האנרגיות בחודש אוגוסט

ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

הנושא של חודש יולי היה ״משמעות אנרגטית״ וכל דבר שלא היה ערוך עם האנרגיה בחיינו ולא תרם תרומה משמעותית להתרחבות שלה, בניגוד להפחתה משמעותית, היה בדרכו החוצה. הדבר הכין אותנו לאוגוסט שמרחיב עתה את הנושא של ״משמעות אנרגטית״ אף יותר, ומקרב אותנו במידה רבה יותר למטרת ההתעלות שלנו – הולמות אלוהית – הנושא של שנת 2017. אוגוסט כולל שתי נסיגות ושני ליקויים חזקים, ואנו עלולים להרגיש מעט חסרי שליטה, ״לוקחים את הסיבוב על שני גלגלים״ כביכול, אך הכול מתנהל על פי סדר אלוהי, אנו עדיין נמצאים בשליטה ונוהגים במכונית, כל עוד נזכור להמשיך ולהניע את הטרנספורמציה קדימה.

הליקויים והנסיגות של אוגוסט מחוברים מאוד זה לזה, כיוון שהם מתרחשים באותם מזלות ומעלות. לדוגמה, אורנוס מתחיל בנסיגה במעלה 29 במזל טלה, בעוד שתקופת הצל שקודמת לנסיגה של מרקורי מתחילה במעלה 28 במזל אריה ומסתיימת במעלה 28 במזל אריה ב-4 בספטמבר, שהם גם המעלה והמזל של הליקוי שיחול ב-21 באוגוסט. הליקוי שיחול ב-7 באוגוסט יהיה במעלה 15 במזל דלי ומאדים, שהוא עוצמתי מאוד החודש, נמצא במעלה 15 במזל אריה, בדיוק ממול, ביום שבו מרקורי מתחיל בנסיגה שלו. ודרקוני הירח נמצאים גם הם במזל אריה ובמזל דלי, מוסיפים אנרגיה למזלות העוצמתיים הללו שמייצגים יצירתיות וקהילה. אף על פי שתרבות הידוענים שגשגה בעשרים השנים האחרונות, היום אנו רוצים קהילה, שיתוף פעולה וחיבור. האם אתם מתחילים לראות את הריקוד הקוסמי בפעולה? דבר אחד שכדאי שנזכור באוגוסט הוא ״להמשיך לרקוד״.

שני הליקויים שיתרחשו באוגוסט ב-7 וב-21 הם כהשתקפות מראה מדויקת, במזל ובמעלה המדויקים, לאלה שהתרחשו ב-8 וב-22 באוגוסט, 1998. מה קרה אז בחייכם? אני זוכרת שהייתה זו תחילתה של תקופה קשה וארוכה מאוד בחיי, בה דומה שלא הצלחתי למצוא מקום ״מתאים״ בעולם. הייתי מביטה באנשים ״רגילים״ ותוהה כיצד דומה שהם חיים את חייהם בקלות רבה כל כך, בעוד שחיי הסתחררו לכאורה אל תוך תהום אינסופי של תוהו ובוהו, פחד ודרמה. באותה תקופה, בכל לילה ביקשתי מאלוהים ״לקחת אותי הביתה״, כיוון שלא יכולתי לדמיין את חיי הופכים ״רגילים״ שוב, ובטח שלא הופכים מאושרים ומוצלחים. באותו זמן גם בראתי לעצמי טיול לצרפת ללא עלות וכתבתי על כך בספרי, ״30 יום לנסים יום-יומיים״.

אני מאמינה שאז נפתח שער ההתעלות הראשון ואנו קיבלנו מבט חטוף ראשון באנרגיה של הממד החמישי, אך רק אלה שהיו מוכנים לכך קיבלו זאת, והדבר הפך את החיים קשים ללא ספק. התקדמנו מאוד מאז ואנו נראה כמה מהתוצאות הללו באוגוסט. אבל עליכם להמשיך לקרקע ולהצמיח את האנרגיה של הממד החמישי, להישאר ממוקדים בחיים ״העשירים, המאושרים והמוצלחים״ שאתם רוצים ולהיות מודעים לעצמכם כמיכלי אנרגיה עבור אנרגיית הממד החמישי. הגדילו את מיכל האנרגיה שלכם ככל האפשר ושמרו על אנרגיה גבוהה, כדי שתוכלו לקבל את התדרים הגבוהים ביותר האפשריים עבורכם, אנו נזדקק להם.

הרבה כל כך מתרחש באוגוסט, אני אדבר כאן רק על הדברים הבסיסיים ואתחיל בנסיגות של אורנוס ומרקורי. ממש בזמן שאורנוס מגיע למעלה האחרונה של מזל טלה, הוא מתחיל בנסיגה שתמשך עד סוף השנה, ויחזור למהלך ישיר רק ב-1 לינואר, 2018. הוא חוזר למעלת הנסיגה שלו ביולי 2016 ולכן ניתן לצפות לחזרה מסוימת של 12 החודשים האחרונים עד סוף השנה. זו הפלנטה שמושלת במהפכה, בקהילה, בשינוי וברעיונות חדשים. זוכרים את ״הבלגן״ של הבחירות לנשיאות ארצות הברית של 2016? אולי נזכה לראות סוף סוף חלק מהאמת על הפעילות הפלילית של המפלגה הדמוקרתית סביב הבחירות הללו. מרקורי נסוג במזל בתולה, אחד מהמזלות בהם הוא מושל והדבר מעניין, כיוון שהנסיגה הזאת היא שתציב את מרקורי במזל זה בזמן מצבור הכוכבים הגדול במזל בתולה שיחול בספטמבר 2017, סביב יום השיוויון שיחול ב-21 בספטמבר. נפטון וכירון שוהים במזל דגים, המזל המנוגד, בתולה (שאני מאמינה שכירון צריך להיות המושל שלו), והדבר יעצים את הקרב בין האור והחושך שאנו חווים עתה. קרוב לוודאי שלא כך צריך לכנות זאת, כיוון שזו פשוט התרחקות מהממד השלישי הטהור והתקרבות לאינטגרציה של הממד השלישי והממד החמישי, ואנו שקועים בה עד צוואר. 

נסיגת מרקורי זו, ומצבור הכוכבים במזל בתולה של חודש ספטמבר, ידחפו אותנו אל סף הבחירות הללו והבחירות שאנשים יקבלו עשויות להפתיע אותנו. זכרו לא לקחת בחירה של אנשים כלשהם באופן אישי, אל תניחו הנחות לגבי ההתנהגות שלהם, ואל תצפו לדבר. קבלה היא אחד מהשיעורים הקשים ביותר שלנו ואפשר שנקבל שיעור גדול בקבלה החודש ובחודש הבא.

מאדים ניצב ממול לליקוי של ה-7 לאוגוסט, במעלה 15 במזל דלי. ליקוי זה נוגע ברבות מהפלנטות האחרות, כמו גם מהווה חזרה על הליקוי של ה-8 באוגוסט, 1998. אם אתם יכולים לזכור זמן זה, מה עשיתם ומה התרחש בחייכם אז? ייתכן ותחוו חזרה על הדברים הללו או תחוו סגירת מעגל לגבי הדברים שהתרחשו בחייהם באותו זמן. עבורי, שנת 1998 הייתה תחילת תקופת הפיטורים שלי מעבודתי בעולם העסקים, שבה פוטרתי שש פעמים בשמונה שנים, כאשר הפעם האחרונה הייתה ביולי 2007. מה התרחש אז בחייכם? החלקים האחרונים של הפאזל הזה עשויים ליפול למקומם עבורכם. היו פתוחים לנסים וזכרו להיכנע – הכניעה היא פעולה של קבלה ואיפשור.

הליקוי שיחול ב-21 באוגוסט, במעלה 29 במזל אריה, זוכה בתשומת הלב הרבה ביותר בשל מעברו מעל ליבשת צפון אמריקה. אנשים רבים יסעו לראות את הליקוי בעת התרחשותו. לכל מי שנולד עם פלוטו במפת הלידה שלו בסוף מזל אריה, וכלולים בכך האנשים שנולדו משנת 1955 ועד שנת 1962, דור שנושא גם אנרגיות אינדיגו חזקות, הליקוי הזה נופל בדיוק על פלוטו במפת הלידה שלכם, מסמל טרנספורמציה ברמות עמוקות מאוד.

מעניין לציין, זו גם המעלה של פלוטו במפת הלידה של סוכנויות ממשלתיות כגון ה-CIA וה-FBI ושל המעקב, הניסויים בבני אדם ותחילת ההתרחבות של פרוייקט MKUltra הנאצי* – טכנולוגיה לשליטה באנרגיה – שנערך בארצות הברית ובעולם. אני חוזה שנחשף לחלק מהאמת המכוערת על הסוכנויות הללו ועל הפעילות שלהן בחודשים שלאחר הליקוי של ה-21 באוגוסט ואולי נהיה עדים אפילו לחיסול הדרמתי מאוד שלהן או להסרת הרבה מסמכויותיהן. הן מושפעות מאנרגיות הממד החמישי גם כן והשפעות הליקוי נמשכות לפחות שישה חודשים.

שבתאי מתחיל לנוע קדימה לקראת סוף אוגוסט, מסיים את הנסיגה הארוכה שלו שהחלה באפריל ובמעלה שבה היה ב-1 לינואר, 2017. זכרו שהשנה הזאת החלה עם פעילות של נסיגת מרקורי הדומה לזו של ינואר 2016 ושאת מרבית הזמן של ששת החודשים הראשונים בילינו בחזרה על האנרגיה של 2016. עם התנועה קדימה של שבתאי אנו יכולים להתחיל לקבל גם כן מעט מהמומנטום הזה ולהפסיק לחזור על האנרגיות והמחזורים של 18 החודשים האחרונים.

כפי שאמרתי לאחרונה בסרטון הוידאו על אנרגיית הממד החמישי, בו תוכלו לצפות בערוץ היו-טיוב שלי בקישור הזה, או בדף הפייסבוק שלי כאן, עמודים גדולים של אנרגיית הממד החמישי מתקרקעים עתה ברשת כדור הארץ. הם בוראים התפרקות נוספת של פרדיגמת השליטה והכוח של אנרגיית הממד השלישי ומשמעות הדבר תוהו ובוהו רב יותר, דרמה רבה יותר ושקיפות רבה יותר. כל דבר שמחייב הסתרה או אי-נִרְאוּת נמצא עתה בחוץ לעיניי כול. הדברים הללו התרחשו במשך זמן רב, פשוט לא יכולנו לראותם קודם לכן. עכשיו אנו יכולים וקרוב לוודאי שהמראה לא יהיה נעים. אבל עלינו לדעת מה אנו משנים ולכן שימו לב למה שמושך את תשומת הלב שלכם ושלחו אליו אנרגיה ואור נטולי שיפוט.

דחיסות הממד השלישי מפנה מקום לאור הממד החמישי ואנו עשויים לראות, לשמוע ולדעת דברים שלא ראינו, שמענו וידענו קודם לכן. אבל איננו יכולים לחיות את חיינו מתוך התעלמות ממה שמתרחש בעולם, שעה שאנו מחזיקים את ראשינו באנרגיית התדר הגבוה, אשר בה ועמה אנו חשים בנוח. המשימה שלנו כאן היא להיות משואות אור, להאיר באור זוהר בעת שאנו מביעים כוונה להיות מיכלים לאנרגיה מתדר גבוה. לפעמים אני מגלה דברים ששוברים את לבי, כיוון שהם כה נוראים, אבל אני יודעת שהם נחשפים בפני כדי שאוכל להתמקד בשינוי האנרגיה הזאת ובמילוי החללים הללו באנרגיית הממד החמישי. לא משנה כמה כואב להיחשף לזוועות העולם, אם הדבר מגיע למודעות שלכם, הסיבה היא שאתם יכולים להביע כוונות אנרגיה גדולות יותר ולהאיר באור גדול יותר על היבט זה ולמען העולם.

אל תניחו למה שמתרחש החודש לשנות את האמונות שלכם בקשר לעצמכם, את המשימה שלכם בממד החמישי, את ההתעלות שלכם ואת ההתעלות הגדולה יותר של האנושות, או לגרום לכם לחשוב שעשיתם דבר מה לא נכון או שהפסדנו בקרב ובמלחמה בשל כל הדברים שמתחילים לזחול מהפינות החשוכות. ככל שנחשפות יותר חשכה ושליליות, הדבר מהווה סימן לכמות האור העצומה שמציפה עתה את הפלנטה ולכך שאנו חייבים לפרק דברים לפני שניתן לבנותם. היו שלווים, היו בטוחים במשימה שלכם, היו שמחים, ומעל לכול, המשיכו לרקוד.

שיהיה לכם חודש נהדר.

* פרויקט MKUltra