האנרגיות בחודש יולי 2017

ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

הנה הגענו ליולי ואם השנה הזאת נראית ארוכה מאוד וגם קצרה מאוד, הסיבה לכך היא שעד כה היא כללה סדרת מהלכים שלקחו אותנו קדימה ואחורה, מעלה ומטה, והקשו עלינו להישאר ממוקדים בהווה, שעה שאנו נעים לכל הכיוונים. אנו משחררים את העבר ומביעים כוונות להווה ולעתיד, ובנוסף לכך, משלבים כמויות עצומות של אנרגיה כדי למלא את הפערים שנוצרו על ידי התפוררות הממד השלישי. אתם כבר עייפים? אל תוותרו כיוון שהחודש נתחיל לראות התקדמות שתיקח אותנו עד לחודש ספטמבר. שלושת החודשים הבאים יהיו פעילים מאוד, לכן המשיכו להביע כוונות בעוצמה.

יולי מתחיל בשינוי משמעותי באנרגיה בעת שאנו נכנסים למחצית השניה של השנה ומפעילים את עוצמת ה-8 החודש (יולי הוא החודש השביעי ושנת 2017 היא שנת ״1״). כעת אנו יכולים להתחיל לראות מעט תנועה ותזוזה אבל זוהי פעולה הבאה ״מבפנים החוצה״, והשינוי והטרנספורמציה ממוקדים פנימה כדי שהפעולה החיצונית תתקרקע בביטחון ומתוך כוונה. הנושא של יולי הוא ״משמעות ורלוונטיות אנרגטית״ והוא שינחה אותנו כיצד להשתמש באנרגיה של חודש זה.

עלינו לחשוב על יולי כעל חלק מתקופה בת שלושה חודשים, כיוון שהאנרגיה של יולי מובילה לליקוי שיחול ב-21 באוגוסט ולאירוע נגה הגדול שיחול ב-23 בספטמבר, המתואר בפרק 12 של ספר ״התגלות״ בברית החדשה. בספטמבר השמש, הירח, מרקורי, נגה ומאדים נמצאים במזל בתולה, ריכוז גדול ובלתי רגיל למדי. מה משמעות הדבר? מזל בתולה הוא מזל מעניקי השירות אבל זהו גם המקום שבו האנושיות שלנו פוגשת באלוהות שלנו, המקום שבו אנו הופכים למעניקי שירות בדרכים עוצמתיות, במקום שירות של מרפאים קדושים-מעונים. חודש ספטמבר הוא נקודת מפנה גדולה נוספת בקו הזמן של אינטגרציית הממד השלישי והממד החמישי ואדבר על כך בספטמבר. בזמן הזה, עלינו לבחון את האנרגיה של יולי וכיצד היא תורמת למערך האנרגטי בשלושת החודשים הבאים.

הירח המלא שחל ב-8 ליולי הוא ירח אחד נוסף מאלה שמפעילים אנרגיה רבה מאוד של טרנספורמציה. כיוון שהוא ערוך בעוצמה עם פלוטו, פלנטת הטרנספורמציה העמוקה, ועם כמה וכמה היבטים מלחיצים, הוא גורם לרבים מאיתנו לחשוב על הדברים הבאים שאנו בוחרים לעשות ולקבל החלטות לגביהם. האם נגיב בכעס או בשיקול דעת עוצמתי? זהו נושא המפתח ביולי, שבוחן את המשמעות האנרגטית של אירועים ואנרגיות הרלוונטיים לכוונה שלנו ולאופן שבו ברצוננו לחוות את חיינו.

לכל דבר בחיינו יש משמעות אנרגטית – הכול קשור לאנרגיה של שיעור או סוגיה שאנו מרפאים ומשלימים ולמחזור הנשמתי והקרמתי שבו אנו מעורבים. כאשר אנו בוחנים את המשמעות האנרגטית של כל מצב, אנו רואים כיצד הנקודות מתחברות והתמונה הגדולה יותר הופכת ברורה. כן, כמה דברים בחיים הם מעצבנים, אבל מה עוד מתרחש סביבם? אם אנו כועסים ועצבניים אנו רואים רק את מה שמתרחש באופן שבורא תוהו ובוהו ודרמה בחיינו. אבל אם אנו בוחנים את התמונה הגדולה יותר, המשמעות האנרגטית הופכת ברורה מאוד ואנו מאפשרים לסיפור השלם להתממש, יחד עם הברכות שיכולות לנבוע ממנו.

ביום האחרון שלי בצרפת בשבוע שעבר, פספסתי את הטיסה שלי ללונדון (הדבר קרה לי רק פעם אחת נוספת בחיי), משם התכוונתי לטוס חזרה לארצות הברית ביום המחרת. כיוון שהייתה זו הטיסה האחרונה לאותו יום, נתקעתי בצרפת. החלטתי לאכול ארוחת ערב כיוון שהייתי רעבה והמסעדה במלון שרתון הייתה הקרובה ביותר. כאשר המלצר הראשי שמע על מצבי ושאני מתכוונת להישאר בשדה התעופה במשך הלילה, הוא הורה לצוות שלו למצוא לי חדר, סירב לקבל תשלום עבור הארוחה ונתן לי מספר טלפון נייד אישי למקרה שאזדקק לסיוע להגיע לשדה התעופה בבוקר. התעצבנתי בגלל שפספסתי את הטיסה (בשל איחור של הרכבת), אבל זכיתי גם לתמיכה נהדרת מאנשים שהצליחו להראות לי עד כמה אדיבים וחביבים בני האדם יכולים להיות וכיצד אני יכולה להיות מבורכת בדרכים בלתי צפויות.

דפוסי האנרגיה החדשים של יולי מספקים בסיס מושלם להתחיל לבחון דברים מנקודת המבט של ״המשמעות האנרגטית״. אם קיימת דרמה, מה היא מספרת לכם והיכן חוויתם זאת בעבר? מה האנרגיות מנסות לשנות בחייכם כדי שמכל האנרגיה שלכם יוכל להתרחב ולקבל תדרים חדשים? האם דבר מה מנסה לעזוב את חייכם אבל אתם מתנגדים לשינוי זה? לאילו ברכות אתם יכולים לאפשר עתה כניסה אל חייכם? האם אתם מוכנים לקבל אותן? אלה הן כמה מהשאלות בהן תוכלו להשתמש כדי לבחון את המשמעות האנרגטית של מה שמתרחש בחייכם עכשיו.

הירח החדש חל ב-23 ליולי במעלה אחת במזל אריה וכאן השמש מרגישה בבית, כיוון שהיא מושלת במזל אריה. מאדים מצטרף בצמידות צפופה ולכן אפשרות של פעולה שמחה תהיה פתוחה בפניכם. ירח חדש זה מביא תחושות שמחה ואינו כה כבד כמו כמה מהאחרים שהיו לנו לאחרונה. הירחים החדשים הם שערים להתחלות חדשות וירח זה פותח את השער לליקוי של ה-21 באוגוסט, במעלה 29 במזל אריה, שהוא משמעותי לכל מי שנולד בשנים 1955 עד 1962 כיוון שהוא ״נופל״ על פלוטו במפת הלידה שלכם במעלות האחרונות של מזל אריה. בתקופה זו נאם אייזנהאור את נאומו המפורסם על ״הקומפלקס הצבאי-תעשייתי״*, שהיה מקור לשליטה גלובלית, תוהו ובוהו וסבל במשך יותר מחמישים שנים. לליקוי זה תהיה השפעה עליהם, כיוון שהוא משפיע גם על פלוטו שלהם. אולי יהיה זה סוף מכונת המלחמה הגלובלית בעת שאנשים יתעקשו להגיע לשלום, אני אחזיק בכוונה זו. 

ובאוגוסט חלה גם נסיגת מרקורי, שמתחיל את תקופת הצל שלו ב-25 ביולי. הנסיגה הממשית תחול מה-13 באוגוסט עד ה-3 בספטמבר והיא תציב את מרקורי במזל בתולה, למיקוד במזל בתולה של חודש ספטמבר. נסיגת מרקורי יכולה ליצור בעיות בתקשורת ובתחבורה, לכן התכוננו על ידי כך שתעניקו לעצמכם זמן נוסף להגיע למקום יעדכם ובדקו שוב את התקשורות שלכם כדי לוודא שהן התקבלו.

אנו נמצאים עדיין בתקופת האינטגרציה של הממד השלישי והממד החמישי שהיא תהליך ההתעלות שלנו ואנו רואים את הדחיסות מוחלפת באור. קיבלתי אישור לכך כאשר נשקלתי הבוקר וראיתי שהמשקל מראה 50 ק״ג, שאני יודעת שאינו נכון. לאחר שלושה ניסיונות והחלפת סוללות, המשקל עדיין הראה 50 ק״ג, אך לאחר כמה שעות הוצג המשקל הנכון שלי, 53 ק״ג. הייתי חייבת לצחוק כיוון שלפני כמה שעות הייתי ״דחוסה פחות״ מכפי שחשבתי שאני. זו הדחיסות שהופכת לאור כאשר אנרגיות מתדר גבוה מזיזות ממקומן את האנרגיות הכבדות מאוד עמן ותחתיהן חיינו במשך תקופה כה ארוכה. הממד השלישי הוא פרדיגמה של שליטה ובקרה; הממד החמישי הוא פרדיגמה של מודעות עצמית ויצירתיות, ולכאן אם אתם מרגישים יצירתיים ובטוחים יותר, ומוכנים להרפתקות חדשות, התחילו להביע כוונות לאנרגיה שאתם רוצים בחייכם.

החודש אנו יכולים להאט מעט ולהקדיש קצת זמן להעריך את מה שהתרחש מאז ה-1 בינואר. זכרו, התחלנו את השנה עם אותן מעלות שהיו בנסיגת מרקורי בינואר 2016 והיה עלינו להתמודד עם פעילות נסיגה רבה עד לאפריל, ולכן לא הייתה לנו הזדמנות אמיתית לעבוד עם אנרגיה חדשה רבה, כיוון שעיבדנו חומר ״ישן״ רב כל כך. יולי הוא צעד גדול בנתיב חדש והוא נתיב הפוטנציאלים, האפשרויות וההתקדמות. אל תחכו לרגע או למצב הנכונים, בחרו נתיב כלשהו ונסו לצעוד בו. אתם תדעו במהרה אם הוא הנתיב הנכון לכם. ואם לא, אתם יכולים תמיד לשנות את דעתכם. פתחו את שדה האנרגיה שלכם לאפשרויות חדשות בחייכם והשתמשו באנרגיה של החודש הזה כדי להניע כמה התחלות חדשות.

שיהיה לכם חודש נהדר.

* קישור