האנרגיות בחודש אוקטובר 2017

ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

אם אתם רוצים להבין את תנועות האנרגיה של חודש אוקטובר, אוכל להסביר אותן בעזרת שלוש אותיות – ה״א, אל״ף וה״א – שמייצגות ״היערכות, ״איזון״ ו״הולמות. איננו עושים זאת לבד, כיוון שאנו זוכים לסיוע רב מכל רמה לברוא זאת בחיינו ובעולם. היכולת להישאר מקורקעים שעה שכל הדברים הללו מתרחשים דומה לריקוד עדין, כיוון שהפיתוי ״להשליך הכול לעזאזל״ יהיה חזק, והצורך להביע כוונות עוצמתיות, לשמר את גבולות האנרגיה שלנו ולהמשיך לדחוף קדימה את ההולמות וההרמוניה יעסיקו אותנו מאוד החודש. 

בדומה לספטמבר, אוקטובר הוא בעל חתימה נומרולוגית חזקה עם ימים רבים שמצויינים בספרות 1-1-1, למשל, הראשון לאוקטובר. חתימה אנרגטית זו תשוב ב-10, ב-11, ב-19 וב-29 לאוקטובר. הספרה ״אחת״ מסמלת התחלות, אבל היא גם מסמלת פוטנציאל טהור. הכול מתחיל במחשבה הראשונה, בצעד הראשון ובכוונה הראשונה. הספרה ״אחת״ דומה בצורתה לאות באנגלית ״I״ (אני). ״אני״ הוא הנושא של אוקטובר, אבל לא במובן של ״רק אני״, זוהי ריבונות אנרגטית, ההצהרה שאנו ישות אנרגטית שלמה, עוצמתית, בעלת הגדרה עצמית.

באופן מסורתי, אוקטובר הוא סמל של איזון, כיוון שבזמן הזה השמש נמצאת במזל מאזניים, המיוצג על ידי כפות המאזניים. אבל אלה אינם מאזני משקל פשוטים, אלא כפות המאזניים של הצדק, שמייצגות הגינות, יושר, שיוויון ואיזון. וזה המקום שבו אנו רואים את המשמעות והפוטנציאל האמיתיים של אוקטובר. בעזרת האיזון, אנו מקבלים כמות שווה של אנרגיה נכנסת ויוצאת, אנו מעניקים ומקבלים במידה שווה. כל דבר שאינו באיזון בחיינו ובעולם יחווה איזון מחדש. מה שאינו שווה – ישתווה, כך שהאנרגיה תזרום בהרמוניה הולמת בשני הכיוונים.

אם האנרגיה שלנו אינה מאוזנת, איננו מקורקעים ויציבים, האנרגיה לא זורמת באופן הרמוני, אין לנו הולמות אמיתית (בניגוד להולמות מזויפת) ואין לנו הרמוניה. אף על פי שייתכן ואנו רוצים היערכות, איזון והולמות, יש להם מחיר והוא שחרור כל דבר שלא מתאים למודל זה.

האם אנו מוכנים לשחרר ולהשתחרר מכל דבר שלא ערוך ומאוזן אנרגטית כדי שנוכל להיות הולמים מבחינה אנרגטית עם הכוונה שלנו לחיים? זו יכולה להיות בחירה קלה כאשר הדבר כרוך בדברים הברורים שאליהם איננו קשורים כל כך. אבל מה קורה כאשר השחרור מחייב ויתור על ציפיות, אמונות עמוקות והדברים שהעצימו אותנו בנתיב שלנו?

אני לא מדברת כאן רק על אנשים ודברים, אני מדברת על האמונות שלנו ועל הדברים בהם אנו משתמשים כדי להרגיש עוצמתיים, בין אם כעס, התמכרויות, פחד, מגבלות, תודעת קורבן, ספק, בלבול או הכחשת העוצמה שלנו. אלה יכולים לעזור לנו להרגיש מאוזנים כאשר אנו מפחדים משינוי. המבחן האמיתי לנכונות שלנו לאמץ את הריבונות האנרגטית שלנו הוא היכולת שלנו לשחרר כל דבר שלא מאפשר לנו לאמץ את כל העוצמה האלוהית שלנו ולהשתמש בה.

אנרגיית הה״א, אל״ף, ה״א של אוקטובר, שהיא היערכות, אמונה והולמות – מתחילה בנו, במה שאנו עושים כדי לברוא הולמות בחיינו, אבל לא מהסוג שגורם לנו לחשוב שאנו מאושרים, אלא סוג ההולמות שמאפשר לנו להניח רגל אחת לאחר השניה, בתקווה שיום אחד המצב ישתפר. זוהי הולמות כנה, אמיתית, הסוג שמאפשר לנו להתעקש לזכות באושר אמיתי, בשמחה, בהגשמה, בשלווה ובהתעצמות.

אנו תמיד נערכים עם משהו, ומטבענו אנו בוראים היערכות בכל דרך אפשרית, בין אם אנו סובלים מצבים אומללים או התנהגות גרועה, או נוהגים בחביבות רבה מבלי לקבל דבר בתמורה. לכך אני קוראת ״הולמות מזויפת״ והיא טובה לנו, לזמן מה. אז מגיע היום שבו אנו כה אומללים ומרגישים כה לא מסופקים שאיננו ״מסוגלים לסבול זאת יותר״. במשך יותר מדי זמן היינו ערוכים עם הפחדים והתקוות שלנו, כעת אנו רוצים את התחושה האמיתית של שמחה, סיפוק והעצמה.

הירח המלא חל ב-5 באוקטובר ויש לו היבטים מעטים, שינוי מריבוי ההיבטים שחווינו עם הירחים המלאים והחדשים של החודשים האחרונים. היבט עוצמתי אחד הוא מרקורי, פלנטת הקרמה, שמקיימת היבט עם הצמידות של נגה ומאדים באוקטובר, במזל בתולה. בום! נושאים של שותפויות יחד עם חוזי נשמה והשותפים הקרמתיים שלנו באים לידי ביטוי ודגש במערכות היחסים היקרות ביותר שלנו עם אנשים אחרים ועם עצמנו.

מולד הירח בחודש אוקטובר חל ב-19 לחודש במעלה 26 במזל מאזניים והוא מתרחש במולות (ניצב מול) עם אורנוס. הפוטנציאל לשבירת שותפויות, ניתוקים חוזרים ונשנים ושחרורים, כמו גם קשרים חדשים, שופע כאן. זכרו, לא מדובר רק במערכות יחסים רומנטיות, במשפחה ובחברים. מערכת היחסים החשובה ביותר שלנו היא מערכת היחסים שיש לנו עם עצמנו, זוהי השותפות האנושית/אלוהית שלנו שעומדת כאן למבחן גם כן. איזו שותפות יש לנו עם העוצמה, הפוטנציאל והאנרגיה שלנו, וכיצד נראית השותפות בין הרוח והאגו שלנו?

צדק נכנס למזל עקרב ב-10 לאוקטובר, חוזר על מהלך שעשה בנובמבר 2005. מה עשיתם אז? אני עסקתי אז בהכנות למעבר שלי מפיניקס לקנזס סיטי, במרכז ארצות הברית, כדי להחזיק שם באור. חשבתי שאגור שם למשך שנה או שנתיים, גרתי שם למשך עשר שנים. היה זה זמן לא קל כיוון שחשתי שלא במקומי, לא-ערוכה אנרגטית עם האזור ההוא, אבל זו הייתה תכלית השהות שלי שם. מאז עברתי למקום שאני אוהבת הרבה יותר ואם זה המצב גם עבורכם, ואתם גרים במקום שאינכם ערוכים עמו ואתם מרגישים שלא במקומכם, אתם יכולים לעבור למקום חדש במחזור זה. או אם אתם תקועים בתחום כלשהו בחייכם מאז נובמבר 2005, המהלך הזה, שנמשך שנה, יכול לחולל תנועה מסוימת.

פלוטו התיישר עתה, דבר שמניע שוב את מנוע הטרנספורמציה. כאשר אני חושבת על מחזורי הנסיגות וההתיישרות של פלוטו, אני חושבת על מחפרון שמוציא פסולת רבה ואז מתקלקל, כך שהנהג חייב לעצור, לצאת מהתא ולתקן את המנוע. מנוע הטרנספורמציה פועל שוב ואנו יכולים להמשיך לחפור ולהוציא פסולת שנוצרת בשל התפוררות הממד השלישי.

האינטגרציה של הממד השלישי והממד החמישי מתרחשת ומתרחבת עדיין בעוצמה, בכל יום. ראו באיזו מהירות העולם מנתח את האמת שמאחורי הטבח שהתרחש בלאס וגאס ב-1 באוקטובר, שבו 59 אנשים נטבחו ומאות נפגעו. עבדתי עם קבוצה מסוימת כדי לחשוף את האמת ובתוך יומיים חשפנו פרטים רבים, ובכלל זה את הסחר החשוד במניות על ידי המנהלים של MGM וכמה משקיעים באוגוסט ובספטמבר, בדומה מאוד למה שאירע עם מניות חברות התעופה בימים שקדמו לאירועי ה-11 בספטמבר (9-11).

היערכות, איזון והולמות יתרחשו באוקטובר ואין משמעות הדבר שהכול יסתיים בנובמבר. המשמעות היא שאנו נמצאים ברמה חדשה ושנמשיך להתרחב ולחוות עוד התפוררות של פרדיגמת הממד השלישי, ועוד אינטגרציה של הממד החמישי, ושרכבת ההתעלות נעה קדימה.

זכרו גם לטפל בעצמכם, זוהי עבודה קשה מאוד ברמה האנרגטית, שיכולה להשפיע על הגוף הפיזי ולגרום לעייפות קיצונית. רמות החרדה גם הן גבוהות, משום שאנו מרחיבים גם את מיכלי האנרגיה שלנו כדי לקבל תדרים אנרגטיים גבוהים ורבים יותר, כדי לחוות את הנוכחות המתרחבת על כדור הארץ ובתוך האנושות. המשיכו להאיר על כולם, מסע ההתעלות הפרוע עלול להפוך פרוע מעט יותר.

שיהיה לכם חודש נהדר.

* לתמיכה בעבודת התרגום – כנסו לקישור *