האיכות השישית של הרצון האלוהי

הרצון לגרום – גילום אידיאלים גבוהים

הרצון לגרום הוא איכות חזקה של הרצון האלוהי אותה תוכלו להביא אל חייכם כדי להבהיר את הרגשות שלכם ולטהר אותם, לדחות שאיפות נמוכות יותר שמונעות מכם להיות בתנועה מעלה בספירלת התפתחות. הוא מסייע לכם לרכוש יכולת עמידה ואומץ, את הכוח להתנתק, ואת היכולת להתעלות מעל האישיות שלכם, כך שהעצמי האלוהי שלכם יוכל להתגלות.

האיכות הזו של הרצון האלוהי משנה את הגורם להגשמה, לפעולות למחשבות ולדחפים היצירתיים מרצונות האישיות אל האידיאלים של הנשמה והרוח. האידיאלים שלכם, וכך גם הפעולות, המחשבות והמאמצים היצירתיים שלכם הופכים להשתקפות מהאור הגדול של העצמי האמיתי שלכם. אז, כל מה שתעשו יביא עימו חופש, שמחה והגשמה במקום סבל וכאב.

החישו בצורה משמעותית את הצמיחה הרוחנית שלכם בעזרת הרצון הזה

אדון הקרן השישית נקרא גם "אדון האידיאליזם והמסירות". אתם יכולים לעבוד עם הרצון לגרום כדי להעמיק את המסירות שלכם לחיים על פי עקרונות רוחניים ובכך לחוות שלווה והרמוניה רבות יותר בחייכם. הרצון לגרום מסייע לכם לפנות כלפי מעלה לעבר האור, תוך התמקדות חדה יותר בביטוי הרוחניות שלכם, כשהוא מזרז בצורה משמעותית את הצמיחה הרוחנית שלכם. אתם יכולים לזמן את הרצון הזה כדי לחוש במטרות של הנשמה שלכם עבור החיים שלכם, ולדעת לברוא את הדברים אשר ישקפו את חזון הנשמה שלכם ואת התבנית האלוהית עבור חייכם.

העצימו איכויות רוחניות כדי לרומם אתכם ולשחרר כאב וסבל

ההתחברות לרצון לגרום יכולה לסייע לכם לחזק איכויות כגון מיקוד בנושא אחד, פתיחות להדרכה רוחנית, אופטימיות, תקווה, התלהבות והערכה עצמית. איכויות רוחניות אחרות שרצון זה מביא הינן טוהר, שלמות, שלווה, ריחוק, נוכחות רוחנית, מסירות, פיוס וענווה. הוא מביא את האנרגיה אשר מסייעת לכם בהגשמה של אהבה, חמלה, אינטואיציה, סובלנות וכבוד גדולים יותר. הוא מביא את היכולת לעורר השראה ולהתעלות מעל כל מה שעומד בדרככם למימוש העצמי האמיתי שלכם. ככל שתחוו יותר מהאיכויות הללו, תגלו שהחיים שלכם נעשים עשירים יותר בכל דרך.

איכות זו של הרצון האלוהי מסייעת לכם לשחרר את ערפל ההיצמדויות, הרצונות, הכעסים, הפחד, החרדה ורגשות אחרים שמסתירים את האור של העצמי האמיתי שלכם. ספק, דו-משמעות ובלבול משתחררים. אתם יכולים להפיג את תחושות החובה שנובעות מאמונות ומאידיאלים ישנים שפג תוקפם.

ההתקשרות וההתחברות עם איכות הזו של הרצון האלוהי מחזקת בטחון עצמי, בהירות וחזון. אתם יכולים לצאת אל מחוץ למקומות תקועים ביתר קלות, לגלות את הדחפים העמוקים ביותר של נשמתכם, החלומות שלכם והתכלית הגבוהה שלכם ולזכות בהשראה ובאנרגיה לברוא אותם. אתם חווים חיים הרמוניים ושלווים יותר. החזון שלכם לעתיד, הרעיונות והמחשבות מרוממים אתכם ומגלים את האמת. אתם מתחילים להבין שאתם יפים ומושלמים בדיוק כפי שאתם ושאין טעויות אלא רק למידה וגדילה.

השתוקקו למטרות ולאיכויות רוחניות במקום למטרות ולאיכויות חומריות

ככל שהתודעה שלכם מתרחבת בעזרת הרצון לגרום, אתם מבינים שיש יותר לחיים מאשר הגשמה של שאיפות חומריות. ככל שאתם מתפתחים בהשפעת הרצון הזה, השאיפות שלכם שוב אינן מכוונות לעבר הגשמה של מטרות חומריות אלא לעבר מטרות ואיכויות רוחניות.

גם אם בתחילה נראה שההתמקדות בערך רוחני ובעולם הרוחני אמורה להגיע לאחר שאתם מצליחים וחיים בשפע בעולם החומרי, דווקא פיתוח ערכים רוחניים וההתמקדות בחיי נשמה, הם שמושכים אליכם את כל הדברים הטובים. עם מיקוד רוחני, כסף, שפע, רכוש ומותרות אחרות של עולם החומר יופיעו בחייכם; עם זאת, אתם כבר לא קשורים אליהם או כבולים על ידם. ההשתחררות מהלהיטות לדברים חומריים היא שמאפשרת לכם שפע חומרי אשר יביא לכם שמחה ויהווה מקור אור וטוב עבורכם ועבור העולם.

בעזרת מודעות גוברת וראיה פנימית מורחבת, אתם תראו את כל ההצלחה החומרית, הטובין והשפע כחלק מהשפע האינסופי של היקום, שהוא זמין תמיד, מוגשם בקלות ומשוחרר ללא מאמץ, וככלי אשר יסייע לכם בצמיחה הרוחנית וביכולתכם לשרת את האנושות באמצעות העבודה שלכם בעולם.

תיהנו מהגמול של הצמיחה הרוחנית

בעזרת הדחף של הרצון לגרום, אתם מתחילים לחפש אחר הגמול של הצמיחה הרוחנית והחוויות הרוחניות, משום שאתם יודעים כמה ערך הן מביאות לחייכם. התודעה שלכם מתרחבת, אתם זוכים בנקודות מבט חדשות ובתובנות, בראייה של עולמות בלתי נראים, בקשר עם ישויות אור ועם הוויות מוארות, ביכולת לרומם אחרים, לשדר אור ואנרגיה וליצור שינוי בעולם. אתם מבינים כמה נפלא לחוות אהבה, שמחה, זרימה והרמוניה כאשר אתם מכוונים את עצמכם מעלה כלפי הנשמה והרוח שלכם ולכוחות הגבוהים יותר ביקום.

כאשר אתם הופכים מכווננים עם אור העצמי הפנימי שלכם, עם אור התודעה הגבוהה יותר, תחושת התכלית שלכם והיכולת להוסיף אור לעולם מתגברות. אתם מבינים שאינכם צריכים עוד לעבוד קשה כדי לשנות את הרגשות שלכם, לשאוף כלפי מעלה, או להביא לעצמכם את המשאבים להם אתם זקוקים. אתם לומדים כיצד לעשות את כל הדברים הללו באמצעות הקרנת האור והאהבה הרוחניים שלכם. הדברים מגיעים אליכם כאשר אתם זקוקים להם; האדם המושלם מופיע בחייכם. אתם מבינים שכל האירועים החיצוניים מבוססים על גורמים פנימיים, ואתם  מרחיבים את התודעה שלכם, כך שתוכלו לעבוד על עולם הגורמים על מנת ליצור תוצאות חיצוניות.

"האור גבוה ביותר מושל"

מילות העוצמה לאיכות זו של הרצון האלוהי הן: "האור הגבוה ביותר מושל". אמרו אותן ודעו שקיים אור גבוה ביותר וכוונו את עצמכם אליו. בסופו של דבר האור הגבוה ביותר אשר ידריך אתכם יהיה הנשמה שלכם, שהיא אהבה, אחדות, תכלית, זרימה, הרמוניה ויופי. ככל שתתפתחו, האור הגבוה ביותר אשר ידריך אתכם יהיה הרוח, הנוכחות, האל/האלה/כל היש.

כאשר אתם מבקשים את הכוונתו של האור הגבוה ביותר, אתם מעבירים את השליטה באישיות שלכם לחלק גבוה יותר של עצמכם. אתם מבקשים מהנשמה ומהרוח שלכם לסלול עבורכם את הנתיב, להראות לכם את הדרך ולהביא לכם את כל ההזדמנויות שאתם צריכים כדי לגדול ולהתפתח. אתם מבינים ויודעים שהכל כשורה, שהיקום עובד עבורכם ואיתכם, ושאתם יפים ומושלמים בדיוק כפי שהנכם. אתם מפתחים את הידיעה שאין כל נפרדות ביניכם, בין הנשמה שלכם ובין הרוח שלכם. אתם יודעים שאתם הנשמה שלכם, אתם הרוח עצמה.

אתם המחפשים ומושא החיפוש

כאשר אתם מתקדמים, בסופו של דבר אתם מפסיקים לחפש, לרצות או לשאוף לדבר כלשהו. אתם המחפשים ומושא החיפוש. אתם מפתחים מודעות לכך שאתם הכל. כיוון שאתם יודעים שאתם הנשמה שלכם, אינכם שואפים עוד להיות היא. אתם מכירים את עצמכם בתור אינדיבידואל, ויחד עם זאת, אתם מודעים לאחדות שלכם עם האל/האלה/כל היש. המסע הרוחני שלכם מגיע לרמה חדשה של מודעות. רצון, אפילו בצמיחה רוחנית, מפסיק לחלוטין. אתם יודעים שאין שום דבר שעליכם לרצות בו, כיוון שאתם עצמכם כל היש והזרימה האינסופית של התודעה והאהבה של היקום.

התחברות עם הרצון לגרום

אתם מוכנים להתחבר עם הישות האדירה שמשדרת את הרצון לגרום ולהשתמש באנרגיה נפלאה זו כדי לבטא בצורה טובה יותר את האנרגיה של הנשמה והרוח שלכם בכל תחום בחייכם. העמיקו את המסירות שלכם לחיים המבוססים על עקרונות רוחניים וביטוי של ערכים גבוהים יותר.

1. התחילו בכך שתרפו את הגוף שלכם והרגיעו את הרגשות שלכם. שחררו את כל המחשבות אודות הדברים שאתם צריכים לעשות היום. זהו זמן עבורכם. אשרו שהצמיחה הרוחנית שלכם חשובה ושיש לה עדיפות בחיים שלכם. זוהי המתנה הגדולה ביותר שתוכלו לתת גם לאחרים.

2. התכוננו לקבל את הרצון לגרום בכך שתשאלו: "האם אני מוכן להיפתח לאיכות מרהיבה זו של הרצון האלוהי, אשר תסייע לי בשינוי הרגשות, הרצונות והאידיאלים של האישיות שלי, לאהבה, למטרות ולאידיאלים של הנשמה שלי?" האם אני מוכן לחזק את איכויות התודעה שלי על ידי כך שאעשה פתוח יותר להדרכה רוחנית, אהיה אופטימי, נלהב, בטוח בעצמי, ממוקד בנושא אחד, מסור, נאמן ואמיץ? האם אני מוכן לרמה חדשה של טוהר, שלווה, ריחוק, נוכחות רוחנית, מסירות, פיוס וענווה? האם אני מוכן לממש אהבה, חמלה, אינטואיציה, סובלנות וכבוד גדולים יותר?

3. כאשר אתם חשים מוכנים, קראו לנשמה שלכם והתמזגו איתה. חושו בנוכחות האוהבת שלה. בקשו מהנשמה שלכם, כאשר אתם מתמזגים איתה, להחיות אתכם מחדש ולהשיב לכם נעורים בכל רמה, כיוון שיש לה את היכולת לעשות זאת. הקדישו את האישיות שלכם לנשמה, והרגישו את הנשמה שלכם מקבלת את ההקדשה הזאת. אשרו שאתם מוכנים להרחיב את הראיה שלכם ולהיעשות מודעים יותר לשאיפות ולמטרות של הנשמה שלכם.

4. באמצעות השימוש בדמיון, חושו בנשמות האחרים שמתחברים עם הישויות הדגולות שמשדרות את הרצון האלוהי. אם תרצו, הצטרפו לקריאה הקבוצתית לישות הדגולה אשר משדרת את הרצון לגרום.

5. הישות הדגולה אשר מגלמת את הרצון לגרום תמיד מגיבה לקריאה שלכם ועושה זאת כעת. דמיינו שאתם עומדים באור יפה וזוהר. חושו בישות דגולה זו ובאור הטהור והיפה של אהבה, חסד ויופי שהיא משדרת. לאור זה יש את היכולת לרומם אתכם לגבהים רוחניים חדשים, אל מחוץ לדחיסות של כדור הארץ והדאגות החומריות, ואל עבר אור האלוהים. קיים כוח עצום באור הזה שיכול לשחרר אתכם מרגשות תקועים ומרצונות בדברים מטבע נחות יותר. היו פתוחים ומקבלים, כשאתם מרשים לאור יפה זה להקיף אתכם באהבה. ככל שאתם נרגעים ומתמזגים לגמרי עם האור הקורן הזה, תנו לו להרים אתכם אל מעל לדאגות החומריות, מעלה אל תוך עולם גבוה יותר של אור, יופי, שלווה ושמחה.

6. קבלו אור מהרצון לגרום אל מרכז הלב שלכם הממוקם בהילה שלכם באזור שסביב לבכם. דמיינו שמרכז הלב שלכם הופך לשמש של אור, יפה יותר ויותר וקורן באור. הישות הפנימית ביותר שלכם, האור שבתוככם, ניצתים בדרך חדשה כביכול. הפכו מודעים יותר לאור הגבוה שהוא אתם, העצמי האמיתי, האלוהי והאותנטי. בכל פעם שאתם קוראים לאיכות זו של הרצון, דמיינו שהאור הפנימי שלכם הופך גלוי יותר לעין, מבריק וקורן יותר.

7. זוהי האיכות של הרצון האלוהי שמעלה את האנרגיה של מקלעת השמש שלכם מעלה אל מרכז הלב, כדי להמיר שאיפות של האישיות באלו של הנשמה והרוח. דמו שמרכז הלב שלכם הופך להיות כה מגנטי עד שהוא מושך אנרגיה ממקלעת השמש מעלה אל מרכז הלב שלכם, כשהוא משנה את הרצונות והרגשות לרטט גבוה יותר.

8. ככל שאתם מקבלים את האנרגיה מהרצון לגרום, היא מעוררת את הדחף שלכם לפנות מעלה כלפי הנשמה שלכם, הרוח שלכם, הרצון האלוהי, והישויות המוארות. היא יוצרת היערכות עם התכנית האלוהית לחייכם. היא מתאמת אתכם לאלוהות שלכם, לטוב ביותר ולגבוה ביותר שבכם. היא פותחת את המודעות שלכם לאור וממקדת את המודעות הזו במקורות אור שהולכים ונעשים גבוהים יותר.

9. כל פעם שאתם פונים אל הרצון לגרום, חישבו מחשבה זו: "האור הגבוה ביותר מושל." (אם אתם רוצים להחליף את המילה "מושל" במילה אחרת, למשל "מדריך", הרגישו חופשיים לעשות זאת. אולם ייתכן שתרצו קודם לכן להקדיש מחשבה למשמעות המילה "מושל" במובן הגבוה יותר שלה ואילו מילים עשויות להחליף אותה כך שישקפו את המשמעות הפנימית הזו.) הרגישו באור הגבוה ביותר מדריך ומכוון את חייכם, בידיעה שהאור הגבוה ביותר הוא אתם, ושהחלק הגבוה ביותר, החכם ביותר והאוהב ביותר שלכם מכוון את חייכם.

התחלתם במסע שלכם להשתנות עם הרצון לגרום. צרו היכרות רבה יותר עם האנרגיה הנהדרת הזאת. קראו לרצון לגרום לעתים תכופות ככל שתזכרו, כולל בזמנים שבהם אתם חשים שאתם מושפעים במידה רבה מדי על-ידי העולם החיצוני, כאשר אתם חשים רגשות שאתם רוצים לשנות או כאשר אתם רוצים למצוא דרך גבוהה יותר להסתכל על מצב מסוים. צרו היכרות עם האור היפה של הרצון לגרום שיכול לעזור לכם להתחבר באופן טוב יותר עם הנשמה שלכם ועם הרוח ולדעת את האלוהות שלכם. שחקו: עמדו ב אורו ומשכו את האור הזה אל תוך מרכז לבכם. שימו לב מה קורה כאשר אתם מעלים את המחשבות וההרגשות שלכם לאוקטבה גבוהה יותר.

התבוננו בעת שאתם משחקים עם האנרגיה הזו, ושימו לב לשינויים בחיים שלכם, במחשבות שלכם, ברגשות או בתפיסות שלכם את עצמכם ואת החיים שלכם. היו יצירתיים ובעלי כושר המצאה והשתמשו בה במספר של מצבים כדי ללמוד יותר על דרך הפעולה שלה.

רעיונות לעבודה עם הרצון לגרום

תנו לרצון לגרום לקלף את השכבות אשר מסתירות את האור הפנימי שלכם, כך שתוכלו לחוש באור נשמתכם, באור הרוח ולדעת את עצמכם כאור הגבוה ביותר הזה. קראו לו לעתים קרובות, ואפשרו לזוהר שלו להקרין באמצעות מרכז הלב שלכם ובאמצעות כל ההוויה שלכם. הפכו לאור הגדול הזה בתוככם, כשאתם מזהים את האור הפנימי הקורן הזה כמי שאתם, העצמי האותנטי והאמיתי שלכם.

כאשר אתם רוצים לדעת מה תוכלו לברוא כדי לשקף את מטרות הנשמה שלכם עבור חייכם, קראו לרצון הזה. אפשרו לחלומות של נשמתכם, ליכולות היצירתיות, לשאיפות ולמטרות שלה להפוך גלויים. היפתחו למה שהנשמה שלכם רוצה להציע לכם ~ הרבה מעבר לכל דבר שהאישיות שלכם יכולה לדמיין, מנקודת הראות המוגבלת יחסית שלה. היו פתוחים לרעיונות חדשים ורעננים שיגיעו אל השכל שלכם, כשאתם קוראים לרצון לגרום שיביא לכם אומץ, התמדה ומיקוד על מנת להגשים את הרעיונות הללו.

העמיקו את המחויבות שלכם לשחרור הבריאה של אותן מטרות שנובעות ממניעים של האישיות שלכם, כגון הרצון להיות אהובים, פופולריים, מפורסמים ומטרות אחרות של האישיות. מטרות אלו לעולם לא יביאו לכם שמחה, כיוון שהן חולפות ולא יספקו אתכם לזמן רב.

היו מוכנים לשחרר ברמה עמוקה יותר את מה שחשבתם שאתם צריכים בחיים, כולל נתיבים מן העבר, שאיפות וכיוונים שכבר לא תומכים בהם או שנראים לכם מושכים. כאשר אתם קוראים לרצון לגרום, הקשיבו ללבכם ולכו למקומות שבהם יש אנרגיה וזרימה עבורכם. עשו מה שאתם מרגישים שאתם נקראים לעשות עם החיים שלכם, אפילו אם דברים אלו נראים לא מעשיים או בלתי אפשריים, אפילו אם אנשים אחרים חושבים שאל לכם לעשות דברים אלו. מה שהלב שלכם מורה לכם הוא השלב הבא על הנתיב הגבוה שלכם.

שנו מצב באמצעות הרצון לגרום

אם אתם מצויים במצב שאתם רוצים לשנות, אשרו לעצמכם ש"האור הגבוה ביותר מושל" בזמן שאתם מזמינים את הרצון לגרום אל מרכז הלב שלכם. הרשו להדרכה ולאנרגיה להגיע אליכם מהאור הפנימי הגבוה ביותר, האור של הנשמה שלכם, הרוח ותודעת האל. איכות זו של הרצון האלוהי מגבירה את היכולת שלכם לשמוע את הקול השקט והרגוע של האינטואיציה באמצעות שחרור רגשות כגון פחד, אשר מקשים על השמיעה.

שחררו את הגורמים לסבל

אם אתם סובלים, זמנו את הרצון לגרום. בקשו לראות אילו אידיאלים אתם משרתים אשר נובעים מהאישיות שלכם בתחום שבו יש מאבק וסבל. שאלו: "האם יש משהו שאני שואף אליו או שיצרתי בתחום זה שלא מביא לי שמחה אמיתית?" בחנו אם אתם הולכים אחר מטרות, רצונות או אידיאלים של האישיות במקום רצון או אידיאל של הנשמה בתחום זה של החיים. אתם יכולים לדעת אם אתם פועלים על פי אידיאלים רוחניים על פי התוצאה ~ אם הדברים נעשים גרועים יותר, אם המתח מתגבר או אם מצב האנשים להם אתם מנסים לעזור מחמיר או שהם דוחים את העזרה שלכם ~ זה עשוי להיות סימן שאתם פועלים על פי רצונות האישיות. אם התוצאה מביאה הרמוניה, בהירות, שלווה ושמחה רבות יותר, אז אתם פועלים לאור האידיאלים הגבוהים יותר שלכם בפעולות, במילים ובמחשבות שלכם.

בחנו את האידיאלים הבסיסיים שלאורם אתם פועלים בכל תחום בחייכם שאינו פועל כפי שהייתם רוצים שיפעל. דוגמאות לאידיאלים של האישיות שלא יביאו לכם שמחה אמיתית הן ניסיון לחיות ולהחצין דימוי שיש לכם על אדם רוחני (להיות טוב כל הזמן ולבקר את עצמכם כאשר אינכם מושלמים), שאפתנות רוחנית, (דחיפה של עצמכם לגדול עד למצב שבו אתם מותשים, גדילה בקצב מהיר מקצב שהוא נוח עבורכם), או ניסיון לשמח את כולם, להיות אדם מושלם, להיות תמיד חזקים, להיות בשליטה או לצבור פופולריות ותהילה. פעולות שנובעות מפחד, מאשמה, ממחויבות או מרצון להימנע מכאב, יובילו גם הן לסבל, כיוון שאלו מניעים של האישיות ולא השאיפות או האידיאלים של הנשמה שלכם.

התחברו עם הרצון לגרום ובקשו שרצונות אישיות אלו יותתמרו לכדי האידיאלים של הנשמה שלכם. ייתכן ויהיה עליכם לאפשר לאחרים להתנסות בשיעורים שלהם ולא לנסות להציל אותם. ייתכן ויהיה עליכם להציב גבולות וללמוד לומר "לא". ייתכן ותצטרכו לשחרר את הצורך לברוא שפע כדי להרגיש טוב ביחס לעצמכם, או כדי להוכיח את הערך שלכם למישהו. מה שאתם בוראים כאשר אתם פועלים מתוך האידיאלים הללו, לא יביא לכם את השמחה, השלווה והאהבה שאתם מחפשים. כאשר המאמצים היצירתיים שלכם מונעים על-ידי אידיאלים רוחניים כגון מימוש האושר שלכם, פעולה מהלב, שירות אחרים, הוספת אור והליכה אחר האידיאלים של הנשמה שלכם, הדבר אותו תבראו תמיד ירומם אתכם ואת האחרים גבוה יותר.

שחררו מחשבות, רגשות ודפוסים ישנים שלא משרתים אתכם

העבודה עם הרצון לגרום עשויה להציף אתכם ברגשות. כאשר האידיאלים של האישיות מוחלפים באלו של הנשמה, הדברים שאליהם אתם נצמדים עשויים לעלות למודעות שלכם כדי שתוכלו להסתכל בהם ולשחרר אותם. ייתכן שתעמדו מול האתגר לשחרר מחשבות, רגשות ודפוסים ישנים שכבר לא משרתים אתכם. לפעמים יש הרגשה של אובדן, אפילו כאשר מדובר בעזיבתם של אמונות ואידיאלים שגורמים לכם כאב. זוהי האיכות של הרצון שתסייע לכם להפוך למרוחקים יותר ולהרפות מאותם הדברים שגורמים לכם כאב, כדוגמת מצבים, אנשים, מחשבות ורגשות.

זמנו את הרצון הזה כדי לסייע לכם לשחרר את הערפול והמיסוך של רגשות חרדה, ספק, אשמה, כאב, פחד, כעס, רחמים עצמיים וכן הלאה. בקשו מרצון זה לסייע לכם לזהות נאמנויות שקריות כלשהן, תשוקות בלתי הולמות או אשליות ומקסמי שווא אחרים שגורמים לכם כאב. הרצון לגרום עוצמתי מאוד בהעלאת התדר של הגוף הרגשי שלכם.

התחברו עם הרצון לגרום כדי לחזק איכויות רוחניות

החיבור עם הרצון הזה מעמיק איכויות רוחניות כגון פתיחות להדרכה רוחנית, אופטימיות, התלהבות, בטחון עצמי, מיקוד בנושא אחד, מסירות, נאמנות, טוהר, שלווה, הרמוניה, רוגע, נוכחות רוחנית, ענווה, ריחוק ואומץ. התחברו עם הרצון הזה כדי לממש אהבה, חמלה, אינטואיציה, סובלנות וכבוד גדולים יותר. ככל שאתם חווים יותר מהאיכויות הרוחניות הללו, אתם מאיצים באופן משמעותי את ההתפתחות שלכם ויכולים לחוות שלווה, הרמוניה ורווחה רבות יותר בכל תחום של חייכם.

משכו את הרצון הזה כדי לאהוב את עצמכם ולהרחיב את הדעות שלכם

בחנו כל נטייה להגזמה, לעשיית יתר או ליותר מידי רגשות. התבוננו אם אתם קדושים מעונים, מבטלים את עצמכם, ממוקדים באופן צר מידי או מתוך נוקשות בנושאים כלשהם. זהו הרצון של החולם ואיש החזון ~ גם של אלה שחיים בעולם של חלום, אך גם של אלה שיכולים להגשים את החלומות שלהם. בחנו אם אתם צריכים להיות מעשיים יותר ביחס לחלומות שלכם, או שמא אתם צריכים לחלום יותר! קראו לאיכות הזו של הרצון כדי לאהוב את עצמכם יותר, להרחיב את הדעות שלכם ולהפסיק לנסות להציל את כולם על חשבון הרווחה שלכם.

היו ממוקדים יותר בדבר אחד ומסורים להתגלות הרוחניות שלכם

אחת האיכויות של הרצון הזה היא מסירות. חשוב להיות מסורים לאנשים הנכונים, לרעיונות הנכונים ולדברים הנכונים. מסירות שאינה במקומה, כגון מסירות לעשיית כסף, מסירות לאנשים מסוימים, או לאידיאלים שכבר לא משרתים אתכם, צריכה להתחלף במסירות לאידיאלים של הנשמה שלכם כגון לאהוב, לשרת, להקרין אור, שמחה ושלווה; מסירות לאידיאלים שמרוממים אתכם ואת האחרים. שימו לב למה אתם מסורים, ושאלו את עצמכם האם דברים אלו מובילים לאור רב יותר בחייכם. קראו לרצון לגרום כדי לסייע לכם להיות מסורים למימוש העצמי ולגילום הפוטנציאל הגבוה ביותר שלכם בתקופת החיים הזו.

מסירות מובילה להקרבה עצמית; חשוב לבחון את האידיאלים שלמענם אתם מקריבים את עצמכם. למשל, עשיית דברים מתוך תחושה של אשמה, חובה, מחויבות וכן הלאה, המבוססת על תפיסת האישיות אודות הקרבה. הנשמה שלכם לא רוצה שתסבלו! היא לא דורשת מכם לוותר על החיים שלכם עבור מישהו או משהו. השתמשו ברצון זה כדי לחזק את היכולת שלכם להיות מסורים ונאמנים לנשמה שלכם ולמטרות שלה, לעשייה של מה שטוב עבורכם ולהליכה בעקבות הלב.

אפשרו לטוב ביותר שבתוככם לזרוח למרחק

תיהנו מהרצון הזה! תנו לכל המובחר ביותר והטוב ביותר שבתוככם לזרוח למרחקים כאשר אתם משחקים עם הרצון הזה. אפשרו לאידיאלים שלכם של אהבה, סלחנות, חמלה (לעצמי ולאחרים) ולמניעים גבוהים אחרים להפוך למוטיב המרכזי של החיים שלכם. אתם באמת אנשים נאצלים ~ תנו לאצילות שלכם לזהור ללא שום ציפיות לגבי תוצאות ומבלי להזדקק להכרה כלשהי או לפרס על כך שאתם מציעים את הטוב ביותר והגבוה ביותר שבכם. התחייבו לבטא את הגבוה ביותר והטוב ביותר שבכם ללא קשר למה שקורה. מצאו את העוצמה שאתם מציעים אחד לשני כאשר אתם מתחברים כקבוצה כדי לעלות לרמה חדשה של אהבה, חיים והוויה מודעים.

השראה: להיות העצמי האותנטי שלכם

מסר מאורין ודה בן על העצמי האותנטי

בתקופה זו אנחנו משדרים אנרגיה על מנת לסייע לכם להפוך לעצמי האותנטי שלכם, לחוות ולהגדיל את המודעות שלכם לאור הפנימי שלכם, שהוא המהות של ההוויה שלכם. זהו העצמי האותנטי שלכם, העצמי האלוהי האמיתי שלכם, עצמי שהוא נצחי, אינסופי ואור חסר גבולות.

מהו העצמי האותנטי שלכם?

העצמי האותנטי שלכם הוא האור הגדול יותר שהנכם, העצמי האלוהי שלכם, העצמי הנצחי שלכם שהוא מעבר לסיבה ולתוצאה, שהוא תודעה טהורה. זהו עצמי המהותי שלכם, מהות ההוויה שלכם, העצמי האותנטי שלכם. כשאתם משחררים את עצמכם מהאנרגיות שכבלו אתכם לתדרים נמוכים יותר, אתם מקלפים עוד מהשכבות שמנעו מכם לזהות ולבטא את האור הזה של העצמי האותנטי שלכם,

מסע של אורין: הערכה עצמית

התחילו בכך שתמקמו את הגוף שלכם בתנוחה נוחה. הידיים לצדי הגוף. אתם יכולים לשכב או לשבת בנוח. עמוד השדרה שלכם זקוף במידה ואתם יושבים. אם אתם שוכבים, חושו בעמוד השדרה שלכם. הביאו אותו למצב חופשי יותר, תוכלו למתוח אותו קצת בעשותכם כן. הזיזו את הראש ואת הצוואר שלכם, עד שתמצאו תנוחה שבה אתם חשים שלווה גדולה יותר ופתיחות רבה יותר.

שאפו נשימה עמוקה והירגעו בעת הנשיפה. שאפו פנימה אנרגיות חדשות וגבוהות יותר ונשפו החוצה אהבה. הרגישו את הגוף שלכם נפתח. הרגישו את הישויות החיות שהן התאים שלכם מגיבות לאור הגדול יותר שבתוככם. כל החלקים שלכם מתעוררים לאור גדול יותר.

נתיב הצמיחה מתחיל בהערכת המקום שבו אתם נמצאים. נתיב הצמיחה מתחיל באהבה. הלמידה כיצד לפתוח את הלב מתחילה בכם, כיוון שכשאתם אוהבים את החלקים האלו של עצמכם ומעריכים את מי שאתם, האהבה יכולה להתפשט החוצה אל אחרים. היא נעה אל האנושות ואל כל הממלכות.

כעת אתם מתחילים להירגע אף יותר. מצאו את המקום הפנימי השקט. הרגליים שלכם רפויות מאוד, עד הבהונות. מקמו את הרגליים שלכם בתנוחה נוחה עכשיו. הרגישו את הבהונות שלכם נעשים רפויים, כשהגוף שלכם מתאים את עצמו לתנוחה נוחה ורגועה אף יותר.

הרגישו את השרירים שלכם נרגעים, משתחררים ברמה עמוקה. אתם שוקעים לתוך הנוחות, מרגישים נוח בכל רמה של ההוויה שלכם. הגוף והנפש שלכם חווים שקט ושלווה. אתם נרגעים. הרגישו את השקט של הרוח עמוק בתוככם. שימו לב שהנשימה שלכם עמוקה אף יותר.

ישרו את עמוד השדרה שלכם עוד יותר, אפשרו כביכול למרחב גדול יותר בין חוליה לחוליה. הרגיעו את החזה והבטן, כשאתם מאפשרים לכל נשימה לנוע לכל אורך גופכם. שאפו נשימה עמוקה, ייתכן שתרצו להחזיק את הנשימה הזו לזמן קצר, כאשר אתם שואפים, החזיקו, כאשר אתם נושפים, החזיקו. פנימה והחוצה.

שלחו את הנשימה שלכם אל תוך הגוף, מטה אל תוך הקיבה והבטן. משחררים, פשוט משחררים, הניחו לגוף שלכם להשתחרר. הניחו לכל האנרגיות שלקחתם שאינן חלק מדפוסי האנרגיות שלכם לעזוב.

הגוף שלכם משתחרר ומתגלה באור שאתם יוצרים. כל הנקבוביות שלכם וכל התאים שלכם נושמים יחד איתכם, שואפים אור, מרגישים חיים. רמה חדשה של תדר מצויה בגוף שלכם כעת. הרגיעו את הראש, הרפו את השרירים שסביב העיניים, הניחו ללסת להישמט מעט. אתם מרגישים רגועים יותר ויותר, מרגישים באחדות רבה יותר עם עצמכם.

אתם מתמקדים כעת בעצמכם, אוהבים את עצמכם, מעריכים את עצמכם. תמיד יהיו לכם דימויים של מי אתם עשויים להיות או מי הייתם יכולים להיות. אלו הם רק דימויים שבאים להדריך אתכם, כיוון שגם מי שאתם ברגע זה הוא מושלם ונפלא.

דמיינו שהדימויים הללו של מי שאתם צריכים להיות מתפרקים, נעלמים, מטשטשים עד שאתם הופכים משוחררים מכל הדימויים אודות איך אתם צריכים לפעול, לחשוב או להרגיש. תנו לעצמכם רשות להיות, הרגישו את החופש להיות מי שאתם ברגע הזה. אתם צירוף ייחודי של אנרגיה, מחשבות ורגשות.

אתם נשמה, ועם נשמה זו אנו מתחברים. אי לכך, אדבר עתה אל הנשמה שלכם. אני מבקש מעצמי הנשמה שלכם להצטרף אלינו כעת למסע של אהבה עצמית.

החלו בכך שתתמקדו בלב, גם בלב הפיזי וגם בלב הרגשי. הרגישו כיצד מרכז הלב שלכם מתרחב, הרגישו כיצד אתם מתרככים כביכול, יוצרים שדה יפה של אהבה סביבכם, הופכים להיות האהבה עצמה.

כאשר שדה האהבה שלכם מתחזק, כל תא בגוף שלכם מגיב. התחילו בכך שתאהבו את הגוף הפיזי שלכם. הגוף שלכם בנוי מתאים ומאטומים העובדים יחד. יש להם מודעות וחיות. שילחו לתאים ולאטומים שלכם אהבה. הודו להם על העבודה המרהיבה שהם עושים עבורכם.

העריכו לרגע את מי שאתם. אילו איכויות אתם אוהבים בעצמכם? חישבו עליהן עכשיו.

מה הדברים שאתם עושים היטב, שאתם מרגישים טוב ביחס אליהם?

הרגישו באהבה, והניחו לה להתחזק. הרגישו בהערכה כלפי מי שאתם. זמנו את כל האיכויות הללו: האיכויות שהייתם רוצים שתהיינה לכן והאיכויות שיש לכם. אמרו: "אני הנני אהבה, שמחה וזוהר". יהיו אשר יהיו האיכויות שאתם חושבים עליהן, אלו שיש לכם ואלו שהייתם רוצים להגביר. ראו עצמכם כמי שיש להם את האיכויות האלו ברגע זה, כיוון שכך הוא.

חישבו איזה אדם נפלא אתם באמת. הרגישו כמה טובה ההרגשה להיות בעלי חשיבה כל-כך חיובית ביחס לעצמכם. הנשמה שלכם מתחזקת אף יותר, נעשית בהירה אף יותר כעת, בשעה שהיא מבטאת את עצמה באמצעות הרגשות, השכל והגוף שלכם.

באמצעות תהליך האהבה, אתם עומדים לשנות את המחשבות שלכם. אפשרו למחשבה לעלות במוחכם, אולי מחשבה שאינכם אוהבים, לא מחשבה גדולה. אולי ספק עצמי או ביקורת כלפי עצמכם. תנו למחשבה הזו להיכנס אל תוך שדה האהבה שלכם כאילו הייתה ישות חיה. אימרו למחשבה זו, "עצרי, תני לי לאהוב אותך."

כעת, התחילו לאהוב את המחשבה הזו. שימו לב לדרך שבה המחשבה משתנה. הבחינו שכאשר אתם אוהבים את המחשבה הזו היא משתנה. זה כל מה שאתם צריכים לעשות כאשר מופיעה בראשכם מחשבה כלשהי שאתם לא אוהבים. תוכלו אפילו לבקש מכל המחשבות הדומות להופיע עתה כדי שתוכלו לאהוב אותן. הודו למחשבות הללו על כל מה שהן מנסות לעשות עבורכם בדרך הטובה ביותר שהן יודעות. בקשו מהן למצוא דרך יצירתית וחיובית לעשות את אותו הדבר, דרך שמחזקת את מי שאתם. שילחו אהבה לכל המחשבות הללו.

כעת אתם יודעים לחשוב בצורה חיובית, וכיצד לשנות כל מחשבה שלילית למחשבה חיובית בעזרת האהבה שלכם. כיוון שמחשבות חיוביות הן בעלות עוצמה רבה הרבה יותר מכל סוג אחר של מחשבה. מחשבה חיובית אחת יכולה לבטל אלפי מחשבות שליליות. אתם כעת חושבים בצורה חיובית ואתם מעריכים את כל מה שאתם יכולים לעשות.

חשבו על חמישה דברים שעשיתם בשנה האחרונה, הישגים שאתם מרגישים טוב לגביהם.

כעת העריכו כמה מהדברים הטובים שקיימים בחייכם כיום. אתם יוצרים את כל היש בחייכם, ואתם אלו שיצרתם דברים טובים אלו. תנו הוקרה לעצמכם על כך שיש לכם דברים אלו בחייכם, בזמן שאתם חושבים עליהם עכשיו.

חשבו על אדם שאתם אוהבים, חישבו על כמה מהדברים שאתם מעריכים באדם הזה.

כל תכונה שאתם מעריכים באדם אחר, היא תכונה שאתם מעריכים בעצמכם. ראו את עצמכם כבעלי אותן תכונות חיוביות.

כעת חשבו על משהו באותו האדם שאינכם אוהבים. הבינו שייתכן שיש גם משהו בתוככם שאינכם אוהבים. אתם לא חייבים לדעת מהו, אבל פשוט שילחו אהבה לאותו חלק שלכם שייתכן ואדם זה משקף לכם. כל חלק שלכם שייתכן ועדיין לא קיבלתם ואהבתם.

התמקדו בדברים הטובים ביחס לעצמכם. מה הם הדברים הטובים שאתם אוהבים ביחס לעצמכם?

שימו לב כיצד הגוף שלכם מרגיש כאשר אתם מעריכים את מי שאתם. אמרו לעצמכם אני אוהב את מי שאני. אני מרגיש טוב ביחס למי שאני. שימו לב האם כאשר אתם אומרים זאת, יש קול אחר שלא מסכים. אם יש קול אחר, עצרו לרגע ואמרו אל הקול הזה: "אני אוהב אותך". בעת שאתם הופכים לאהבה ומשדרים אהבה, אמרו שוב: "אני אוהב את מי שאני. אני מרגיש טוב עם מי שאני".

כעת תנו לאהבה שלכם להתעצם אף יותר. בכל פעם שתהיינה לכם מחשבות או תחושות שלא תומכות במי שהנכם, אתם תהיו מודעים להן ותשלחו להן אהבה.

כעת דמיינו שאתם יושבים מול מאסטר דגול. הרגישו באהבה של המאסטר אליכם, זורמת החוצה מכל תא בגוף המאסטר. הרגישו באהבה שלכם אל המאסטר, כשהלב שלכם נפתח עוד יותר. דמיינו שבמקום המאסטר שיושב מולכם, אתם יושבים מולכם, אתם הפכתם להיות מאסטר.

הרגישו כמה העצמי הזה אוהב אתכם, מקבל אתכם, חש חמלה כלפיכם ורואה אתכם כישויות מושלמות ואוהבות. התבוננו לתוך העיניים שלכם. אתם הפכתם כעת להיות מאסטרים, ואתם מתבוננים אל תוך העיניים של עצמכם, שהן עיניים של מאסטר. הרגישו את השלווה ואת הזוהר, האהבה הטהורה ואת הקבלה למי שאתם. אתם פוגשים את העצמי העתידי שלכם, שהוא מאסטר.

העצמי הזה אוהב אתכם. הרגישו באהבה הזאת. העצמי זה, עצמי המאסטר, ממשיך להתפתח גם כן. אתם תזכרו את התחושה של האהבה כלפי עצמכם. בהמשך היום, בכל פעם שמחשבה שאינה אוהבת עולה בראשכם, עצרו ושלחו לה אהבה, צפו כיצד היא משתנה.

התחילו כעת לחזור לכאן ועכשיו באופן מלא. אתם חשים נפלא, מלאי אהבה, הערכה ומוקירים תודה למי שאתם ולכל שיצרתם. חזרו באורח מלא כעת, ערים לגמרי.

המסע של אורין: מציאת האמת העמוקה ביותר שלכם

ברכות מאורין. במסע זה, אנחנו נחקור את האנרגיה של האמת, נלמד כיצד למצוא את האמת העמוקה ביותר שלכם וכיצד לחיות אותה בחייכם, כיוון שכאשר אתם חיים באמת, אתם חיים גם בשמחה. אמת היא הראיה של כל מצב באור הגבוה ביותר שלו. האמת משמעותה לדעת מה אתם רוצים, להתבונן בדברים מאור הנשמה שלכם, באמצעות לב החמלה והחכמה שלכם. האמת מכבדת אתכם ואת האחרים. האמת מעניקה לכם שלווה.

בואו נתחיל. מקמו עצמכם בתנוחה נוחה ואפשרו לעצמכם להירגע. אתם הופכים שלווים וממורכזים מאד, מרגישים טוב מאד. דמיינו שאתם מוקפים באור זהב, אור שמגן עליכם, אור שבתוכו אתם מרגישים בטוחים ואהובים, האור של הנשמה שלכם עצמכם.

דמיינו שהאור והעוצמה של הנשמה שלכם גדלים ומתחזקים. אתם חשים כעת בנוכחות של הנשמה שלכם, החלק העמוק והפנימי של ההוויה שלכם, העצמי האמיתי שלכם.

אני קורא כעת לעצמי האמיתי שלכם לגלות את הנוכחות שלו, לעלות לפני השטח, להיות נוכח במחשבות, במילים ובפעולות שלכם. העצמי האמיתי שלכם נולד כעת אל המציאות הזאת ~ העצמי היפה שלכם, העצמי שמבטא את איכות האהבה.

המהות של ההוויה שלכם מתחזקת יותר ויותר. הנוכחות שלכם הופכת לאור חזק עבור אחרים.

הרפו את הגוף שלכם כעת. הניחו לפנים וללסת שלכם להירגע, להשתחרר ולהתרפות. הניחו לשרירי הצוואר והכתפיים להשתחרר. ייתכן שתרצו להעלות את הכתפיים שלכם מעלה ואז לשמוט אותן לאט ובקלות כשאתם מרפים אותן. הרפו את שרירי הגב. קחו שאיפה עמוקה ושחררו אותה. אההה, שחררו את הנשימה, והרגישו בסרעפת כשהיא נפתחת. הכניסו את הנשימה אל תוך הבטן. שילחו את הנשימה מטה דרך רגליכם אל כפות הרגליים. הניחו לשרירים להירגע ברמה עמוקה עוד יותר. אתם מרגישים טוב כל-כך, שלווים ושקטים בתוככם.

אתם מכבדים את עצמכם עם המילים והפעולות שלכם. אתם יודעים שאתם ראויים לקבל את כל שאתם רוצים. אתם אנשים מלאי אהבה ואתם באמת רוצים לבוא מהאמת שלכם, לדעת את האמת ולפעול מהרמה של הנשמה והעצמי הגבוה שלכם.

דמיינו כעת שיש מעין צעיף סמלי לפניכם, שמנע מכם לעתים לראות את האמת. וכעת הצעיף הזה יוסר על-ידי העצמי הגבוה שלכם, כך שתוכלו לראות את האמת בבהירות. אתם יכולים לראות את האמת של מהותכם. אתם יכולים לראות את האמת שבכל מצב, אמת גבוהה יותר.

הרגישו שהצעיף מוסר. אמרו לעצמכם: "אני רואה עתה בבהירות בעזרת הראיה הפנימית והחיצונית שלי". האנרגיה של הבהירות, אנרגיה של אור בהיר מגיעה אל העין השלישית שלכם, מרכז האז'נה שבין הגבות, מגרה בעדינות מרכז זה.

האור הבהיר מגיע אל תוך מרכז הגרון שלכם, האזור שסביב הגרון שלכם.

האור הבהיר מגיע אל תוך מרכז הלב שלכם.

הגרון, הלב ומרכז האז'נה שלכם מתואמים כעת, כך שלא רק שאתם רואים את האמת, אתם גם דוברים אמת. הלב והאהבה שלכם, הרכות והעדינות של מהותכם, נוכחים תמיד.

חישבו על משהו שאתם עושים כעת עם החיים שלכם שאתם לא רוצים לעשות אלא חשים שאתם "צריכים" לעשות בדרך כלשהי. זה עשוי להיות דבר קטן או משהו גדול יותר.

כעת אפשרו לעוצמה של הנשמה שלכם להיכנס. אמרו לעצמכם: "זה בסדר גמור שיהיה לי מה שאני רוצה. זה אפשרי שיהיה לי את מה שאני רוצה". ייתכן אפילו שתרצו לשים את ידכם על הלב. אמרו לעצמכם ואמרו ללב שלכם: "אני אוהב אותך, אני אקשיב לך, הלב שלי, אפעל מתוך אהבה עצמית".

דמיינו שכל תחושות ה"חובה" וה"צורך" נעלמות. כל הדברים שאנשים אחרים אמרו לכם שאתם "צריכים לעשות" או "אמורים לעשות" או "חייבים לעשות" נעלמים. אתם הסמכות של עצמכם. אתם יודעים מה טוב עבורכם.

כעת דמיינו שאתם ממקמים את תשומת הלב שלכם שוב במרכז האז'נה שבין הגבות שלכם. אתם נפתחים לראיה חדשה אודות הדרך שבה החיים שלכם עשויים להיות באותם התחומים שאתם בוחנים. אתם לא צריכים לדעת איך תשנו את המצב. החלו בכך שתוסיפו אור למצב ואשרו שאתם מתכוונים לשאוף גבוה יותר.

אמרו לעצמכם: "אני יודע שיש דרך טובה יותר ואני רואה אותה כעת". ייתכן שלא תראו אותה ברגע זה, אבל האמירה הזו לעצמכם תתחיל לפתוח את התודעה שלכם לראיה חדשה, לדרך חדשה בתחום הזה.

אם יש עוד אנשים שמעורבים, בקשו שיופיע הפתרון הגבוה ביותר עבור כל המעורבים ודעו שמה שהוא אוהב עבורכם, גם אוהב עבור האחרים.

פתרון חדש, תובנות חדשות יצוצו, ואתם תזהו כעת את הרעיונות החדשים כאשר יגיעו. אתם תכבדו אותם ותגידו: "אה, אפשר לברוא זאת". כיוון שבכל פעם שרעיון חדש יצוץ, אתם תרצו לטפח אותו ולכבד אותו כזרע קטן, ולתת לו לצמוח לכדי פתרון שלם.

אתם יודעים שנתיב הלב שלכם הוא נתיב האמת. כאשר אתם הולכים אחר לבכם ועושים את מה שאתם אוהבים, אתם חיים מתוך אמת עם החלק העמוק ביותר של ההוויה שלכם. הלב שלכם תמיד מראה לכם את הדרך, הדרך מלאת החמלה, הדרך האוהבת. כאשר אתם אוהבים את עצמכם ואחרים, אתם חיים באמת. החליטו כעת להיות בעלי כוונה חדשה לאהוב את עצמכם, ללכת בעקבות הלב שלכם ולאהוב אף יותר אנשים אחרים גם כן.

כעת התחילו לחזור אל החדר. למשך שארית היום, שמעו את הלב שלכם ולכו אחריו. באמצעות הלב שלכם אתם תדעו ותזהו את האמת העמוקה ביותר שלכם. כאשר אתם חוזרים, אתם מרגישים בטוב, אתם אוהבים, ממורכזים ובשלום עם עצמכם. מתחו את הגוף שלכם כעת. פיקחו את העיניים. אתם מלאים בחיוניות, אתם מרגישים ערניים לחלוטין, חוזרים כעת ליום נפלא.