האנרגיות בחודש אפריל 2015

ג׳ניפר הופמן
מאנגלית: סמדר ברגמן

הגיע חודש חדש וחודש שיהיה מעט שקט יותר ממארס. אני כבר יכולה להרגיש את האנרגיות נעות בזמן שאני כותבת, יומיים לפני תחילת החודש. אנחנו יכולים לנשום נשימת רווחה גדולה עכשיו, כיוון שצלחנו את אחת מהתקופות העוצמתיות ביותר שהיו לנו מזה זמן רב. אבל אל תתיישבו לכם בנוחות רבה מדי כיוון שבאפריל חל ליקוי והגיע הזמן לפשפש באפר עוף החול ולהחליט מה ברצוננו להקים לתחייה, מה פג תוקפו לגמרי, ומה יצא מחיינו בכוחות עצמו.

ליקוי הירח המלא שיחול ב-4 באפריל הוא בן זוגו של הליקוי שחל ב-8 באוקטובר, 2014 והוא מפעיל את הריבוע השביעי של אורנוס ופלוטו מה-17 במארס, 2015. זה הריבוע שתואם לצ׳אקרה השביעית או למרכז האנרגיה השביעי, החיבור שלנו למקור האלוהי. אין משמעות הדבר שכל שעלינו לעשות הוא לעמוד בפינה ולחכות למושיע שיבוא ויושיע אותנו. משמעות הדבר היא שאנו מפעילים את האלוהות שלנו, את החלק העוצמתי, המחובר והמיומן של עצמנו, אליו עלינו להתחבר אם ברצוננו לחיות בתדרים הגבוהים ביותר שלנו ולממש את הפוטנציאל הגדול ביותר שלנו.

אנו נמצאים בתקופת התפתחות שעוצמתה גוברת ככל שאנו מצליחים לשלב אנרגיה רבה יותר. ככל שאנו פתוחים יותר לאנרגיה, כך גוברת המהירות שבה היא נכנסת. לפעמים אנו מתפתים לחכות עד שהשטף יסתיים, כדי שנוכל לראות עם מה עלינו להתמודד, אבל זה לא עובד. ברגע שאנו פותחים את הדלת לקבלת האנרגיה, היא מתפרצת פנימה וככל שאנו משלבים יותר ומעלים את התדרים שלנו, כך אנו יכולים לקבל יותר. לפעמים אנו כורעים תחת האנרגיה ולכן עלינו לפנות לה מקום על ידי ניקוי המרחב האנרגטי הנוכחי שלנו.

אם אתם עוקבים אחריי בפייסבוק, שיתפתי שאני יודעת מתי מגיעה אנרגיה רבה כיוון שאז יש לי דחף לנקות את ביתי, לפנות מקום ולארגן מחדש את הארונות שלי – להיפטר מדברים. בעוד שהמרחב הפיזי שלי מפיק תועלת מהארגון מחדש, ברמה האנרגטית אני מפנה מרחב לאנרגיה חדשה. ״כפי שלמעלה, כך למטה, כפי שבפנים, כך בחוץ״. הדחף שיש לכם לפתע לנקות כל ארון בביתכם, או למיין ניירת ותמונות ישנות בנות עשרים שנה, הוא האישור שלכם לכך שאתם יוצרים מרחב לכניסת אנרגיה חדשה ושונה לחייכם.

אבל מה תעשו עם כל מה שמתערבב ונטרף בחייכם? יש שלוש בחירות שתוכלו לקבל עכשיו, כדי לארגן את המרחב האנרגטי שלכם ולהחליט החלטות שמשרתות את הכוונות שלכם. עוף החול, היצור המיתולוגי שמשמיד את עצמו כדי שיוכל לקום לתחייה מאפרו, עלה באש והגיע זמן התחייה מחדש.

1. מה אתם רוצים להקים לתחייה או לברוא גרסה חדשה שלו? כל דבר ש״לא עובד״ – הסתיימה האנרגיה שלו עבורכם. החלום עשוי עדיין להיות תקף, הוא רק זקוק לאנרגיה חדשה, לכוונה חדשה ואולי אפילו לתכלית גדולה יותר. לפעמים דברים לא עובדים כיוון שאיננו מציבים סטנדרט גבוה מספיק, לא חולמים חלום גדול מספיק, חוסמים את ההתקדמות שלנו או לא מאפשרים לדברים להתרחב לפוטנציאל המלא שלהם. אם זה משהו שאתם עדיין רוצים, אתם יכולים להקים אותו לתחייה על ידי כך שתבראו תוצאה גדולה ומספקת יותר עבורו. והיו פתוחים לגרסאות שונות של אותה תוצאה גם כן, אפשרו מקום לנסים.

2. מה פג תוקפו? אתם יודעים מתי משהו פשוט נגמר כיוון שאיבדתם את האנרגיה שסבבה אותו ואף על פי שייתכן שאתם עדיין משקיעים בו אנרגיה, כרוכות בו חובה, מחוייבות ואחריות רבות מאוד ומעט מאוד הנאה וקלילות. אם אתם נאחזים במשהו בתקווה שאולי ישתפר יום אחד או בזמן מאוחר יותר, קרוב לוודאי שהגיע הזמן לשחרר אותו עכשיו. כל דבר בחייכם תופס מרחב אנרגטי וכל דבר שאתם מקווים שישתפר בסופו של דבר תופס מרחב של משהו אחר שמוכן עבורכם עכשיו.

3. מה יוצא מחייכם בכוחות עצמו? דברים, אנשים ומצבים מסוימים יוצאים ועוזבים בשקט בכוחות עצמם ואנחנו לא עשינו דבר כדי לגרום לכך, לפחות לא באופן ישיר. כאשר אנו מבצעים תמורה אנרגטית כל נקודות החיבור שלנו משתנות. אז, כל האנשים והדברים בחיינו צריכים להחליט האם הם יכולים, מוכנים או רוצים להתחבר עמנו ברמות חדשות אלה. יכול להיות שהם אינם יכולים לעשות זאת ולכן הם עוזבים. לפעמים עזיבה זו היא חלקה; לפעמים, כאשר אין להם את האומץ לומר ״אני לא יכול״, הם יעשו משהו מטופש כמו לנהל רומן, להיעלם, יגרמו לוויכוח גדול שיסתיים בפרידה דומעת. עבודתכם מסתיימת, בעל הבית אומר שהוא מוכר את הבית בו אתם גרים, יש דרכים רבות באמצעותן הדבר יכול להתגשם. הוא עשוי להיות קשה וכואב, אבל מדובר רק משהו שהתנתק מכם כיוון שאינו יכול לפגוש אתכם בתדר החדש והשונה שלכם.

מפתה להאמין שיכולנו לעשות עוד משהו או משהו שונה, אבל הכול וכולם בוחרים עכשיו והם לא בוחרים ״נגדנו״, הם בוחרים למען עצמם מה נכון ומה הטוב ביותר עבורם. התמורה האנרגטית שלכם מעמידה אותם בפני בחירה רבת עוצמה – להתמיר אף הם את האנרגיה שלהם או למצוא מישהו שנמצא באותה אנרגיה כמו זו שלהם עמו יוכלו להרגיש בנוח. אבל הם מסייעים לכם לברוא מרחב בחייכם לדברים שמהדהדים עם האנרגיה שלכם, וכך הכול מסתדר.

אתם עשויים לחוש כאילו כל חייכם התהפכו, שדבר אינו יציב או בטוח ובדרך מסוימת זה נכון. הגבלנו את עצמנו בדרכים רבות למשך זמן רב ועכשיו עלינו להרחיב את התדר, הרטט והפוטנציאל שלנו. לעשות את הדרוש כדי לפנות את מה שתופס את המרחב שלנו ברגע הנוכחי. ברגע שהכול ירגע, כל מה שמשרת אותנו ושמהדהד עם הכוונה שלנו יהיה איתנו וכל השאר – לא. אבל כיוון שניקינו את המרחב, יצרנו מקום לאנרגיות חדשות להיכנס לחיינו. ואת זה נראה בחודש אפריל. לכן, היו חסרי רחמים בניקוי הבית שלכם ובניקוי עצמכם, הביעו את הכוונות העוצמתיות ביותר שלכם והניחו לאנרגיות חדשות להיכנס. הן נגישות לכם עכשיו, כל שעליכם לעשות הוא לפתוח את הדלת, להזמין אותן פנימה ולוודא שיש מקום על הספה כדי שיהיה להן נוח.

שיהיה לכם חודש נפלא.