האיכות השניה של הרצון האלוהי

 האיכות השניה

הצטרפו לאורין, לסאנאיה ולכל מי שלומד את שבע האיכויות של הרצון האלוהי על מנת לשנות את חייו. אתם יכולים להצטרף לקבוצת הלימוד של הרצון האלוהי, ולהתחבר לרצון האלוהי עם או בלי קלטות השמע של אורין.

הערה לקורא הישראלי: הקלטות הן בשפה האנגלית, אישור התרגום של הקורס לעברית מצד מנהלי האתר של אורין התקבל מתוך ההנחה שמי שהאנגלית אינה שגורה בפיו לא יוכל ליהנות מהקלטות המונחות בכל מקרה, ושהעבודה לפי ההנחיות מספקת בהחלט כדי להפיק תועלת רבה מהקורס. מי שהאנגלית אינה זרה לו ויבחר להתנסות גם בפן זה של הקורס ~ יבורך.

הרצון לאחד: פיתוח ראיית נשמה

הרצון לאחד הוא היבט נפלא של הרצון האלוהי, שתוכלו לקבל אותו ולעבוד איתו על מנת לשנות את חייכם. הרצון לאחד הוא היבט נפלא של רצון אלוהי, אותו תוכלו למשוך אל תוך חייכם ובאמצעותו להרחיב את הראיה שלכם, לפוגג את כל המחסומים, לחוש את האחדות שלכם עם כל החיים ולאחד את כל החלקים של עצמכם. רצון זה מאחד את האישיות, הנשמה והרוח שלכם. רבים מכם יחוו היבט זה של הרצון האלוהי כמוכר, כנוח וכעוצמתי מבין כל שבע האיכויות. זוהי איכות הרצון האלוהי שהיא החזקה ביותר על הפלנטה בזמן זה. מורי העולם של אהבה אלוהית משדרים את האנרגיה הזו לאנושות וצליל האחדות שלה נשמע בכל רחבי הממלכות הגבוהות יותר, כמו גם ברחבי הממלכות בני האנוש, בעלי החיים והצומח.

החיים הדגולים שמשדרים את האיכות של הרצון האלוהי אשר ידועה בשם "הרצון לאחד" מוכרים גם כאדון הקרן או כאפוטרופוס אנרגיות האהבה/חכמה. האנרגיה המשודרת על ידי ישות דגולה זו היא השכיחה ביותר מבין כל שבע הקרניים והאיכויות של הרצון האלוהי. אנרגיה זו תהפוך לבעלת השפעה גדולה יותר בהדרגה במשך אלפיים השנים הבאות, כשהיא מנחה את האנושות למערכות יחסים חיוביות ואוהבות בין אדם לאדם ולטיפול אוהב בכל מה שאינו אנושי.

האנרגיה הבסיסית של הרצון שמגיעה מישות דגולה זו, היא הרצון לאחד, ליצור סינתזה, ליצור לכידות ומשיכה הדדית, ולהביא הפכים אחד אל השני, ליצור אחדות בפילוג. האהבה המגנטית שלו משנה כל דבר חי שהיא נוגעת בו. הוא לוקח דברים נפרדים ויוצר מהם שלם. הביטוי הנמוך ביותר שלו בחומר הוא המשיכה שבין אנשים, כולל משיכה פיזית ואיחוד פיזי, והביטוי הגבוה ביותר שלו הוא המשיכה וההתכה של רוח וחומר. ככל שתעבדו איתו תוכלו לחוות יותר את השלם, את האחדות, ולדעת את הנתיב והתכלית שלכם כחלק משלם נרחב יותר זה.

הרצון לאחד מספק את האנרגיה שמונחת ביסוד המשיכה של יחידות נפרדות להצטרף יחדיו כדי ליצור משהו שהוא גדול מהחלקים הנפרדים, כפי שאטומים מצטרפים יחד כדי ליצור מולקולות, ומולקולות מצטרפות יחד כדי ליצור תאים. השלם גדול מסך כל חלקיו, כל רמה גבוהה יותר של שלמות היא בעלת רמה חדשה של מודעות ותכונות חדשות.

חשיפת התכנית האלוהית של חייכם כרוכה בהכרת עצמכם כחלק מיקום רחב יותר

אתם מגשימים את התכנית האלוהית של חייכם במסגרת השלם הגדול יותר, ממנו אתם מהווים חלק. אינכם פרט בודד הפועל בריק. אתם קיימים הן כפרט והן כחלק משלם גדול יותר, הכולל בני אדם אחרים, בעלי חיים, צמחים ואת הטבע; בתוך עולם ותרבות שמעצבים אתכם ומשפיעים עליכם. אתם חלק מאחדות עצומה, באותה מידה שאתם אינדיבידואל.

כיוון שאתם חלק מיקום גדול יותר, כל מה שאתם עושים משפיע על אחרים. כל מחשבה שאתם חושבים יוצאת אל העולם ומוסיפה אל האור הזמין או גורעת מהאור הזמין לאחרים. בכל רגע, אתם נעים לעבר אחדות עם הנשמה שלכם ועם השלם הגדול יותר של החיים או שאתם נעים לכיוון המנוגד. אין פעולות ניטרליות.

בעזרת הרצון לאחד אתם יכולים להרחיב את התודעה שלכם

כאשר אתם עובדים עם הרצון לאחד, אתם יכולים לשחרר את כל מה שמפריד אתכם מהכרת עצמכם כנשמה, מהכרת עצמכם כחלק מהנשמה הקבוצתית של האנושות ומהכרת האחדות שלכם עם הישויות המוארות ועם האל/האלה/כל היש.

ככל שרמת השלמות אליה תוכלו להשיג גישה תהיה גבוהה יותר, כך התודעה שלכם תתרחב יותר. כאשר אתם יוצרים קשר עם הנשמה שלכם, התודעה שלכם מתרחבת אל הראייה ונקודת המבט של הנשמה שלכם. כאשר אתם מתחברים עם הנשמה הקבוצתית של האנושות, אתם יכולים להשיג גישה להיבטים של תודעה ששייכים למודעות המורחבת של כל הנשמות האנושיות.

אתם גם יכולים להרחיב את התודעה שלכם על-ידי התחברות עם הנשמות של הישויות הנאורות שמדריכות את האנושות. התודעה שלכם מתרחבת מתודעה עצמית לתודעת-על, כל הדרך עד להכרה שאתם יכולים להתאחד עם האינסוף ולהתרחב אל תוך תודעת האלוהים. עם כל התרחבות אתם יכולים לחשוף עוד מהתכנית האלוהית של חייכם.

אתם יכולים ליצור חיבור עם הרצון לאחד במטרה לעורר ראיית נשמה

אתם יכולים להתחבר לאנרגיה של הרצון לאחד ולמשוך אותה אליכם, במטרה לפתח ראיית נשמה. פעולה זו עשויה לסייע לכם לעורר את הראיה הפנימית שלכם, את העין השלישית שלכם, שמממוקמת בין עיניכם. ככל שהעין השלישית שלכם מתעוררת, היא מעניקה לנשמה שלכם חלון, דרכו היא יכולה להתבונן בחייכם ולהפיץ את האנרגיה שלה בחייכם. עם ראיה מוגברת זו, היכולת שלכם לאחד את האישיות שלכם עם הנשמה, ולמצוא אחדות עם נשמות של אחרים ועם כל החי תגבר. התעוררות זו מעניקה לכם יכולת מוגברת לראות את העולם כפי שהנשמה שלכם רואה אותו, ולצעוד את הצעד הבא באבולוציה שלכם ולפעול בעולם הנשמות, כך שתוכלו לבסוף לחיות כנשמה בממלכת הנשמות.

איכות זו של הרצון האלוהי מעניקה לכם את מתנת הראיה הבהירה: תוכלו לראות יותר מהתמונה השלמה ולדעת כיצד כל חלקי השלם מתקשרים אלה לאלה. בעזרת ראיה זו תוכלו לדעת את היותכם אהובים וכיצד לאהוב. אתם תוכלו לראות את מערכת היחסים הנכונות שלכם עם אנשים אחרים ועם כל החיים. היבט הרצון האלוהי המשודר על-ידי הישות הדגולה הזו, מאפשר לכם לראות את הנתיב שלכם, אחרים שנמצאים בנתיב, את הנשמה שלכם, את נשמות האחרים ואת ישויות האור שמדריכות את האנושות.

הרצון לאחד מוסיף ליכולת שלכם להנהיג, ללמד, לרפא ולשרת אחרים בדרך הגבוהה ביותר. בעזרת ראיית האחדות והאהבה שלכם, אתם יכולים לסלק מכשולים המצויים ביניכם לבין אנשים אחרים. אתם יכולים לשחרר צורות התנהגות ותחושות שגורמות לכם להרגיש נפרדים, נעלים, נחותים או ביקורתיים ביחס לאחרים. אתם הופכים שלמים ומושלמים יותר בתוך עצמכם, וזוהר האנרגיה שלכם מסייע לאנשים אחרים להרגיש כך גם הם.

משיכת הרצון לאחד במטרה להעיר את העין השלישית שלכם ולפתח את ראיית הנשמה, מרחיבה את היכולת שלכם להתחבר עם נשמות כל צורות החיים. התחברות לאנשים אחרים ברמת נשמה יכולה לשנות את תפיסתכם אותם ואת התוצאות של כל מצב. באמצעות הכרת עצמכם כנשמה והתחברות לנשמות של אחרים, אתם יכולים ליצור את הטוב ביותר ולהשפיע באופן מקסימלי על כל יצור חי שעמו אתם באים במגע, עוזרים ליצור את התבנית האלוהית של כל מערכות היחסים שלכם. הנשמה שלכם היא האהבה עצמה, וראיה נובעת מאהבה.

בעזרת הרצון לאחד אתם יכולים ללמוד כיצד לראות ולחוש את הנשמות של כל החי. אתם יכולים להכיר את אחדותכם עם הנשמות של ישויות מממלכות אחרות ~ גבוהות יותר ונמוכות יותר ~ ולחוות יקום הולך וגדל. הדבר מאפשר לכם נקודת מבט וחזון חדשים: במקום לראות את החיים מנקודת המבט של חלק קטן ונפרד מהשלם (האישיות שלכם), אתם יודעים שאתם מהווים חלק מיקום אינסופי ומחוברים אליו. בהקשרים רחבים אלו, אתם רואים בברור רב יותר את הנתיב והתכלית שלכם. בעזרת ראיה ערה, הפעולות שלכם הופכות חכמות יותר ומתואמות יותר עם התכנית האלוהית.

בעזרת הראיה שנובעת מההסתכלות על הדברים מנקודת מבט רחבה יותר, יכולה להיות לכם תפיסה בהירה יותר לגבי מה שנחוץ ותחושה חזקה יותר אודות הדבר ה"נכון" לעשות ~ הדבר התואם יותר את טובתם העליונה ביותר של כולם, ואשר יישא איתו אנרגיה רבה יותר, יצור שינוי ויהיה בעל השפעה גדולה יותר. יהיו לכם הזדמנויות רבות יותר להוסיף אור ואהבה לעולם. אתם תתוגמלו בנדיבות כאשר תפעלו, אף-על-פי שאינכם נוקטים בפעולה על מנת לקבל גמול.

בעזרת ראיית נשמה אתם יכולים להתעלות מעל לשליליות ולאשליות, ולראות את הטוב והיופי שנמצאים בכל האירועים והצורות החיצוניים. ראיית נשמה מעניקה לכם את הראיה הפנימית אשר מאפשרת לכם לראות ולפענח את המידע שנשלח אליכם מן הרצון ליזום, באמצעות האורות המעוצבים כטבעות והמלאים בתבנית האלוהית עבור תחומים שונים של חייכם ועבודתכם.

צרו אחדות בין כל חלקי ישותכם

אתם יכולים לחבור לישות זו כדי להרחיב את האהבה המגנטית שלכם ולהביא אחדות לכל חלקי הישות-האישיות, הנשמה והרוח שלכם. רצון זה יכול לסייע לכם למזג את כל ההיבטים של האישיות שלכם, כמו למשל הילד העליז, ההורה הקפדן, המורד, האדם הנחמד וכן הלאה (לעתים חלקים אלו נקראים תת-אישיות) אל תוך שלם הגדול מכל אחד מההיבטים של האישיות שלכם כשלעצמו.

זהו הרצון שמפגיש את העבר, ההווה והעתיד. הוא מסייע לכם להיות בעלי רצף תודעה ומעניק לכם את היכולת להכיר עצמיים שלכם מן העבר והעתיד ולעבוד עמם. רצון זה מעניק לכם את היכולת להכיר את המלאך השומר שלכם ולהרגיש בו, כמו גם את "מלאך הנוכחות", שמגלם את כל האיכויות אשר ביום מן הימים תהיינה שלכם.

התחברות עם הרצון לאחד

להלן תהליך באמצעותו תוכלו להתחבר עם הישות הדגולה אשר משדרת את הרצון לאחד. אתם יכולים להיעזר בתהליך זה בפעם הראשונה שבה אתם יוצרים את החיבור ובכל פעם שתרצו להעמיק את התיאום עם הישות שמשדרת את היבטי הרצון של אחדות וראיה.

  •  התחילו בהבאת גופכם למצב רגוע ונינוח. הרשו לעצמכם להירגע ולהיות שלווים. השקיטו את המחשבות שלכם.
  •  באמצעות שימוש בדמיון, בשילוב עם הכוונה שלכם ליצור את החיבור, חושו בישות הדגולה שמגלמת ושמקרינה את הרצון לאחד. הרגישו באנרגיה העדינה, הרכה, היציבה, הסבלנית והאוהבת של ישות זו קוראת לכם ומזמינה אתכם להתחבר.
  •  זמנו את הרצון לאחד והיפתחו לתגובה שלו אליכם. אנרגיה תמיד נשלחת בתגובה לבקשה שלכם. למדו להכיר ישות זו ואת האנרגיה שלה. שימו לב לתחושה שמעניק לכם חיבור זה והישארו פתוחים לאנרגיה הזו. ציינו לעצמכם את ההבדלים בין התחושות הללו לתחושות שחשתם עם הרצון ליזום.
  •  בחנו את התחושות ושאלו את עצמכם מה אתם מרגישים בשעה שאתם מקבלים את האנרגיה היפה, הרכה והזוהרת שביקשתם. דמיינו שרצון זה הופך את האנרגיה שלכם לרכה יותר, קלה יותר, הממגנטת את כל שהוא יפה וטוב.
  •  נסו ליצור קשר עם הרצון לאחד במהלך היום, במצבים שונים או בשעת מדיטציה. שימו לב לכל שינוי בתודעה שלכם או במצב החיצוני.

 אהבת האישיות הופכת לאהבה אלוהית

כאשר אתם משתנים עם רצון זה, הוא מרחיב את ההבנה שלכם כיצד לאהוב. כשאתם מתחברים עם הנשמה והרוח שלכם, אתם יכולים לחוות אהבה אלוהית. אפשר שאהבה אלוהית תורגש כלא-אישית, כיוון שהיא אינה מנסה לגרום לאנשים "להרגיש טוב". אהבה אלוהית אינה אנוכית ולא מגיבה לרצונות האנוכיים לעתים של האישיות להעניק אהבה רק על מנת לקבל אהבה בחזרה. אהבה אלוהית מציעה אהבה שבאמת מעצימה אנשים להיות שלמים יותר, למצוא את האחדות שלהם עם כל החי ולהגשים את החזון והתכלית הגבוהים יותר עבור חייהם.

כשאתם חווים את הרצון לאחד ואת תשדורות האהבה האלוהית שלו אשר מאחדת ויוצרת ראיה, אתם עשויים לזהות מצבים שבהם אתם אוהבים בדרך שאינה מעצימה אחרים להפוך למאוחדים יותר עם העצמי הגבוה ועם הנשמה שלהם. אחד הסימנים לכך שרצון זה משנה את חייכם הוא שראייתכם תתעורר לגבי דרכים גבוהות יותר לאהוב את עצמכם ואת האחרים.

היו עדינים כלפי עצמכם, אם אתם מתחילים לראות שהרבה דברים שחשבתם שהם מעשים אוהבים ~ הצלת אנשים אחרים מהצרות שלהם, ויתור על חייכם על מנת לטפל באהובים עליכם, הימנעות מעימות וכן הלאה ~ אפשר שאינם הדרכים הגבוהות ביותר לאהוב ולהעצים אנשים. אתם עשוי לחוש עצובים או אפילו "הרוסים" כשאתם מגלים שהדרכים שבהן ביטאתם אהבה לא היו באמת דרכים מעצימות עבור אחרים.

למשל, יכול להיות שחשבתם שהתנהגתם בצורה אצילית בכך שויתרתם על כל הצרכים שלכם והשקעתם את כל זמנכם בפתרון הבעיות של כולם. כאשר הראיה שלכם מתרחבת והאהבה שלכם הופכת לחכמה יותר, אתם תתחילו להבין שלאהוב אחרים בדרך הזו נוטלת מהם את השיעורים שלהם, ולמעשה מונעת מהם לגדול ולהתחזק. במקום לראות את עצמכם כאדם מקריב ואלטרואיסטי, אתם תתחילו להבין שהתמקדות בחיים של אחרים שימשה עבורכם דרך להימנע מלגרום לחיים שלכם לעבוד, וגם לא באמת שירתה אחרים. ואחרים עשויים לפתח תחושות של חוסר הערכה וטינה כלפי כל מה שעשיתם, דבר המוביל לתחושה של רחמים עצמיים.

ככל שתעבדו עם הרצון לאחד אתם עשויים להבחין בחטף בדרכים גבוהות יותר שבהן אתם יכולים לבטא אהבה, דרכים שמכבדות את העצמי האמיתי שלכם ואת העצמי האמיתי של האחרים. אפשר שיהיה עליכם לומר ולעשות דברים שישרתו את הנשמה של האחרים, אבל שלא יגרמו ל"אישיות" שלהם בהכרח תחושה טובה. הדימוי העצמי שלכם כאנשים המרצים את כולם עלול לא לשרוד כאשר תנקטו בפעולות גבוהות יותר שמשרתות את הנשמה של אדם כלשהו, אך עשויות שלא להיות נעימות לאישיות שלו.

עם אהבה אלוהית, אתם שמים את טובתם העליונה של האחרים מעל לפופולריות שלכם. למשל, אתם עשויים לזהות שהדבר שהאחרים חווים מגיע אליהם באמצעות הנשמה שלהם במטרה לסייע להם להפוך לחזקים וחכמים יותר, ואתם מפסיקים לקחת מהם את השיעורים שלהם. או, אתם עשויים להתחיל להעמיד גבולות, לכבד את עצמכם ואת הזמן שלכם בכך שאתם אומרים "לא" ובכך שאתם עומדים על דעתכם.

חלק מהמתנות שהרצון לאחד והקרן הזו מציעים, הוא שהרצון הזה יכול להסיר מחסומים המצויים ביניכם לבין אדם אחר. הוא יכול לסייע לכם לשלול גישות ומחשבות שמפרידות אתכם מאנשים אחרים, כגון ביקורתיות ותחושות שאינכם מובנים, אינכם מוערכים וכן הלאה.

כשאתם מושכים את הרצון לאחד, אתם מתחילים למגנט את הזהר של האנרגיה הזו. האהבה שלכם מתחילה לכלול קבוצה גדולה יותר ויותר. אתם מרגישים באחדות שלכם עם אחרים; אתם יכולים לחוש בנשמת האחרים ולהרגיש באהבה שקורנת מנשמותיהם. עם חיבור נשמה זה אתם יכולים לראות את הטוב ביותר שבאנשים, ולעזור להם ליישם אותו פשוט באמצעות המודעות שלכם לאותו חלק שלהם. אתם רואים את השלם ממנו אתם מהווים חלק, מתרחב ממרכז העצמי שלכם וכולל את כל החיים, הסביבה, הנשמות, המאסטרים, המלאכים והישויות הנאורות.

בעת העבודה עם רצון זה אתם עשויים לפגוש באתגרים בהם יהיה עליכם להתמודד עם הפחדים שלכם. כמה מהרגשות שעשויים לצוף אל פני השטח כדי שניתן יהיה לשנותם, הם רחמים עצמיים (הרגש העיקרי שקרן זו מעלה), התנגדות, תחושה של חולשה ורגישות יתר לפעולות של אחרים כלפיכם. לעתים אתם עשויים לחוש נפרדים מהאחרים, ושאיפה גדולה לחוות אחדות איתם. משיכת איכויות הנשמה שלכם של אהבה וחמלה כלפי עצמכם ואחרים, תסייע לכם להתגבר על האתגרים הללו.

עשויים לצוץ ולעלות, כדי שניתן יהיה לרפאם, רגשות נחיתות, של אי עמידה בציפיות של אחרים מכם או לחילופין בציפיות שלכם מעצמכם. כדי שניתן יהיה לרפא תחושות אלה יש ליישם את האהבה עצמה לרגשות הללו.

אתם עשויים להפוך מודעים להתקשרויות שלכם בשעה שאתם מושכים אליכם רצון זה. שימו לב אם אתם פוגשים פנים אל פנים התקשרות כלשהי לכך שאנשים יפעלו בצורות מסוימות, או לכך שהדברים יקרו בדרך שלכם. ההיתלות באנשים והניסיון לגרום להם לפעול בדרך מסוימת או להגיב בדרך מסוימת הופכים לנטל, ומכביד על כל מי שאתם קשורים אליו. תרגלו מתן חופש ואהבה ללא תנאי לאהובים עליכם. אמרו לעצמכם ש"זה בסדר" אם הם לא פועלים בדרכים בהן אתם רוצים שיפעלו. נסו לא להיות כה רגישים לכל מה שנתפס אצלכם כזלזול. הקרינו אהבה וחמלה, התחברו עם הנשמות שלהם, והניחו לאנרגיה לזרום ביניכם ברמת הנשמה.

משבר ראיה

כאשר הראיה שלכם מתרחבת, אתם עשויים לחוות "משבר ראיה". אתם עשויים לחוות משבר כיוון שאידיאל כלשהו שלכם עומד בספק. למשל, אם תמיד חשבתם שאתם אדם אוהב ומושלם, שנאהב על-ידי כולם, שמשביע את רצון כולם וגורם להם אושר, אתם עלולים לחוות משבר כאשר אתם מבינים שכל הזמן הזה שבו חשבתם את עצמכם לאדם נפלא ואוהב, למעשה עשיתם זאת כדי שאנשים אחרים יאהבו אתכם בתמורה. הראיה החדשה שלכם עשויה להראות לכם שפשוט פעלתם מתוך פחד שלא להיות אהובים, במקום מתוך רצון אמיתי לשרת אנשים. משברי ראיה מתרחשים כיוון שלעתים קרובות הדבר הראשון שתראו בבהירות רבה יותר הם את ה"פגמים וחולשות" שלכם לכאורה.

כאשר אתם ממשיכים להתחבר לרצון לאחד ומרחיבים את הראיה שלכם, יהיה עליכם לסלוח לעצמי הישן שלכם, בידיעה שהוא עשה את טוב ביותר שיכול היה לעשות בהתבסס על הראיה המוגבלת. הבינו שלוקח זמן להשתנות, והמשיכו להתכוונן אל הרצון האלוהי. אפשרו לעצמכם להשתנות בקצב הנכון ביותר עבורכם. אהבו את עצמכם, אפילו כאשר אתם רואים התנהגויות ישנות צצות, ותוכלו ליישם את ההתנהגויות החדשות ביתר קלות.

המשבר שבראיה ובזיהוי של דפוסים ישנים עשוי להיות קשה. עדיין לא בניתם דפוסים חדשים, ואתם מגלים שאתם פועלים עדיין (מתוך הרגל) בדרכים ישנות. עכשיו אתם עשויים להיות אף יותר נוקשים כלפי עצמכם עקב הראיה החדשה הזו, מצפים מעצמכם להשתנות בן לילה כדי שתוכלו להיות שוב "מושלמים". אל תהיו קשים כלפי עצמכם, אלא ברכו את עצמכם על כך שהפכתם מודעים יותר לראיה חדשה אודות האופן שבו אתם יכולים לחיות, לפעול ולבטא את עצמכם.

לבטא אהבה אלוהית

דרך אחת באמצעותה ניתן לבטא אהבה אלוהית היא להתחבר אל הנשמה שלכם, ולדמיין שאתם מתחברים לנשמות של אנשים אחרים. הקרינו את הרצון לאחד לנשמות שלהם, והיפתחו לראיה חדשה אודות הדרך שבה תוכלו לבטא את אהבתכם. יתכן שתראו פעולות שאתם יכולים לבצע ויתכן שלא. אחת הדרכים הגבוהות ביותר שבאמצעותן אתם יכולים לאהוב את האחרים, היא פשוט לשלוח להם אהבת נשמה.

אתם יכולים להשתמש בחיבור שלכם עם האנרגיה של הרצון ליזום כדי להשיג את האומץ והכוח הדרושים כדי לבטא אהבה בדרכים חדשות. למשל, יתכן שתפתחו מודעות לכך שעליכם להפסיק לפתור לאנשים אחרים את הבעיות, ולתת להם לפתור את הבעיות שלהם בעצמם. אתם עשויים לראות שעליכם לנקוט ב"פעולה לא-אוהבת אבל גבוהה יותר" (לא-אוהבת כפי שזה נתפס מנקודת הראות הלא-מפותחת של האישיות) ולהחזיר את חיי האנשים חזרה לידיהם ולידי הנשמות שלהם, ובכך להעצים אותם לעשות שינויים אמיתיים. או אתם עשויים להגיע להכרה שעליכם לנהוג בדרכים אוהבות אבל אסרטיביות יותר, ולעשות דברים שמכבדים את העצמי האמיתי שלכם.

חוויות של אנשים עם הרצון לאחד

הרצון לאחד מאפשר לכם לראות את מכלול החיים הגדול יותר ואת הקשר שלכם לכל החי. איכות זו של הרצון האלוהי מאחדת אתכם ואת הממלכות הגבוהות יותר ~ המלאכים, המאסטרים, המדריכים וישויות האור. ככל שתעבדו עם הרצון הזה, אתם עשויים להשתוקק לפגוש במדריך שלכם, במלאך השומר שלכם, בישויות מוארות, במלאכים ובנשמה שלכם ולהתחבר אליהם. יש אנשים שהחלו לקרוא אודות תקשור, אחדים החלו לתקשר או ליצור קשר עם המדריכים שלהם ואחרים גילו שהקשר שלהם לישויות הגבוהות יותר התחזק.

הרצון לאחד מחבר את העצמיים שלכם מן העבר, ההווה והעתיד. יתכן ותמצאו את עצמכם נזכרים בדברים ששכחתם אודות העבר שלכם, או חווים תובנות אודות העתיד שלכם. יתכן ותחושו שחברים ותיקים יוצרים איתכם קשר מחודש. יש אנשים שחוו זיכרונות או חלומות אודות תקופות חיים קודמות, שהראו להם משהו חשוב שהם לומדים בתקופת החיים הנוכחית. יש שדיווחו שחברים ותיקים, מהם לא שמעו במשך תקופה, יזמו איתם קשר מחודש. אחרים חוו זיכרונות צלולים על מאורעות ילדות שעיצבו את החשיבה שלהם בדרכים שליליות. הם נמשכו לעבוד עם תהליכים, כמו רגרסיה לגיל ילדות במטרה לשכתב זיכרונות ישנים ולמחוק את ההחלטות שקיבלו לגבי טבע המציאות, שכבר לא שירתו אותם.

הרצון לאחד מחבר את העבר, ההווה והעתיד. זמן ומרחב, החיצוני והפנימי, מתחילים להתמזג. יתכן ותחוו שכבר אין פער זמן בין המועד שבו מתרחש אירוע מסוים לבין המועד שבו אתם מקבלים תובנה ומידע לגבי הסיבות להתרחשות שלו. אתם עשויים לחוות זמנים שבהם הבחירות שאתם יכולים לקבל והתוצאות של הבחירות הללו יהיו ברורות לכם בו-זמנית.

יש אנשים שחוו רגישות יתר לאחר שהתחברו לרצון לאחד. אחרים הרגישו שהם חווים חלקים לא-אהובים של עצמם, שעלו לבסוף אל פני השטח, במטרה לזכות בהכרה ולהירפא על-ידי אהבה. אנשים גילו רגשות שהם דחו וחלקים של עצמם מהם התעלמו שהגיעו כדי לקבל טיפול. כשהם אהבו וקיבלו את הרגשות והחלקים הללו של עצמם ~ העצמי העצוב, העצמי הכועס, העצמי הבודד וכן הלאה, העצמי הלא-אהוב נרפא והרגשות השתנו.

אנשים רבים הבחינו בשינוי באופן שבו הם חשו ביחס לעצמם כאשר התחברו לרצון לאחד. כאשר אתם מתחילים לאחד את האישיות והנשמה שלכם, אתם עשויים להרגיש שאינכם אותו האדם. העצמי הישן שלכם עוזב, ועצמי חדש נולד. יש שהרגישו שהשינויים קרו ממש מתחת לפני השטח, בעוד שאחרים הרגישו שהשינויים היו גלויים יותר לעין. יש אנשים שהרגישו קצת לא-מחוברים, כאילו החלקים לא-מתאימים יחד בצורה שהתאימו קודם לכן.

יש אנשים שחוו משבר ראיה, כאשר הבחינו בתחומים שבהם הם לא היו כה אוהבים ומפותחים כפי שחשבו. הם הרגישו שהם ניצבים, כביכול, מול הצד האפל שלהם. הרגשת הצד האפל גרמה לאנשים מסוימים לחוש פגיעים, שבירים או עצובים. אולם הם ידעו שרגשות אלו יחלפו וניסו שלא להדוף אותם מהם. אם העצמי האפל שלכם עולה ואתם מוצאים את עצמכם מסתחררים כלפי מטה, המשיכו להתחבר עם הישות המרהיבה שמשדרת את הרצון לאחד. עצמיים אפלים אלה צצים כדי שתוכלו להביא חלקים אלו של עצמכם ורגשות אלו אל האור, מקום שבו הם יכולים להיהפך לחלק מהשלם ולהירפא.

אתגר נוסף שאתם יכולים לחוות הוא שהאישיות שלכם מתנגדת להתאחד עם הנשמה. היא רגילה לדואליות, לתנודות הלוך ושוב בין תחושות טובות ושליליות, שמחה, עצב וכן הלאה. התנודות הללו במצבי הרוח מוכרות לאישיות והיא עשויה לחוש ריקה או מפוחדת כאשר היא מרגישה איזון, שלווה ואהבה במקום רגשות דרמטיים. האישיות מחלקת הכל לטוב ורע, חיובי ושלילי, קל וקשה. עבדו עם הרצון לאחד כדי להשתחרר מהדואליות הזו וכדי לחוות את היקום כמושלם, כפי שהוא כאשר אתם רואים אותו מבעד לעיני הנשמה שלכם.

כאשר אתם עובדים עם האנרגיה של הרצון האלוהי, אתם מושכים אליכם כמגנט אהבה שמאחדת את כל האנרגיות שסביבכם. אתם יכולים להשתמש באנרגיה הזו כדי לחוש באחדות שלכם עם אחרים. רבים מצאו שהטענתם באנרגיה זו הפכה אותם ל"מגנטיים" עבור אנשים והם חוו חוויות נפלאות עם ידידים ואנשים. יש אנשים שהרגישו חברותיים יותר מהרגיל כאשר עבדו עם הרצון לאחד. הם חשו מחוברים יותר ונינוחות רבה יותר עם אנשים. אחרים, לעומת זאת, חשו צורך חזק להיות לבד. הם לא חשו שהם ראויים להיות לבד, לעשות דברים שהם אוהבים, ועכשיו נתנו לעצמם רשות לעשות זאת.

אנשים מסוימים גילו שהרצון הזה העלה למודעות שלהם נושאים שבהם הם לא היו מאוחדים עם אחרים. כמה אנשים דיווחו שנושאים שהיו זקוקים לריפוי עלו לפני השטח, כדי שניתן יהיה לעבוד עליהם. היה עליהם להתמודד עם סוגיות במערכות יחסים, סוגיות שהם דחפו הצידה, אבל שעכשיו הגיעו כדי למצוא פתרון. כאשר אתם עובדים עם הרצון לאחד, אתם עשויים לגלות שתחומים בחייכם שאינם נמצאים בהתאמה עם העצמי הגבוה שלכם ושבהם אינכם מרגישים "אחד" עם אחרים, צצים כדי להירפא ולהשתנות.

אם אתם מנהלים אינטראקציות לא-נעימות עם אנשים, היקום מעניק לכם הזדמנות נפלאה להתחבר עם הרצון לאחד ולשדר אותו כדי לשנות מצבים אלו. אתם יכולים להתחבר עם הרצון לאחד בכל מצב שבו אתם רוצים להרגיש אחדות עם אחרים ולשנות רגשות שליליים. יתכן שתגלו שאתם יכולים להתגבר על רגשות קשים מהר מהרגיל ולראות את הדברים מנקודת מבט גבוהה יותר ~ מנקודת המבט של העצמי הגבוה ושל הנשמה שלכם. כאשר אתם משדרים את הרצון לאחד, אנשים יגיבו במידה שבה הם רגישים לאנרגיה הזו. יתכן שמה שישתנה במידה הרבה ביותר יהיה התחושה שלכם ביחס למצב. אפילו המצב עצמו עשוי להשתנות לטובה.

האיכות הזו של הרצון האלוהי מעניקה לכם את מתנת הראיה הבהירה. אתם יכולים לראות אחרים שהולכים בנתיב רוחני ולזהות היכן הם נמצאים בהתפתחות הרוחנית שלהם. עם המודעות הזאת, החמלה והסלחנות שלכם גדלות. יהיה לכם קל יותר להתנתק כאשר אנשים פועלים בדרכים שאינן אוהבות, כיוון שתוכלו לראות שהם עדיין לא מכירים דרך פעולה טובה יותר.

ככל שתתחברו לרצון לאחד ותרחיבו את התחושה של האחדות שלכם עם אחרים ועם כל החי, רחמים עצמיים ואשמה יוחלפו באהבה עצמית. אתם תתחילו לזהות את הכוח שיש לכם לברוא את המציאות שלכם ולהגשים את החלומות שלכם. אנשים העירו, בזמן שהם עבדו עם הרצון לאחד, שהם התחילו להבין כיצד הם בראו את כל אשר בחיים שלהם. הם הבינו שאנשים אחרים לא יצרו קשיים ומכשולים עבורם, אלא שהם יצרו אותם בעצמם. אחד מהם העיר: "אני מרגיש שאני מבין ברמה עמוקה יותר שאני ואני לבד יוצר את החיים שלי, ושאני ואני לבדי יכול לשנות את החיים שלי".

ראיה בהירה היכן נמצאים האחרים בנתיב שלהם מסייעת לכם לבחור בתבונה עמיתים לעבודה, או שותפים ובני זוג. ראיה מורחבת זו עוזרת לכם להעניק הדרכה, ייעוץ, ריפוי ולימוד לאותם אנשים שעשויים להגיע אליכם. אתם כבר לא כופים את ההחלטות שלכם על האחרים, אלא עוזרים להוציא מאנשים את המהות שלהם, הדפוסים הגבוהים יותר שלהם, החכמה שלהם והפוטנציאל שלהם.

ניתן להשתמש ברצון לאחד כדי לאחד קבוצות, לאחד ביניכם לבין חברי קבוצה ובין קבוצה אחת לאחרות. אנשים מסוימים חוו הצלחה עצומה בישיבות חברה ובתוכניות קבוצתיות כאשר שידרו את הרצון לאחד לקבוצה.

כשאתם עובדים עם הרצון לאחד, הראיה שלכם את השלם מתפתחת. היכולת שלכם לראות את הנתיב והתכלית שלכם גדלה. הלב שלכם קורא לכם ללכת בעקבות השמחה שלכם ולעשות בחייכם את מה שאתם אוהבים לעשות. אתם מושכים אליכם את טובתכם העליונה, אתם עשויים לגלות שהמטרות שלכם משתנות כאשר אתם עובדים עם הרצון לאחד. המטרות שמדברות ללבכם עשויות לגלות את עצמן לפניכם. המטרות שאתם מטעינים באנרגיה ואשר אינן נמצאות בתיאום עם המטרה של הנשמה שלכם ושאינן משקפות את רצון הלב שלכם עשויות להשתנות.

כאשר אתם עובדים עם הרצון האלוהי, הרצונות שלכם יתבהרו וכיוונים חדשים עשויים לצוץ. הרצון לאחד מאפשר לכם לראות את הצעד הבא שלכם. כאשר תבצעו צעד זה הוא יחשוף בפניכם את הצעד הבא. אם לא הצלחתם לראות כיצד לברוא את החלומות והמטרות שלכם, עבדו עם איכות זו של הרצון כדי להרחיב את הראיה שלכם, כך שתוכלו לדעת מהו הצעד הבא שביכולתכם לבצע.

הכיוונים שיעלו עשויים להיות מעודנים בהתחלה, ולא להיראות כמובילים לקריירה מסוימת או לדרך כלשהי להרוויח כסף. יתכן ולימדו אתכם לא לשים לב לחלומות שלכם, כיוון שההגשמה שלהם עשויה להוביל לעוני! ככל שתרחיבו את הראיה שלכם עם הרצון לאחד, אתם תתחילו לראות מה הוא הדבר שאתם הכי רוצים לעשות, הדבר שמדבר אל הלב שלכם. יתכן שאפילו יהיו לכם רעיונות לגבי נתיבי חיים שלא עלו בדעתכם קודם לכן. הזינו את החלומות שלכם והקשיבו ללבכם. התחילו בקטן ועשו דברים שמביאים לכם שמחה, אפילו אם דברים אלו נראים לא מעשיים ואינכם יכולים לדמיין שהעשייה שלהם תתפתח לקריירה. עשיית דברים שאתם אוהבים תמיד תוביל אתכם לשגשוג רב יותר, כיוון שהאהבה שלכם היא מגנטית והיא מושכת אליכם את כל מה שאתם צריכים כדי להצליח.

זהו הרצון שבונה בהדרגה, רצון סבלני ושפועל בצורה עקבית לכיוון מטרה. הוא מושך אליו את כל שהוא צריך באמצעות האהבה המגנטית שלו ובאמצעות התחושה של האחדות עם כל החיים. אין שום טעם לדחוף ולהתאמץ על מנת להשיג מטרות, במקום זאת פעלו מתוך כבוד לזרמים הקיימים. כשאתם חושבים על המטרות והחלומות שלכם ומתחברים עם הרצון לאחד, אתם עשויים להבחין שאתם הופכים רגועים יותר ביחס למטרות שלכם, אין כל-כך תחושה של דחיפות ואתם חווים אמון רב יותר שמה שאתם רוצים יגיע אליכם בזמן המושלם ובצורה המושלמת.

הצעות אודות הדברים שבהם אפשר להתבונן

חוו את הרצון לאחד בצורה מלאה ככל האפשר. התחברו לישות הזו ולאיכות הזו לעיתים תכופות ככל שתרצו. חוו את ההילה המגנטית של הישות הזו וחזקו את ההילה המגנטית שלכם, ההילה של האהבה והשלמות. כאשר אתם מרחיבים את הראיה שלכם ורואים יותר מהתמונה השלמה, שימו לב מה מתברר לכם ביחס למטרות שלכם ואיך אתם יכולים ליצור אחדות גדולה יותר. הרחיבו את הראיה שלכם לגבי החיים שלכם, וראו כיצד כל מה שאתם עושים משתלב יחדיו לשלם גדול יותר. התבוננו בדרך שבה המטרות שלכם מתאימות בתוך התמונה הגדולה יותר של חייכם וכיצד אתם חלק משלם שהוא גדול בהרבה. הבחינו, מנקודת הראות הרחבה הזו, מה לאהוב. יתכן ומשמעות הדבר תהיה לאהוב ולכבד את הנשמות של האחרים, במקום את האישיות שלהם. יתכן שמשמעות הדבר תהיה לאהוב מאכלים שהם בריאים וטובים עבורכם. חלק מהאיכויות שהרצון הזה נושא עמו הן: רגיעה, סבלנות, כוח עמידה, אהבת האמת, נאמנות ושלווה.

עבדו עם המטרות שלכם

כתבו את שני התחומים שאתם עובדים עליהם כפי שהיו בזמן שהתחלתם, ואז הבחינו בכל שינוי במטרות שלכם לאחר העבודה עם הרצון לאחד. איך הראיה שלכם את התחומים הללו שינתה את המטרות שלכם, או האם אתם אפילו בטוחים יותר שאלו הן המטרות הנכונות להטעין באנרגיה? שימו לב כיצד אתם מרגישים רגשית, פיזית ומנטלית.