האנרגיות בחודש אוגוסט 2018

2 באוגוסט, 2018

ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

אוגוסט כבר כאן ואנו זוכים להפסקה קלה מאנרגיית ״רכבת ההרים״ של חודש יולי. הנושאים של אוגוסט הם פעולה, היערכות ומודעות – זו הרשימה שלכם החודש, בעת שאתם משתמשים באנרגיה של החודש הזה כדי לחקור פוטנציאלים חדשים שנפתחו בעקבות ליקויי המאורות של חודש יולי.

ההחלטות שקיבלנו ביולי יניבו פירות באוגוסט. עדיין קיימת פעילות אנרגטית כבדה ומצפה לנו ליקוי אחד נוסף במחזור הליקויים, אבל באופן כללי, זהו חודש נהדר שבו תוכלו ליישם את השינויים ששקלתם ליישם ולצעוד את הצעדים הראשונים שלכם לקראתם. אנו יוצרים קווי זמן חדשים בממד החמישי שמשבשים את הממד השלישי ומפרידים אותנו מדחיסות הממד השלישי, והכול חלק מההזדמנות הקיימת לבחור את נתיב האנרגיה שלנו.

ההיבט הראשון של אוגוסט הוא השם, שנלקח מהמילה ״אוגוסטוס״, שמשמעותה מקודש, נפלא ואציל. שמות הקיסרים הרומאים כללו את השם ״אגוסטוס״ כאות של כבוד וכדי לתאר את כוחם ואת היותם כל-יכולים. זהו גם החודש של מזל אריה, מלך הג׳ונגל ומושל השמש, הכוכב הזוהר שלנו שאורו חיוני לחיים על הפלנטה. חשבו על כל הדברים הללו והבינו מדוע זהו חודש מכריע כל כך בשנת המאסטר.

אוגוסט הוא החודש השמיני בשנה. בשנה זו, המיוצגת על ידי הספרה 11, האנרגיה של החודש הזה היא 10 או 1, התחלות חדשות. האנרגיה של חודש יולי שיוצגה על ידי הספרה 9 עסקה בסיומים ובהשלמות, ולכן היא הייתה קשה כל כך והליקויים היו מאתגרים למדי. אנו מקבלים שנת 9 בכל תשע שנים, לכן חשבו אחורה לשנת 2009 וראו מה הסתיים אז עבורכם.

עכשיו בואו נדבר על בחירות ועל האנרגיות של אוגוסט, כיוון שזה המקום שבו מופרד המוץ מן החיטה. החיטה היא החלק שאותו ניתן לאכול, המוץ הוא הקליפה הקשה והלא-אכילה שאותה משליכים. הבחירות שקיבלנו ביולי, בין אם היו מודעות או לא מודעות, חשפו האם אנו מוכנים לשלבים הבאים ולפוטנציאלים החדשים שאוגוסט מביא. ולא חשוב אם אנו מוכנים או לא, מדובר בהשתקפות של המסע, של התדר האנרגטי שלנו, של המקום שבו אנו נמצאים על נתיב ההתעלות ושל משימת הנשמה שלנו.

אם החוויות שלכם דומות לשלי, שמתם לב לאופן שבו אנשים פירשו את המילים והפעולות שלכם, כך שיתאימו למערכות האמונה שלהם. וכאשר הם לא התאימו, הם תקפו אתכם כיוון שהאמונות שלכם שונות. זוהי דוגמה לנקודת המפנה ולקווי הזמן של הממד החמישי שמייצגים אנרגיה ממוזגת לגמרי של הממד השלישי והממד החמישי, ששוב לא יכולה להתקיים לצד האנרגיה התלת-ממדית הדחוסה. אלה נפרדים באוגוסט ומשמעות הדבר היא שעלינו להפוך למשואות אור גדולות יותר ולשמש דוגמה אישית לאור, בעודנו מאמצים את השמחה וההגשמה האישיות שלנו ומניחים לאנשים אחרים להשתמש בכלים ובמידע שחלקנו עמם כדי להחליט מה ברצונם לעשות. איננו יכולים לחוות הגשמה וסיפוק כאשר אנו מנסים לחיות באזור הנוחות של מישהו אחר.

אם הליקויים של יולי הקשו עליכם, יש עוד אחד באוגוסט, ליקוי חמה בעת הירח החדש ב-11 לחודש, שמבטא את אנרגיית הממד החמישי של מזל דלי, ואת נושאי הקהילה, שיתוף הפעולה והחיבור. אנו מתאחדים כמשפחת אנושות קולקטיבית בעת שאנו מתמקדים בסוג העולם שבו אנו רוצים לחיות. כולם רוצים את אותם דברים בסיסיים: לחיות חיים טובים, לגדל את ילדיהם, להיות מאושרים ולחיות בשלום. זהו הנושא של מזל דלי ומזל אריה בממד החמישי והוא כבר לא בגדר מחשבה חולפת, הוא הפך לדרישה גלובלית שאותה חולקים ומקדמים כל האנשים ברחבי העולם, הודות לחיבור וליכולת ההפצה שמאפשרים האינטרנט והמדיה החברתית.

זהו סופו של הריבון או המושל, ותחילת הריבונות, שבה אנו בעלי ממשל עצמי ומודעות עצמית. ריבונות אנרגטית, השליטה המלאה בתנועה ובזרימה של האנרגיה שלנו, היא המטרה שלנו ואנו פועלים להשגתה בהצלחה רבה. איננו רוצים או צריכים שישלטו בנו או שיתפעלו אותנו, דבר שמתרחש כאשר אנו מעניקים את הכוח שלנו לאנשים אחרים. עלינו לחיות בדו-קיום שליו והרמוני עכשיו, לברוא את העולם השליו ומלא השמחה שבו אנו רוצים לחיות.

מרקורי נסוג כל החודש, ולכן שימו לב לתקלות בתקשורת, לאיחורים בזמני נסיעות ואפילו לחפצים ההולכים לאיבוד. אני איבדתי את המפתחות שלי בסוף השבוע האחרון והם הופיעו לפתע היום, במקום שאני יודעת שלא הנחתי אותם בו. אני לא שואלת שאלות כיוון שאני שמחה שמצאתי את המפתחות שלי, אבל זוהי תזכורת עבורי לשים לב היכן אני מניחה חפצים חשובים. מרקורי מתיישר ב-17 לחודש, ותקופת הצל נמשכת עד ה-2 בספטמבר.

כפי שאמרתי בדוח האנרגיה של החודש האחרון, מאדים עדיין נסוג ומתיישר בסוף אוגוסט. הדבר מתרחש כל שנתיים, ויכול לשבש את התוכניות והאנרגיה שלנו, בדומה מעט לניסיון לנסוע במכונית כאשר ידית המעצור למעלה. היא עדיין נוסעת אבל לא כפי שהיא נוסעת כאשר המעצור אינו במצב פעיל. אם אתם שייכים למזל טלה, תרגישו בכך במידה הרבה ביותר, כיוון שמאדים מושל במזל שלכם, אבל הוא משפיע על כולם, בייחוד כיוון שמרקורי נסוג באותו זמן. אנו יכולים לנקוט בפעולות שקולות בזמנים הללו, לשים לב כיצד הפעולות שלנו תואמות לכוונות ולתוצאות הרצויות שלנו לחיינו.

לגבי דברים כה רבים בחיים ובפעולות שלנו אנו נוהגים להפעיל את ״הטייס האוטומטי״, לא להעניק תשומת לב קרובה למתרחש עד אשר אנו עושים דבר מה, כגון לשכוח את המפתחות שלנו או מכתב חשוב או שמיילים הולכים לאיבוד, או אנו שוכחים פגישה. אז עלינו לשקול מחדש את הפעולות שלנו ולשים לב למה שאנו עושים. זוהי הברכה של נסיגת מרקורי, אף על פי שהיא יכולה ליצור הפרעות ותוהו ובוהו רבים למדי.

עם כל הפוקוס שניתן לאחרונה לשחיתות בממשל, ולפעולות נוראות אחרות שמבוצעות כנגד אנשים, ובייחוד ילדים, על ידי קבוצות כוח סודיות, מה שיתרחש בחודשים הבאים ובייחוד כאשר פלוטו יחל לנוע קדימה יהיה בחזקת נקודת מפנה עיקרית. הדבר יגיע לשיאו בצמידות של שבתאי ופלוטו בשנת 2020, אבל האנרגיה הזו נבנית כבר עכשיו. כאשר רצון העם והעקרונות הרוחניים שמושלים ביסודות האנושות נגזלים על ידי כוח, שחיתות, שליטה ותאוות בצע, יום הדין יגיע בסופו של דבר ואמיתות קשות יחשפו ויוכרו, כך שניתן יהיה לשנותן. שימו לב לדברים שיחשפו בחודשים הקרובים, כיוון שהם עלולים להיות מזעזעים למדי.

בנוסף, כאשר צדק יכנס בנובמבר למזל שלו – מזל קשת – פצצות אמת יעופו. שחיתות ומודעות רוחנית לא יכולות לשהות באותו מרחב אנרגטי. ככל שאנו הופכים מודעים יותר מבחינה רוחנית, אנו דוחים את מה שלא תואם לתדרים הגבוהים יותר. אנו גם הופכים רב-ממדיים בעת שאנו נעים מקוטביות לדואליות, מהפרדה לחיבור, ומתחרות לקהילתיות ולשיתוף פעולה.

מסיבה זו הבחירות שלנו חשובות כל כך עכשיו ונקודת המפנה של אוגוסט היא דין וחשבון אנרגטי למקום שבו אנו בוחרים להיות, לדברים שעמם אנו נערכים, לכוונות שלנו, לדברים שאליהם אנו בוחרים להיות מודעים, וחשוב מכול, לדברים שאליהם אנו מתחייבים בחיינו. איננו יכולים לקבל אנרגיה מתדר גבוה יותר מכפי שאנו יכולים לגלם במערכת האמונה שלנו. מסר זה יחזור על עצמו עד לסוף שנת 2018.

חודש אוגוסט מכיל היבטים מועילים רבים, אך עליכם לזכור שבאומרי ״מועילים״ איני מתכוונת בהכרח לטובים, לקלים או למהנים. מה שמרחיב את המודעות שלנו ומאפשר לנו להגביר את היכולת האנרגטית שלנו הוא בגדר דבר מה מועיל, ודבר זה יכול להופיע לעתים בצורה של מידע קשה שמאתגר במידה רבה את האמונות הקיימות שלנו. אין משמעות הדבר שמה שעשינו עד לרגע זה היה שגוי, אבל זה הזמן לחשוב מחדש ולשקול לבצע כמה שינויים.

הדרך הטובה ביותר להשתמש באנרגיות האציליות של אוגוסט היא להביע כוונות יום-יומיות לגבי סוג האנרגיה שאתם רוצים בחייכם, כיצד אתם רוצים שתיראה המציאות שלכם, ולכוון את האנרגיה שלכם אל אותן תוצאות. אל תניחו למה שאנשים אחרים עושים או אומרים להסיח את דעתכם, הישארו במסלול האנרגיה שלכם. האנרגיה האינסופית של סמל הספרה 8 צריכה להיתחם בכוונה, אחרת היא תתפזר לכיוונים לא יעילים. אלה הם זמנים עוצמתיים ומחזור ההתעלות מעלה את כולם לרמות מודעות חדשות, כדי שנוכל לאמץ את האלוהות בכל תא של האנושות שלנו וללמוד לנסוק בחן אל אנרגיות חדשות ופוטנציאלים חדשים.

*~*~*~*~*~*~*

אתר זה קיים כבר כעשרים שנים. אין עוד כמוהו בארץ. הוא משמש כספריית עצומה של תרגומים וחומרים מקוריים, הנגישה לכל מי שמעוניין להיכנס ולקרוא. הכניסה חופשית. יכולתי לשים בכניסה עמדת תשלום, למכור מנויים… אבל זה לא מרגיש לי נכון. אולם, כדי להמשיך בעבודת התרגום אני זקוקה לתמיכה ולעזרה שלכם – הקוראים.
לחצו על הלב ותנו מהלב. ~ סמדר