האנרגיות בחודש יולי 2014

ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

בתחזיות לשנת 2014, כתבתי שהחצי השני של שנת 2014 יהיה שונה מאוד מהחצי הראשון ושתקופה זו תחל ב-1 ליולי. הולם למדי שהחודש מתחיל בכך שמרקורי מתיישר, שבמשך החודש, מאדים ושבתאי מסיימים שניהם את הנסיגות הארוכות שלהם, ושארבע פלנטות עוברות ממזל אחד למזל אחר. זו פעילות רבה מאוד לחודש אחד, אבל אנו מוכנים לכך, נכון? יולי פותח את הדלתות לשינוי, משחרר אנרגיה תקועה רבה ומזמין אותנו לצעוד אל תוך השינויים והטרנספורמציה שחיכינו לחולל במשך זמן רב. הזמן לו קיווינו ושלו המתנו הגיע עתה. כל שעלינו לעשות הוא להחליט מה אנו עומדים לעשות עם האנרגיה.

ברמה אנרגטית, יש הבדל עמוק בין שינוי לטרנספורמציה. שינוי משמעותו שאנו מחליפים דבר אחד בדבר אחר, באותה דרך שבה אנו מחליפים תחתונים בכל יום. טרנספורמציה משמעותה שאנו עוברים מהפך מוחלט, כך שאפילו אנשים שהכירו אותנו היטב, שוב אינם מזהים אותנו. עכשיו יש לנו הזדמנות לטרנספורמציה – האם אנו מוכנים לקבלה ולהפוך לגרסה חדשה של עצמנו? זאת אנו מוזמנים ואף נדחפים לעשות, אך למרות שאנו חוזרים ואומרים שברצוננו לעשות זאת, קבלת ההתחייבות וההיערכות עם האנרגיה ושילובה – הם סיפור אחר לגמרי.

בואו נודה בעובדות, לא הייתה זו תקופה קלה לאף אחד, שהתחילה בשנות ה-90 המוקדמות וממש התחממה בשנות ה-2000 המוקדמות. בתקופה זו, התחוללו כמה שינויים קשים ובלתי צפויים בחיי, ואני יודעת שגם בחייכם. לפעמים ניסיתי לחולל שינויים, אבל התזמון לא היה מושלם, דברים לא הסתדרו, היו לי דברים אחרים לעשות אליהם לא הייתי מודעת ועבודה לעשות שהותירה אותי תקועה במקום שבו לא רציתי להיות. אך דומה שהרצונות שלי לא היו חשובים כמו המשימות שניצבו בפניי וזו הייתה החוויה שלנו, עד עתה.

שום דבר לא מעכב אותנו עוד, לבד אולי מחוסר הנוחות המתלווה להיותנו משוחררים לפתע לאחר תקופת ריתוק ארוכה. ייתכן ונזדקק לזמן מה כדי ללמוד כיצד לשחרר את המשימות שהיו תכלית חיינו עד כה, אבל הן משתוקקות ״להיפטר״ מאיתנו, ממש כפי שאנו משתוקקים ״להיפטר״ מהן. הכול מבקש טרנספורמציה עכשיו, וקרוב לוודאי שלא יהיה עלינו לשאול היכן דרושים השחרורים, כיוון שהדבר יהיה מובן מאליו והם יופיעו בצורת מצבים ומערכות יחסים ששוב איננו ערוכים או מהדהדים עמם.

זרועותינו ולבנו, שכה הורגלו לשאת משאות ריפוי כבדים, חופשיים עתה לחפש נתיבים וערוצים אחרים. האם נוכל לשחרר את מה שאנו יודעים שהייתה תכלית חיינו ומשימת נשמתנו ולאפשר לעצמנו לצעוד אל תוך תכלית חדשה המשרתת את שמחתנו? השינוי נמצא באוויר, אבל הבטחת הטרנספורמציה, ברמת הנשמה, היא הנתיב החדש שלנו. אם אנו עומדים להיערך עם אנרגיה חדשה, עלינו להיות מוכנים להופך לגרסאות חדשות של עצמנו, להתחבר מחדש לטווח המלא של העוצמה שלנו, אותה מנענו מעצמנו בשירות משימות הריפוי שלנו והדבר מחייב טרנספורמציה תחילה, ואז קבלה שלנו את השינויים שינבעו ממנה.

איך נרגיש כאשר לא נהיה עוד מרפאים בכל מצב ומצב? אילו מערכות יחסים יכולות להיות לנו אם הכוונה הראשונית שלנו היא לזכות בשירות התואם לרמת השירות שלנו, לקבל במידה השווה למידה שבה אנו מעניקים מרצון לאחרים? זה אחד מהדברים אליהם יהיה עלינו להתייחס בעודנו נכנסים לחודש יולי ולשלב חדש של המסע האינדיבידואלי והקולקטיבי שלנו.

אלה שסמכו על אנשים אחרים שישאו את נטל הכאב והריפוי שלהם יצטרכו ללמוד עכשיו לסמוך על עצמם. אלה שתמכו ולפעמים עודדו רמה זו של תלות הדדית, יגלו שאין להם זמן או אנרגיה לעשות זאת. זמנו של המרפא ״הקדוש המעונה״ הסתיים, כמו גם עידן עובד האור. עתה אנו ״משואות אור״, מאירים באורנו מתוך מרחב אישי של שמחה, שלווה, אהבה, הגשמה ושפע כדי שאנשים אחרים יוכלו לדעת כיצד לחיות גם הם ממקום של הוויה שנרפאה, שהיא שלמה ומושלמת. אנו מרפאים טובים יותר כאשר אנו מזכירים לאחרים את עוצמתם, במקום לחוש רחמים כלפי הכאב שלהם. אנו גם מרפאים טובים יותר כאשר אנו מאושרים וחיים בשמחה, במקום כאשר אנו סובלים ונאבקים עם אנרגיה שלא שייכת לנו. כדור הארץ והאנושות לא צריכים שנראה להם את הכאב שלהם, עליהם לדעת שיש חלופה והם יבקשו מאיתנו להראות להם את השער דרכו הם חייבים לחלוף בעצמם.

הנושאים העיקריים בחודש יולי הם: התרחבות, התמלאות באנרגיה, הארה והתפתחות, כיוון שאנו:

  • מרחיבים את היכולת והנכונות שלנו לקבל ולהחזיק אנרגיה ברמות תדר ורטט חדשות;
  • מתמלאים באנרגיה של התכלית והמשימה החדשות שלנו ומשתמשים באנרגיה החדשה כדי לברוא חיים חדשים ודרך הוויה שמשרתת אותנו ואת מה שאנו אוהבים;
  • מאירים באורנו כמשואות של טרנספורמציה רבת השראה למען אחרים;
  • ומתפתחים לדרכי הוויה חדשות, בעלות תדר גבוה יותר.

כמו כן, יהיו לנו הזדמנויות להגשים את חלומות מערכות היחסים שלנו, כיוון שאנרגיה חדשה זו מחייבת שותפויות, בכל הרמות, והדבר כולל יצירת מערכות יחסים אוהבות, מספקות, רומנטיות עם שותפים שהם בגדר נשמות שותפות (לא עוד נשמות תאומות או שותפים קרמתיים) ושמוכנים גם הם למערכות יחסים שמתחילות ברמה שווה של שלמות וריפוי. האם זה יכול להיות טוב יותר מכך? לאחר חודשים ושנים של המתנה, אני חושבת שסוף-סוף אנו כאן ואני מחכה בקוצר רוח לתנועה ולטרנספורמציה, ואני יודעת שגם אתם. שיהיה לכם חודש נפלא.

Open book