילות אישיות כגון משפחות, ילדים, חברים ושותפים. צפו לשינויים בכל התחומים הללו החודש, או לכל הפחות, דברים עשויים להתרחש שיהפכו אתכם מודעים לשינויים שאפשר לבצע.

נמשיך לליקויים. ישנם שניים בחודש יולי, ב-13 וב-27, והשלישי יחול ב-11 לאוגוסט. מוכנים לחזור לעבר כדי לנוע אל העתיד? הליקויים הללו משקפים את אלה שחלו ביולי ובאוגוסט 1998, עד כדי המעלה המדויקת. אז מה התרחש בשנת 1998 שמשתקף עכשיו? עבורי, שנת 1998 הייתה תחילת הקריירה שלי בטכנולוגיית מחשבים ואינטרנט, שהייתה מרגשת מאוד ולא יציבה, כיוון שפיטרו אותי שש פעמים בשמונה שנים, בין השנים 1999 ל-2007. במשך אותה תקופה, בשנת 2003, המלאך אוריאל יצר עמי קשר וביקש ממני לתקשר את מסריו. שינויים משמעותיים מאוד בחיים יכולים להתרחש בתקופת ליקויים.

מה היה ברכה ואתגר בחייכם בשנת 1998 שעשוי עתה לחזור על עצמו? אילו בחירות עשיתם בשנת 1998 שאותן תוכלו לשוב ולשקול בזמן הזה? הליקויים הללו מתרחשים בעת נסיגת מרקורי, ולכן הדבר מוסיף דגש נוסף למחזור הבחינה, השיקול מחדש, השחרור והרענון שתקופת הליקויים מביאה.

לעתים כה קרובות אנו מנסים לקבל את ההחלטת ״הטובות ביותר״ וממתינים לרגע ״המושלם״ לנקוט בפעולה, אבל הדבר לא יעבוד עכשיו. אנו חייבים לנקוט בפעולה ואז לבצע תיקוני מסלול בעודנו שוקלים האם אנו צועדים בנתיב שבו אנו רוצים לצעוד.

אנו תמיד צועדים בנתיב הנכון והמושלם ביותר, כיוון שהוא זה שערוך עם הרטט והתדר האנרגטיים שלנו. אך יש לנו את האופציה לשקול מחדש (עוד מילה ששייכת לנסיגת מרקורי) ולשנות את דעתנו אם אנו מחליטים שהנתיב שבו אנו צועדים לא מתנהל כפי שחשבנו שיתנהל.

זה חודש עוצמתי עם חתימה אנרגטית חזקה, כמו גם ציווי אלוהי להתחיל לחיות את חיינו בתוך מאה אחוזים של האנרגיה שלנו. נסו להימנע מהסחות דעת ומדברים שגוזלים את הזמן, האנרגיה והמאמץ שלכם מבלי להשיב לכם תמורה הולמת. אל תרדפו אחר ״חיי החלומות״ שלכם, הביעו כוונה לחיים שאתם רוצים ובראו חזון לכך שהחיים הללו יתחילו להתגשם עכשיו.

שיהיה לכם חודש נהדר והמשיכו להאיר.

***

אתר זה קיים כבר כעשרים שנים. אין עוד כמוהו בארץ. הוא משמש כספריית עצומה של תרגומים וחומרים מקוריים, הנגישה לכל מי שמעוניין להיכנס ולקרוא. הכניסה חופשית. יכולתי לשים בכניסה עמדת תשלום, למכור מנויים… אבל זה לא מרגיש לי נכון. אולם, כדי להמשיך בעבודת התרגום אני זקוקה לתמיכה ולעזרה שלכם – הקוראים.
לחצו על הלב ותנו מהלב. ~ סמדר