האיכות השביעית של הרצון האלוהי

הרצון לבטא – יצירה של אלוהות בצורה

הקרן השביעית, הרצון לבטא: הגבוה והנמוך נפגשים

הקרן השביעית מקרינה איכות של רצון אלוהי שנקראת הרצון לבטא, אנרגיה שמפגישה יחדיו את החומר ואת הרוח. תפקידה הוא להביא לידי הגשמה צורות מושלמות שמבטאות את היופי והאור שבאלוהות. היא נקראה גם הקרן המגשימה, הקרן הסגולה והקרן של הסדר הטקסי.

במאמר זה אתמקד בדרך שבה תוכלו לעבוד עם האיכות של הרצון האלוהי של הקרן הזו, שנקראת הרצון לבטא, וגם בדרך שבה תוכלו לזמן את להבת ההתמרה המקודשת, התמצית של אנרגיית הקרן השביעית, ולעבוד עמה. האיכויות של הקרן השביעית מציעות לכם הזדמנות לשנות את חייכם ואת המודעות שלכם ולבטא את הנשמה שלכם והעצמי האלוהי דרך כל הצורות, הנסיבות, הפעילויות, מערכות היחסים והמצבים בחייכם.

עבדו עם הרצון לבטא כדי ליצור אלוהות בחומר

הרצון לבטא מזרים את האנרגיה שמעוררת את היצירה של צורות, מבנים וארגונים שמבטאים אידיאליים אלוהיים ותוכניות אלוהיות עבור כל פרט ועבור האנושות בכללותה.

הרצון לבטא מסייע לכם להתמזג ולהתאחד עם הנשמה והעצמי האלוהי שלכם. מילות העוצמה של הרצון הזה הן: "הגבוה והנמוך נפגשים". הוא מסייע לכם, לעצמי האלוהי, להביא את האור, העוצמה הרוחנית, השמחה, החכמה והאהבה העצמית הבלתי מוגבלים אל האישיות עצמה. איכויות אלו של הרצון האלוהי מסייעות ביצירה של צורות, נסיבות ומערכות יחסים שמשקפות את הנשמה והעצמי האלוהי כשהן מפגישות את גן העדן עם האדמה.

בעזרת רצון זה, ההגשמה לא נעשית באמצעות רצון וחלימה, אלא באמצעות תכנון, ארגון ובאמצעות עשיית אותם צעדים הגיוניים ומעשיים שמחייבות חשיבה בהירה (הרצון לפעול) והעוצמה של מניעים טהורים (הרצון לגרום).

אחד מהביטויים הגבוהים ביותר של הרצון הזה הוא ארגון

מבנים מאורגנים היטב הם בעלי אורך חיים, הם שורדים זמן ממושך. כל המרכיבים נמצאים באיזון; האנשים הפרטיים וכל החלקים ומערכת היחסים שלהם אחד עם השני תומכים בתפקוד המסודר של השלם. אתם יכולים לראות זאת בטבע, כיצד כל פרט תורם לשימור של כל החי באיזון.

הרצון לבטא, הקרן השביעית, עובדת גם מקרוב עם הרצון לאחד, אשר מרחיב את הראייה שלכם אל האחדות וכל החי. מבנים מאורגנים היטב הם בעלי אורך חיים מכיוון שהם נוצרו מפרספקטיבה שמגיעה הרבה מעבר לטווח או לחזון מוגבלים. חזון נרחב זה מבוטא בכל דבר שמוגשם.

רצון זה גורם ליצירתן של צורות יפות דרך דיוק בתהליך ההגשמה. בהשפעת הרצון לבטא, אתם מתייחסים לפרטים הקטנים ביותר. אתם מבטיחים שכל החלקים משתלבים יפה יחדיו ועם השלם.

פעולה נכונה ותזמון נכון

ההתחברות עם הרצון לבטא יכולה לחולל פעולה נכונה ותזמון נכון. ראו אם אתם דוחפים לעשייתו של דבר כלשהו ואז חדלו. אם אתם דוחקים בעצמכם, אזי התזמון שלכם אינו בתיאום עם התכלית הגדולה יותר של החיים שלכם והזרימה של היקום. שימו לב לדרך שבה אתם חשים "תזמון נכון". מה הם הדברים שמסתדרים לכם ומה הם הדברים שלא? מה היקום מציע לכם ברגע זה? שחררו זמנית את הדברים שאתם רוצים שיתרחשו במידה והם אינם קורים. פעלו על פי ההזדמנויות שהיקום מציג בפניכם. שחקו עם ההרגשה של עיתוי נכון, ועם הקפאה זמנית של אותם דברים שאינם בשלים להתבסס ולהגיע לכדי הגשמה. בזמן הנכון, שוב לא תהיה לכם תחושה של דלתות נעולות, צורך לדחוף או להיאבק כדי לגרום לכך שהדברים יקרו.

זהו הרצון שמביא סדר אל התוהו ובהו. תחומים שבהם הדברים נמצאים "בבלגן" הם פשוט תחומים שצריכים שתיושם בהם יותר מהאנרגיה הזו של סדר אלוהי. אתם יכולים לשדר את האנרגיה הזו לכל תחום בחיים שלכם בו קיימים סיבוך, בלגן, או שאין לו את המבנים היפים שאתם מחפשים. אתם יכולים לשדר את האנרגיה הזו לכל תחום שבו אתם רוצים ליצור מבנים יפים, מאורגנים והרמוניים יותר ~ אל האמנות, מערכות היחסים, תכלית החיים והקריירה שלכם.

ההתחברות עם הרצון לבטא

אתם עשויים לחשוב על ישות אדירה זו, האדון של הקרן השביעית, המקרינה את הרצון לבטא כעל כלי קיבול של איכויות מסוימות. כמה מאיכויות אלו הן עוצמה, התמדה, אומץ, הסתמכות עצמית, יציבות, דאגה לפרטים ודיוק ביצירה של צורה. כל אימת שאתם מתחברים עם ישות אדירה זו, קוראים לאנרגיה שלה, מתמזגים עם התודעה שלה, האיכויות הללו יהפכו יותר ויותר לחלק מכם.

בכל פעם שאתם מתמזגים איתה אתם תשיגו הבנה גדולה יותר אודות מהו באמת הרצון לבטא כשהוא מגלה את עצמו בתודעה שלכם. זו תהפוך לתובנות ולהבנות חדשות שיתפרשו בתודעה שלכם וישתקפו בחיי היום-יום ובפעילויות שלכם. בכל פעם שתתחברו עם הישות האדירה הזו, תחול התגברות טבעית ב"ידיעה" שלכם את האיכויות של הקרן הזו ואיכות הרצון האלוהי.

להלן תהליך באמצעותו תוכלו להתחבר לישות האדירה שמשדרת את הרצון לבטא. אתם יכולים להשתמש בתהליך בפעם הראשונה שאתם יוצרים את החיבור, וכמו כן, להשתמש בו כדי להעמיק את ההיערכות שלכם עם הישות הזו שמשדרת את היבטי הרצון שעוזרים לכם ליצור גן עדן עלי אדמות, שמאפשרים לכם לבטא את הנשמה שלכם ואת העצמי האלוהי בכל דבר שאתם עושים.

 1. התחילו בכך שתביאו את הגוף שלכם למצב רגוע ונינוח. אפשרו לעצמכם להירגע ולהפוך שלווים. תנו למחשבות שלכם להפוך שלוות יותר.
 2. באמצעות השימוש בדמיון, במשולב עם הכוונה שלכם ליצירה של חיבור, חושו את הישות האדירה שמגלמת ושמקרינה את הרצון לבטא. הרגישו בכוח הטרנספורמציה העצום שלה, חושו אותה כלהבה מקודשת, או הכירו באנרגיה הזו בכל דרך שבה היא מופיעה בפניכם.
 3. ראו עצמכם עולים מעלה בעזרת המחשבות שלכם לתדר ולאור של הישות במישור הקיום שלה. זמנו אותה, קראו לה, בקשו שישות אדירה זו תגיב אליכם ותשלח לכם אנרגיה.
 4. דמיינו שישות אדירה זו מגיבה בכך שהיא שולחת קרן של האנרגיה מטה לעברכם, היורדת דרך קודקוד ראשכם, נעה במורד עמוד השדרה שלכם, כל הדרך אל מרכז הלב שלכם, כשהיא פותחת את השערים כך שהאנרגיה שלכם יכולה לנוע ללא עיכוב של חסימות. הרגישו ביכולת של מרכז הלב שלכם להעלות ולטהר את האנרגיה של המרכזים הנמוכים יותר.
 5. האיכות הזו של הרצון האלוהי מתחילה לטהר את המחשבות, הרגשות והגוף שלכם, שמגבירים את הרטט שלהם ויוצרים סדר גבוה יותר. כעת, המודעות שלכם משתנה בדרך שתאפשר לכם לחשוב, להרגיש ולהיות בדרכים חדשות, שתואמות יותר את הנשמה והעצמי האלוהי שלכם ושמסוגלות לבטא אותם טוב יותר.
 6. זמנו את הרצון לבטא והיפתחו לתגובה שלו אליכם. תמיד נשלחת אנרגיה כתגובה לבקשה שלכם. התיידדו עם הישות הזאת והאנרגיה שלה. הבחינו בתחושה שמעניק החיבור הזה והיו פתוחים לאנרגיה הזו. אתם יכולים לעבוד עם התרגיל של הלהבה המתמירה המקודשת, שנמצא בהמשך כדי להוסיף ולעבוד עם האנרגיה הזו.
 7. אם תרצו להוסיף ולחקור איכות זו של הרצון האלוהי, בקשו למזג את התודעה שלכם עם זו של ישות אדירה זו. הרגישו את התודעה שלה כתודעה שלכם. היפתחו להתנסות בכל האיכויות של ישות אדירה זו שאתם יכולים, כשאתם יודעים שאלו הן איכויות שקיימות בתוככם ושממתינות לבוא לכדי לביטוי והמחשה בחיים שלכם.
 8. בחנו את יצירת החיבור עם הרצון לבטא, או הרגישו באחדות שלכם איתה בסיטואציות שונות ובזמן מדיטציה. דעו שכל חיבור ישפיע על התודעה שלכם וישתקף בנסיבות החיצוניות שלכם.

כשאתם מזמנים את הישות האדירה הזאת, מתחברים אליה וממזגים את התודעה שלכם עמה, היא תפתח את התודעה שלה אליכם, כשהיא מסייעת לכם להגיע להבנה טובה יותר אודות הדרכים להגשים אלוהות בצורה. הנכונות שלכם לוותר על הציפיות שלכם באשר לצורה ולעיתוי של התוצאות, כמו גם האינטנסיביות והכנות של הבקשה שלכם לחיבור זה, יאיצו באופן משמעותי את פיתוח איכויות התודעה שישות אדירה זו מציעה.

כאשר אתם חווים את האנרגיה האוהבת והעוצמתית הזאת, דעו שהונח הבסיס להבאת התוכנית האלוהית אל ההגשמה הפיזית בתודעה שלכם. בעוד שהגשמה אלוהית היא תהליך מתמשך, דעו שבכל פעם שאתם יוצרים את החיבור העמוק הזה לרצון לבטא, התודעה שלכם תהיה מסוגלת לבטא שלמות גדולה יותר בכל מחשבה, הרגשה ופעולה. חיבור אלוהי זה, לאחר שנוצר, ילך ויתחזק בכל פעם שתפנו אל הרצון לבטא.

ההאצה של התהליך הזה תגבר מאוד כאשר תשימו לב למושגים רגשיים ומנטליים כלשהם שצצים בתהליך החיבור עם הישות האדירה הזו. למשל, אם יש הפרעות שמסיחות את דעתכם מהמדיטציה, קראו להרחבה של האור האינסופי של רצון אלוהי כדי לפוגג את שעוצר אתכם, ואז המשיכו. ככל שתעבדו יותר ויותר עם הקרן השביעית של הלהבה המקודשת, ותפתחו לאיכויות אלוהיות הללו, אתם תזהו את העוצמה האינסופית שממתינה שתאמצו אותה.

אתם עשויים לחוות תחושת רוממות רוח גדולה יותר בזמן שאתם עובדים עם הרצון לבטא, כיוון הוא מספק לכם את "הכלים" וההבנה לפרוץ מחסומים רבים יותר בדרך להגשמה, מאשר אלו שהייתם מסוגלים לפרוץ בעבר. כאשר ההפרעות נעלמות, הן מוחלפות בהבנה של הגשמה אלוהית, בביטחון ובשכנוע של אמת שאינה ניתנת לערעור. האמת הזו היא המקור והסיבה שיוצרים את הבסיס לכל הגשמה שהיא.

קראו לרצון לבטא והרשו לו להעמיק בכם איכויות אשר:

 • מגבירות חוזק פנימי, התמדה, אומץ, הסתמכות עצמית, דאגה לפרטים, דיוק, מיקוד וסבלנות ביצירה של צורה.
 • מטהרות את הגוף, הרגשות והמחשבות. דמיינו להבת אשו מתמירה שנעה דרך כל הגופים שלכם כשהיא משחררת כל אנרגיה לא רצויה ונמוכה יותר.
 • מבטאות את הנשמה והעצמי האלוהי בסביבה, בנסיבות, בבחירות, בהחלטות ובכל התחומים בחיים שלכם.
 • משנות את קצב החיים שלכם אם אתם מוצפים, עסוקים מדי, יוצאים מארגון או רוצים לחיות בקצב מסודר ושלו יותר.
 • יוצרות צורות אשר מבטאות את העצמי האלוהי שלכם.
 • ארגנות את העבודה, חיי המשפחה, או המאמצים היצירתיים שלכם ליצירה של יופי וצורות שיתקיימו זמן רב ושיבטאו את התכלית היסודית שלהן.
 • מסייעות לכם להביא צורות יפות יותר אל החיים שלכם באמצעות דיוק בהגשמה: כדי לסייע לכם להיות מודעים לפרטים הקטנים ביותר ולטפל בהם, לוודא שכל החלקים משתלבים היטב אחד עם השני ועם השלם.
 • מביאות לידי פעולה נכונה ותזמון נכון. אם אתם דוחפים לעשות דבר מה, הפסיקו! התזמון שלכם אינו מתואם עם התכלית של החיים שלכם והזרימה של היקום. שחררו, או הקפיאו את אותם הדברים שאינם קורים. פעלו על פי ההזדמנויות שהיקום מציע לכם.
 • מחדירות בהדרגה סדר ומשנות אי סדר, תוהו ובהו או דיסהרמוניה בכל תחום בחיים שלכם שצריך להיות מובנה יותר, מסודר, בעל קצב קבוע ופחות קדחתני, עמוס ומחוץ לזרימה.

אתגרים של הקרן השביעית והרצון לבטא

אתם ניצבים בנקודת האמצע שבין רוח וצורה, ומקשרים את השתיים אחת לשניה ~ אתם עצמי האישיות ואתם העצמי האלוהי. כאשר אתם מגיעים להיערכות מתואמת בין העצמי האלוהי שלכם לעצמי האישיות, מתרחשת זרימה עצומה של כוח אליכם. זרימה זו של כוח יכולה להניע הזדמנות לשינוי משמעותי בתודעה, להבנה חדשה ולמימוש של העצמי. היא יכולה להביא את ההכרה שייתכן ויש צורך לשחרר צורות מסוימות כדי לפנות מקום לצורות חדשות שיש צורך לבנות כדי לבטא בצורה טובה יותר את האנרגיה של העצמי האלוהי שלכם ואת האהבה והתודעה שלו.

עם ההבנה הזאת מגיעה היכולת לשחרר את עצמכם מנסיבות מגבילות או כובלות, היכולת לראות מה דורש שינוי והכוח לשנות את זה. דבר זה עשוי שלא להתרחש באופן מידי לאחר שתעבדו עם הרצון לבטא. ככל שתבנו בעצמכם את המבנה של המחשבות, המודעות והעוצמה הרוחנית, אתם תשיגו את היכולת לשנות תחומים בחייכם כדי להביא אותם לידי התאמה עם הרצון של הלב שלכם. דבר זה עשוי להתרחש בפרק זמן קצר או ארוך יותר.

גם אם נדמה שדבר אינו קורה, דעו שכאשר אתם ממשיכים להתחבר עם העצמי האלוהי שלכם ולערב את האיכות הזו של הרצון האלוהי, כל מה שקורה, כולל שינויים במודעות שלכם, נבנה לקראת המועד שבו הפנימי יופיע בחיצוני. כאשר אתם הופכים מודעים לצורות, למצבים ולמערכות יחסים שיש צורך לשחרר, דעו שהרצון לבטא את העצמי האלוהי מסייע לכם בשינוי החיים שלכם ובהבאה שלכם לכדי תיאום גדול יותר עם מה שבאמת משרת אתכם ומגשים את התכלית הגבוהה יותר שלכם.

שחררו את עצמכם מעיסוק יתר

אם החיים שלכם מלאים מידי בשגרה ובעיסוקים, מטלות יומיות ורשימות של "דברים לעשות" שחונקות ספונטניות ויצירתיות, או שמקשות על הרגשת שמחה או הליכה בעקבות הלב, אתם יכולים לקרוא לאיכות זו של הרצון כדי לשחרר אתכם. אתם גם יכולים לקרוא ללהבה המתמירה המקודשת כדי לשחרר את כל המחשבות, האמונות והמושגים המנטליים שמובילים לכך שתרגישו לכודים או תקועים.

חלק מהאתגר שבהגשמה הוא למקד את תשומת הלב והמודעות ביצירה של צורות, מבלי להפוך לממוקדים יתר על המידה במישור החומרי. אתם צריכים להישאר מחוברים לעצמי האלוהי שלכם, כשאתם ממשיכים לחזק את החיבור הזה, כיוון שכל ההשראה, החזון וההדרכה, כמו גם כל האנרגיה להגשים צורות חומריות, מגיעים מהנשמה ומהעצמי האלוהי שלכם. דבר זה יסייע לכם בהגשמה ללא היצמדות לצורות שאתם יוצרים או לתוצאות שאתם משיגים. עם ריחוק, יכולה להתקיים זרימה קלה של הגשמה, שחרור והיפתחות לצורות החדשות הבאות, למערכות היחסים והמצבים שמשקפים את העצמי האלוהי שלכם.

כאשר האיכויות של הרצון לבטא מחלחלות לתודעה שלכם, הן עשויות להתבטא דרך התודעה שלכם כשאיפה להביא סדר לחיים שלכם, כך שתוכלו לחוש, להרגיש או להתחיל לזהות מקומות שבהם יש צורך בסדר או בארגון רבים יותר אשר ישרתו אתכם בצורה טובה יותר. עשויים להיות תחומים בחייכם, מערכות יחסים, סגנון חיים, הרגלים וכן הלאה, שצריכים יותר מבנה, ארגון או סדר. אלו הן הזדמנויות שמובאות לתשומת לבכם.

אהבו את עצמכם, כשאתם יודעים שתמיד עשיתם את טוב ביותר שיכולתם לעשות בכל מצב

אם אתם הופכים מודעים לתחומים שלא עובדים, אל תבזבזו זמן בכך שתאשימו את עצמכם על שאינכם מאורגנים יותר. אל תזדעזעו מהתובנה שיש הרבה לשנות או לעשות ואל תחשבו שעליכם לשנות הכל בן לילה. התבוננו בשלווה, כשאתם יודעים שמודעות היא מתנה ושהיא קודמת לצעד של הבאת סדר רב יותר אל תוך חייכם. אתם יכולים לשנות את חייכם בעוצמה רבה יותר כאשר אתם מזהים בצורה שלווה ואוהבת את שיש לעשות, מבלי שתגנו את עצמכם על ההתנהגות הקודמת שלכם.

האיכויות של הרצון הזה יכולות לסייע לכם בתכנון, בארגון וביצירה של צורות, מצבים ומערכות יחסים יפים ומושלמים יותר

אתם יכולים להיכנס אל הזרימה של הרצון הזה כדי לקבל כוח רב יותר לתכנן ולארגן. אם אתם מרגישים שאתם בעלי סדר משובש, או שאינכם מסוגלים לקבוע סדרי עדיפויות, או שתחום מסוים בחייכם אינו בהרמוניה, זמנו את הרצון לבטא על מנת לזכות בהבנה טובה יותר ביחס למה שיש לשנות וכדי לזכות באנרגיה ובתובנה לשנות כל תחום שאתם מתמקדים בו.

שימו לב שלא תלכו לאיבוד בניסיון לתכנן את הכל, או לנסות לחיות כשהכל בסדר מושלם. חייב להיות מקום לבלתי צפוי, לחדשנות, לספונטניות וליצירתיות. צפו לבלתי צפוי כחלק מהתכנון שלכם, ושחררו את היצמדות שלכם לכך שהדברים יקרו בדיוק בדרך שאתם מצפים. היפתחו לכך שהדברים יהיו טובים אף יותר ממה שדמיינתם. היו מוכנים לקחת סיכון ולעשות דברים בדרכים חדשות, עם זאת שמרו על ההרגלים והשגרה שמשרתים אתכם.

קראו לרצון לבטא כדי להגשים אלוהות בחומר

כדי להגשים עם הרצון לבטא, קראו לו לפני שאתם מתחילים פרויקט כלשהו. בקשו מאנרגיה שלו להטעין אתכם במיקוד ובריכוז, בדיוק ביצירת צורות שמגלמות את האור של האלוהי, וכדי ליצור בצורה מסודרת וריתמית, בהרמוניה עם היקום.

פנו זמן כדי להכניס את המודעות והתודעה שלכם לכל אשר אתם עושים. אל תזדרזו מדי לעשות את הדברים שעמם עליכם להתמודד, על מנת להגיע לדברים אחרים. כדי ליצור אלוהות בצורה, כדי להביא גן עדן לאדמה, אתם צריכים להעניק תשומת לב ודאגה רבות למה שמתרחש בכל רגע.

כשאתם מתחברים באופן מודע אל הרצון לבטא, אתם עשויים להרגיש דחף לבנות, לשנות דברים ולשנות תחומים בחיים שלכם. עם הרצון הזה אתם יכולים ביתר קלות להגשים, ליצור שינויים וצורות חדשות ולשחרר את הישן. עם זאת, אתם תרצו לוודא שמה שאתם יוצרים נבדק בקפידה ועודן לפני שאתם מושכים אותו אל תוך חייכם. יש אמרה ש"הדברים שיש לשחרר היום, הם הדברים שנוצרו אתמול". כדי לנהוג חסכון באנרגיה ולהגשים צורות בנות קיימא, חשוב להיזהר במה שאתם בוחרים להביא אל תוך החיים שלכם.

החליטו שמה שאתם מגשימים, חשוב שיהיה מוגשם שהוא המטרה שלכם, ושהוא חלק מהנתיב הגבוה שלכם

אם זה כך, בשלב הבא אתם תרצו לגלות מה רמת המושלמות החיונית ליצירת צורות שמגלמות בצורה הטובה ביותר את האור והאידיאלים שאתם יוצרים. לכל דבר יש את הפרופורציה הנכונה שלו וחשוב לזהות מה הרמה של השלמות, הפרטים והדאגה שנדרשת כדי ליצור את התוצאה שאתם מבקשים. איכות זו של הרצון האלוהי יכולה לעזור לכם לזהות מה הרמה של הפירוט והדאגה הנדרשת כדי להביא יופי לצורה. יש לכם את היכולת להגשים צורות חדשות בחיים שלכם, לשנות צורות קיימות וליצור "גן עדן עלי אדמות".

השפעות כלליות של הרצון לבטא

הקרן השביעית מקרינה איכות של הרצון האלוהי שנקראת הרצון לבטא. היא גם נקראה הקרן המגשימה, הקרן הסגולה, הקרן של ההתמרה והשינוי. ההשפעה שלה מתגברת והיא תורגש במשך מאות שנים. בהשפעת הקרן השביעית ובעזרת הרצון לבטא, האנושות תוכל ליצור את התכנית האלוהית לאנושות ולכל פרט.

אנו נתמקד על האיכות של הרצון האלוהי של הקרן הזו, וההשפעה שיש לה על האנושות. הרצון לבטא מדרבן את היצירה של צורות, מבנים וארגונים שמבטאים אידיאליים אלוהיים ואת התוכנית האלוהית לכל אדם ולאנושות בכללותה.

לטבע האלוהי יש צורך לבטא את עצמו. הוא רוצה להתגשם בצורה מסודרת וקצבית, להביא גן עדן אל האדמה, ודרך פעילות זו ליצור יופי, סדר, שלמים מושלמים ומערכות יחסים נכונות. אתם יכולים לראות את המבנה הקצבי של איכות זו של הרצון האלוהי במחזור העונות. אתם יכולים להתבונן בה פועלת ביופיו של הטבע ובדרך שבה כל החי פועל יחדיו באיזון ובהמשכיות.

ישות זו מגשימה במישור האדמה באמצעות רוחות הטבע וכוחות רבים אחרים. האנרגיה של הקרן הזאת, הרצון לבטא, גורמת לעבודה של ששת הישויות האחרות שמשדרות את הרצון האלוהי להופיע במישור החומר, באופן חלקי באמצעות שיתוף הפעולה של רוחות הטבע והעבודה המשותפת של הממלכה האנושית וממלכת המלאכים.

זה הרצון שמביא את העידן החדש של שלום, רצון טוב ואחווה. רק בתקופה זו הוא מתחיל לצבור השפעה, וההשפעות שלו יכולות להיות מורגשות בדרכים רבות. הרצון לבטא מעורר השראה באנושות לקבל ולהכיל אחדות בריבוי ~ תוך כדי סובלנות למגוון רחב של אידיאלים, אמונות ודתות. הוא מביא את האידיאל של השירות הקבוצתי והעבודה הקבוצתית. אתם יכולים לראות את ההשפעה של הרצון הזה במדיטציות העולמיות לשלום, בהן אנשים רבים מצטרפים יחדיו כדי למדוט למען שלום עולמי ויצירה של עולם טוב יותר.

זה הרצון שמערבב רוח עם חומר ושמביא גן עדן אל פני האדמה

לחומר יש איכויות מסוימות, כגון אינרציה, התנגדות לאור ולשינוי ומשיכה מטה הרחק מהתפתחות רוחנית. ההשפעה של הרוח עליכם קיימת תמיד והיא תגבר במחזור זה של העולם. יש דחף בלתי נמנע להתפתח, לגדול ולזהור מרוב אור. הרוח מספקת את הדחף שמונע מכם לעמוד במקום או לנוע לאחור ~ לתועלת שלכם, אם אתם זורמים עם ההשפעה הזו או כגורם של סבל, אם אתם מתנגדים לדחיפה שלה להתפתחות גבוהה יותר. הקונפליקט שבין הרוח והחומר הוא שגורם להרבה מהמאבק הפנימי שבין החלק שבכם שרוצה לנוע קדימה והחלק שבכם שרוצה שתישארו כפי שהנכם.

הרצון לבטא מביא את היכולת לעדן את החומר שממנו עשויות הצורות. בהשפעת הרצון הזה, הגוף האנושי עובר עידון, כך שלנשמה יהיה כלי משופר בהרבה לעבוד איתו. העידון קורה ברמה האתרית ~ התבנית שעל פיה הגוף הפיזי בנוי. הגוף האתרי (ההילה שלכם) מורכב מצ'אקרות, מתעלות אנרגיה ומאנרגיות רוחניות, מנטליות ורגשיות אשר מגיעות מהנשמה דרך הצ'אקרות.

בהשפעת הרצון הזה האנושות תתקרב יותר לממלכה המלאכית ולרוחות הטבע

רוחות טבע מסוימות וישויות מלאכיות מומרצות בהשפעת הרצון הזה לסייע לאנושות ליצור גופים שיהיו בעלי יכולת הגבה טובה יותר לאנרגיות רוחניות, שיהיו בעלי אנרגיה פיזית גדולה יותר ושיהיו חסינים יותר בפני מחלות. ככל שהאנושות מתקרבת יותר לממלכה המלאכית בהשפעת הרצון הזה, מתרחש ריפוי בעזרת כלים מלאכיים כגון תמציות פרחים, קשר עם מרפאים מלאכיים ובאמצעות צבע, צליל, אור ותדר. יפותחו דרכי ריפוי חדשות ורבות באמצעות קשר מלאכי.

כאשר החומר הפיזי של הגוף הופך מעודן יותר, יכולות על-חושיות מוגברות יופיעו ~ היכולת לראות הילות ואנרגיות סביב דברים, ידיעה מוקדמת וזיהוי העולמות הבלתי נראים של הממדים הגבוהים יותר. הגופים האנושיים המעודנים יותר יהיו בעלי עוצמה ועמידות גדולים מאד, רגישות לאנרגיות עדינות, יכולת לספוג אנרגיה סולארית ומגנטיות פיזית. היכולת לחוש את האנרגיות המעודנות של האור ולחוש את האור שבתוך כל צורה תתפתח. כאשר "ראיה אתרית" תעשה נפוצה יותר בקרב האנושות, מדע חדש שמכיר בכך שיש חושים מעבר לאלו הפיזיים יחל לצמוח, והקיום של הגוף האתרי יהפוך לעובדה מוכרת.

בהשפעת הרצון הזה תתפתח מערכת יחסים קרובה יותר בין בני אדם לבעלי חיים

רצון זה יוצר מערכת יחסים קרובה יותר בין בני אדם לבין בעלי החיים. האנושות מבינה את השירות של בעלי החיים לאנושות, אבל היא רק מתחילה להבין את השירות של האנושות לבעלי החיים. האינטליגנציה של בעלי החיים מתפתחת באופן מהיר בהשפעת הרצון הזה. הדלת נפתחת באופן חלקי בזמן הזה לבעלי חיים מפותחים יותר לעבור ולהיוולד כבני אדם, בעלי גוף מעודן יותר.

מינים שלמים נעלמים ומשחררים את הגופים החייתיים המוגבלים שלהם, ומופיעים מחדש בצורה אנושית. חיות בית רבות הגיעו לחיות ולעבוד עם "שומרים אנושיים מוארים" שיכינו אותם למעבר דרך הפתח הזה אל קבלה של צורה אנושית. שומרים אנושיים אלו משרתים את בעלי החיים באמצעות האהבה ותשומת הלב שלהם ובאמצעות קשר הנשמה שלהם והאיכויות של אור, אהבה ורצון שהם מגלמים.

הערה: אם אתם מעוניינים בעידון ההילה שלכם, האלבום הרביעי של אורין: בניה של הילה קורנת MM040D) ילמד אתכם כיצד לעבוד עם ישויות הטבע ועם הממלכה המלאכית כדי לבנות הילה קורנת יותר.

זימון הלהבה המקודשת שמוצעת באמצעות הקרן השביעית

הקרן השביעית מפתחת את היכולת שלכם למשוך, למקד, לעצב ולהקרין באופן מודע אנרגיה רוחנית כך שתוכלו להפוך למאסטרים ביחס לצורות ולנסיבות שאתם מזמנים לעצמכם. זוהי הקרן שמחזקת את היכולת שלכם לקרוא לאנרגיות רוחניות. היקום מורכב מאנרגיה ראשונית שמגיבה לכוונות, לרגשות, למחשבות ולמילים שלכם. אנרגיה ראשונית זו, אנרגיית אור זו, יפה, הרמונית, טהורה, אינטליגנטית, צייתנית וניטרלית. היא מתגשמת כנסיבות וכצורות.

אתם "מסמיכים" את האנרגיה הזו בעזרת המחשבות והרגשות שלכם, והיא תמיד יוצאת ויוצרת את מה שתואם את האיכות של האנרגיה שבה הטענתם אותה. הנסיבות שאתם חווים כיום נובעות מהאיכות של האנרגיה ששלחתם החוצה ושעיצבה את האנרגיה הראשונית הזאת.

השתמשו בלהבה המתמירה המקודשת כדי לשחרר מצבים שליליים

הלהבה המתמירה המקודשת היא מתנה לאנושות, שמוצעת דרך הקרן השביעית. להבה מקודשת זו היא המהות של הקרן השביעית ולעתים קרובות היא נראית כלהבה הסגולה ומכונה בשם זה. הצבע הסגול מזוהה מזה זמן רב עם רוחניות. זהו התדר הגבוה ביותר בספקטרום שניתן לראיה, ומסייע במעבר לאוקטבה גבוהה יותר של אור.

אתם יכולים להשתמש בלהבה המקודשת כדי לשחרר כל דבר שעשוי לגרום לכם "להסמיך אנרגיה בצורה שלילית", כדוגמת פחד, כעס, ספק, העבר, נסיבות ומצבים שליליים. כאשר אתם "מסמיכים

אנרגיה בצורה שלילית", אתם יוצרים נסיבות וצורות שליליות ולא נעימות שמשקפות חוסר, הגבלה, או שגורמות לכם לחוש תקועים או לכודים. עם הלהבה המתמירה המקודשת אתם יכולים לשנות את מה שאתם מושכים אליכם ואת מה שאתם שולחים החוצה ובכך לשנות את החיים והנסיבות שלכם.

יצירת קשר עם הלהבה המקודשת

כדי לעבוד עם הלהבה הסגולה, הביאו את עצמכם למצב ממורכז ורגוע. דמיינו את הלהבה המתמירה המקודשת לפניכם, בגובה של כשלושה מטרים לפחות. התבוננו בה למשך זמן מה, כשאתם שמים לב לכך שככל שאתם מתבוננים בה אתם הופכים שלווים יותר. להבה מקודשת זו תבונית והיא מודעת לכם. היא מגיעה הישר מאלוהים.

בעיני רוחכם, נועו קרוב יותר ללהבה המקודשת והרגישו את הקרינה והאנרגיה של אהבה, ריפוי ושלווה שהיא מציעה לכם. נועו קרוב יותר אל תוך הלהבה, עד שתמצא מכל הצדדים שלכם. אם אתם מרגישים נוח לעשות את זה, דמיינו שאתם עומדים במרכז הלהבה המקודשת כאשר היא עולה מכל צדדיכם.

התמרת אנרגיה עם הלהבה המקודשת

הלהבה המתמירה הסגולה מסוגלת להתמיר את הסיבה, התוצאה ואפילו את הזיכרון של טעויות העבר. היא יכולה לשנות רגשות ותחושות שליליות, כשהיא משנה את האנרגיה שלהם לאור. היא יכולה לעזור לכם למחוק את התוצאות של פעולות העבר שמושכות אליכם אירועים שליליים. היא יכולה לעזור לכם לנקות את המחשבות, הגוף והרגשות שלכם מכל האנרגיות הנמוכות שמעכבות אתכם.

הלהבה המקודשת מסייעת לכם ביצירה של תנאים מועילים. היא מסייעת לכם להרפות מלחץ, מחרדה, מספקות ומפחדים כשהיא מחליפה אותם ברגשות של שלווה והרמוניה. כאשר האנרגיות הדחוסות והנמוכות יותר עוברות התמרה, הרטט שלכם עולה, ומקל עליכם לבטא את העצמי האלוהי שלכם בכל הצורות, מערכות היחסים, הפעילויות והנסיבות בחייכם.

השתמשו בלהבה המתמירה המקודשת כדי לשנות את הגופים המנטליים, הרגשיים, האתריים והפיזיים שלכם

העבירו את הלהבה דרך הגוף המנטלי שלכם. דמיינו שהיא שורפת ומתמירה את כל הזיכרונות הרעים, נסיבות העבר, אשליות, מושגים מנטליים מגבילים, מחשבות שליליות, מחשבות שיכולות להזיק לכם או לאחרים וכל אנרגיה מנטלית אחרת שמעכבת אתכם. הניחו לה "לשרוף" את כל המחשבות שכבר לא מועילות לכם. תכנותים ישנים ואמונות ישנות, מחשבות לא שלמות וכל המחשבות ששייכות לרמת התפתחות נמוכה יותר. בקשו ממנה להתמיר כל מחשבה על העתיד שמגבילה אתכם, כך שתוכלו להיפתח למחשבות על עתיד טוב וגבוה יותר. דעו שכל האנרגיה שמותמרת חוזרת למאגר של האנרגיה האוניברסלית, וניתן להשתמש בה למטרות אחרות.

לאחר מכן העבירו את הלהבה המקודשת דרך הגוף הרגשי שלכם. הרשו לה לשרוף פחדים, ספקות, חרדות ואת כל הרגשות שמעכבים אתכם מלהיות העצמי האלוהי שלכם. דעו שהלהבה הזו היא כל יכולה ושאין אנרגיה שהיא אינה יכולה לשנות לצורה גבוהה יותר.

העבירו את הלהבה המקודשת דרך הגוף האתרי שלכם, אל רשת האור שמקיפה את הגוף הפיזי ושמכילה את התבנית שעל פיה הגוף הפיזי שלכם נוצר. הגוף האתרי מתעד את כל ההתנסויות בכל הזמן בשימוש שלכם באנרגיה וברטט. לפני שניתן להגשים מחשבה או רגשות בעולם הפיזי, הם חייבים לעבור את המסנן של הגוף האתרי שלכם.

העבירו את הלהבה המקודשת דרך הגוף האתרי שלכם, דמיינו שהיא שורפת כל תיעוד לכישלון שלכם או לכך שלא פעלתם על פי האור הפנימי שלכם. היא שורפת, מתמירה כל זיכרון של חוסר שלמות מכל סוג שהוא. תנו לה "לשרוף" כל תיעוד של הזדקנות, התפוררות, כאב וסבל. הרשו לה לשחרר את כל הסיבות שהובילו לתוצאות שליליות. אפשרו לדברים אחרים שאפשר "לשרוף" לעלות במוחכם כאשר אתם מניעים את הלהבה המתמירה המקודשת דרך הגוף האתרי שלכם.

לאחר מכן אתם יכולים להעביר את הלהבה המקודשת דרך הגוף הפיזי שלכם, כשהיא שורפת את כל הליקויים, חוסר השלמות והמקומות שאינם מסוגלים להכיל את האור של העצמי האלוהי שלכם.

יש דרכים רבות שבהן תוכלו להשתמש בלהבה המקודשת. בכל בוקר כאשר אתם מתעוררים, או במדיטציה היומית שלכם, בקשו מהלהבה המקודשת לנקות ולטהר את ארבעת הגופים הנמוכים שלכם (גופי השכל, הרגש, האתרי והפיזי) כך שתוכלו לשקף את האור של העצמי האלוהי במשך היום. כשאתם נרדמים, בקשו מהלהבה הסגולה להתמיר או לשרוף את כל האנרגיות שאספתם במהלך היום ואשר יהפכו לעיכוב בעתיד. בקשו ממנה לשנות את הרטט שלכם, כך שלא תאספו או תהדהדו מחשבות ורגשות מגבילים, חוסמים או הרסניים לכם.

ככל שהאנרגיה שלכם הופכת לבהירה ויפה יותר, היא מאפשרת לאור של העצמי האלוהי שלכם לזהור דרך כל רמה של ההוויה שלכם. אז, כל מה שתגשימו ישקף את השלמות והיופי של העצמי האלוהי שלכם. כל מה שתיצרו יהיה שיקוף של התכלית שלכם ויגשים את התכנית האלוהית לחייכם ויביא לכם שמחה, הרמוניה, שלווה אהבה וכל הדברים הטובים.

היבט חשוב אחד של הלהבה המקודשת המתמירה הוא שיש מומנטום מצטבר שנבנה עם ההבנה שלה והשימוש המתמשך בה. הלהבה הסגולה היא כמו כל תהליך חדש שאתם לומדים. בהתחלה אתם עשויים לקרוא על היתרונות ועל הדרך להשתמש בה, אבל עדיין עליכם לחוות את העוצמה או את היעילות שלה. ככל שהלהבה המקודשת הופכת לחלק מהתודעה וניסיון שלכם, היא מתחזקת ביכולתה להיות בעלת ערך עבורכם. הלהבה המקודשת היא בעלת עוצמה בדיוק במידה שאתם מכירים בה ומרשים לה להיות. שימוש מתמשך יגדיל את העוצמה שלה ואת היכולת שלה לשנות ולהתמיר את כל האנרגיות השליליות, המגבילות והכובלות שייתכן ולוכדות אתכם ברטטים ובחיים נמוכים יותר.

הציעו ברכה לעולם

אם אתם רוצים להציע ברכה לעולם, דמיינו את הלהבה המתמירה המקודשת מקיפה את העולם. דמיינו את כדור הארץ מוחזק בלהבה הזו וחושו אותה שורפת ומטהרת את הגופים המנטליים, הרגשיים, האתריים והפיזיים של כל אדם בכדור. ראו אותה מטהרת את כל הכעס, השנאה, האשליות והתפיסות השגויות שמסתירות את האור של העצמי האלוהי של האנשים. כל ברכה שאתם שולחים, חוזרת אליכם בצורת אנרגיה שאתם יכולים להשתמש בה ואשר התחזקה מהברכה שהתקבלה.

כאשר אתם אומרים: "אני הנני…. " מה אתם מוסיפים לאמירה?

בכל הצהרה שלכם ביחס לעצמכם, אתם מסמיכים אנרגיה באופן חיובי או שלילי. הצהרה חזקה במיוחד שקובעת מה אתם מזמנים לעצמכם היא הצהרה שמתחילה במילים "אני הנני". ההצהרה "אני הנני" מזמנת אנרגיות רוחניות ושולחת אותן לדרכן ליצור את המציאות שלכם. ה"אני" שבהצהרה הזו מעורר את האהבה והאור של העצמי האלוהי שלכם, הגרעין של ההוויה שלכם, התודעה עצמה.

בכל פעם שאתם אומרים "אני הנני", שימו לב האם אתם ממשיכים אותה בהצהרות של חוסר, הגבלה, ספק או השתקפות שלילית אחרת ביחס לעצמכם? אם כן, שנו את ההצהרה למשהו חיובי על עצמכם שאתם רוצים שיוגשם. כמו למשל: אני חי בשפע, אני שמח, בריא, אוהב, מצליח וכן הלאה. כאשר אתם "מסמיכים" אנרגיה באופן חיובי, אתם מניעים את היצירה של נסיבות חדשות ומועילות יותר לעצמכם.

זכרו שאתם היקום. אתם לא רק העצמי שמקבל מהנשמה שלכם, אלא אתם הנשמה שלכם. אתם לא רק העצמי שמקבל אנרגיה מהעצמי האלוהי שלכם, אלא אתם העצמי האלוהי שלכם. אתם לא רק העצמי שמקבל רצון אלוהי, אלא אתם רצון אלוהי. הקדישו רגע ואמרו: "אני הנני הנשמה, אני הנני העצמי האלוהי, אני הנני הרצון האלוהי, אני הנני".

הלהבה המתמירה המקודשת

אורין: ברכות מאורין וכל הוויות האור. כהכנה להתמרה אדירה של אנרגיה, התמקדו כעת במאסטר גדול, ישות מוארת שמגלמת את האנרגיה של ההתמרה, של הבאת אנרגיה מצורה אחת אל האחרת. ישות זו שולחת קרן של אור אל כל אחד מכם, קרן שתגביר את היכולת שלכם לשנות אנרגיה, לקחת אותה ממצב אחד ולהפכה למצב אחר.

ישויות אור רבות אחרות מצטרפות ויוצרות מרחב. כל הישויות הללו עובדות עם הקרן השביעית, הקרן שנכנסת, הקרן של האלכימיה, של ההתמרה, הקרן של ההגשמה של אור לכדי צורה.

אנחנו קוראים כעת לעוצמה, לאור ולאנרגיה, אני וכל הוויות האור האחרות יחד עם המדריכים שלכם, כדי ליצור מרחב עבורכם שבו תוכלו לחוות את ההתמרה של הלהבה המקודשת, שהיא היבט, חלק מן האל, או האל בעצמו, תלוי בנקודת המבט שלכם.

חושו לפניכם תודעה חיה בצורה של להבה מקודשת. יש שרואים אותה כגבוהה ועצומה מאד. התחילו ליצור תיאום בתדר עם הלהבה הזו. היא מודעת, חיה. כאשר אתם יוצרים תיאום תדרים עימה, התחילו לנוע אל תוך הלהבה, כאילו אתם ניצבים במרכז שלה, כאילו אתם הופכים ללהבה הזו, אש מקודשת זו של התמרה, של העברתכם ממצב אנרגטי אחד לאחר.

דמיינו זאת כמיטב יכולתכם ובעזרת הכוונה שלכם תנו לה להתחיל להגיע אל השכל שלכם, אל הגוף המנטלי, ולהתחיל לשרוף את כל המחשבות הכובלות והמגבילות ואת המושגים החשיבתיים שלא משקפים עבורכם את האור של מה שהוא אמיתי, אלא משאירים אתכם לכודים או תקועים בתדר נמוך יותר. תנו ללהבה המתמירה להתחיל לשרוף את כל מה שאומר שאינכם מושלמים, כל המחשבות שהן שיקוף לא מדויק, עיוות של המציאות.

כאשר עבודה זו נעשית, מחשבות עשויות לעלות שעה שהן משתחררות אל הלהבה, פשוט תנו להן ללכת, ודעו שזה מושלם. כל תצורות המחשבה הלא מושלמות מתקופת החיים הזו ומתקופות חיים אחרות, הבנות שמגיעות מרמות אור נמוכות יותר, כל תצורות המחשבה שחסמו את האור של מה שהוא אמיתי, האור של הדברים היפים, שחסמו את האור מלהגיע אליכם, תנו לכולן להישרף. פשוט אשרו שאתם מוכנים לתת להן ללכת, ותנו רשות ללהבה המתמירה לשחרר את השליטה שלהן בכם.

כאשר דבר זה מתרחש, דומה שהשמש, האור, מתחילה להתפרץ בשכל הפנימי שלכם, השמש העולה של המזרח, האור של התקווה, של העתיד, של החדש.

אם אתם מוכנים, בקשו שכל דבר, כל מחשבה שהייתה אשליה, תפיסה שגויה, שקיבעה אתכם בדפוס נמוך יותר, בקשו שהיא תשתחרר בלהבה כך שתוכלו לראות את הדפוס החדש שאמור להיווצר בחיים שלכם.

וכעת אפשרו ללהבה הסגולה הזו כפי שהיא מכונה לעתים קרובות, להבת ההתמרה הזו, הלהבה המקודשת, להיכנס אל הגוף הרגשי שלכם, כשהיא משחררת את הספקות, הפחדים, חוסר הביטחון, התשוקות, כל האנרגיות הנמוכות יותר בגוף הרגשי שלכם שיוצרות ערפל חוצץ ביניכם לבין האור. תנו ללהבה המקודשת הזו לנוע דרך הערפל הזה כך שאור היום יוכל להגיע אליכם. כשהיא שורפת בדרכה את תחושת חוסר הישע וחוסר התקווה, נעה ומפוגגת את הכעס, שורפת כל רגש שעיכב אתכם.

והביאו אותה אל הגוף האתרי שלכם, התבנית שיוצרת את הפיזי, שמתעדת את כל תקופות החיים של ההתנסויות, רשת של אור. תנו ללהבה הזו לנוע דרך רשת האור הזו, כשהיא מוחקת את כל הזיכרונות של הכישלונות, של חוסר הרמוניה. תנו לה לנוע דרך כל הדפוסים של המחלה, מגבלה והתפוררות.

הלהבה היא כל יכולה. אין שום אנרגיה שהיא אינה יכולה להתמיר, שום זיכרון, שום תחושה, שום מחשבה.

תנו ללהבה הזו של ההתמרה להגיע אל תוך הגוף הפיזי שלכם, אל תוך כל אחד מהתאים, כאילו הנשימה של אלוהים מגיעה אל תוך כל תא בגוף שלכם, כשהיא מביאה איתה חיות, חיים, כאילו הלהבה המקודשת ניצתת בכל תא בגוף שלכם, כשהיא משחררת כל חוסר שלמות. אתם הופכים שקופים, כביכול, האני, עצמי האישיות ואתם הופכים להיות הלהבה המקודשת, הלהבה הזו שהיא כל יכולה, בעלת עוצמה בלתי מוגבלת ואוהבת כל.

אתם מהדהדים עם הלהבה הזו, ואין דבר שעומד בדרכה. תנו לה לנוע דרך כל ארבעת הגופים הנמוכים יותר שלכם כעת, כשהיא ממשיכה לשרוף, לשחרר, כל חוסר שלמות מתקופת חיים זו או אחרות, את כל הסיבות שעשויות להוביל לתוצאות שליליות.

יש לכם מאסטר שעובד איתכם. הישויות של האור מגיבות אליכן בהתמרה של אנרגיה. כשכל מה שניצב בדרך מתפוגג, ראו אם אתם יכולים להפוך ללהבה המקודשת.

ומהמצב הזה, אפשרו לתודעה שלכם להפוך שלווה לגמרי, כשהיא הופכה שקטה יותר ויותר, עד שאתם מגיעים לנקודה של מנוחה: אף מחשבה, אף תחושה. אתם תצאו מהמצב הזה, אבל אתם תחזרו אליו שנית. העצמי האלוהי שלכם יוביל אתכם חזרה אליו, אל מצב של מנוחה, רגע שהוא בין הזמן.

וכאשר אתם יוצאים מהמצב הזה, מחשבות חדשות נוצרות: מחשבות של יופי, מחשבות שמאפשרות לכם לראות את הנשגב בכל החיים שסביבכם, מחשבות של תקווה, מחשבות שהן בהירות ומשקפות את המציאות, שאומרות לכם את האמת של מי שאתם, היופי והאור שבתוככם, מחשבות מוארות.

הרגישו את העצמי האלוהי שלכם, באמצעות התהודה, כשהוא מביא אתכם לידי מגע עם מחשבות חדשות שפותחות את הדרך לעתיד חדש, הצורות החדשות, החיים החדשים שלפניכם; מחשבות שמסרבות לכל מחשבות של מגבלה ודוחות אותה. כל מחשבה שאינה מראה לכם את מה שהוא אמיתי. כל המחשבות שמגיעות מהעצמי האלוהי הזה, מחשבות שמראות לכם איך להגיע להארה, שאתם כבר מוארים, אתם פשוט לא הכרתם בכך עדיין, אבל אתם עושים זאת באופן מהיר.

ונועו עתה חזרה אל המצב הזה של שלווה מוחלטת. תנו לעצמי האלוהי שלכם לסחוף אתכם אליו.

וכשאתם יוצאים, רגשות חדשים מתעוררים; רגשות של אמון ביקום; ידיעה שתמיד יש לכם את מה שאתם צריכים, כאשר אתם צריכים אותו; תחושות של שמחה, של התרחבות, של בעלי מרחב בחיים שלכם. ההליכה אל העצמי האלוהי, היציאה עם יותר שמחה, שלווה והרמוניה רבות יותר.

ואפשרו לעצמכם להיסחף חזרה אל המצב הזה של השקט, רק לרגע, אל העצמי האלוהי שלכם, שום מחשבה, שום צורך לעשות משהו, פשוט להיות.

וכאשר אתם חוזרים, מבנה אתרי חדש נוצר סביבכם, גוף אור חדש שיכול להכיל את הקרינה של העצמי האלוהי שלכם, שיכול להכיל את השלמות של הרווחה, היופי וההרמוניה שלכם בכל הגופים, הישויות הנמוכות יותר וההוויות, רוחות הטבע והדיוות, מוחלפים עם חיים סולאריים אלו של אור, הגוף האתרי מתעורר עם אור עצום. ומתוך כך, היופי של הפיזי, כיוון שהוא לא יכול אלא לשקף את האור של השכל, הרגש והאתרי.

כעת חושו את עצמכם מתחברים בדרך חדשה, היערכות חדשה עם אור גבוה יותר, כאילו השמש זורחת ורמה חדשה של הארה מגיעה אל החיים שלכם, האור של האמיתי, הנשגב. הרגישו שאתם מהדהדים עם האור הזה. האנרגיה שלכם היא כה יציבה, כה הרמונית, כה בהירה, שאתם נמצאים בתיאום עם אור גבוה זה.

וכשאתם שומרים על התהודה הזאת, פנו אל תחום בחיים שלכם שהייתם רוצים לשנות. וכל שעליכם לעשות הוא להישאר במצב הזה, הלהבה המקודשת, העצמי האלוהי, התהודה עם האור הגבוה, ופשוט להחזיק בתחום הזה עד שהוא מגיע לכדי תיאום עם המרחב הזה. עד שכל אשר נשאר מתחום זה הוא יופי, אור ואמת.

באור הזה נועו לתחום חדש בחיים שלכם, תחום שעדיין לא קיבל צורה; העתיד, ופשוט החזיקו בדפוס זה של יופי. כאשר אתם מחזיקים במצב זה שבו המחשבות שלכם הן טהורות, הרגשות שלכם נקיים, והתמרתם רבים מהמסננים דרכם הייתם משליכים על המציאות, מה שיתגשם יהיה בהרמוניה עם המצב הזה של העצמי האלוהי שלכם.

תנו ללהבה המקודשת הזו להתמיר את הכל, כל אנרגיה בתוככם בכל מישור שעשויה לעוות את מה שאתם חווים בתחום חדש זה של החיים שלכם, כל זיכרונות העבר, כל תחושה של כישלון, כל פחד, תנו לה לקחת את כל זה עד שאתם ניצבים בפני מצב עתידי זה עם האור של הביטחון, העוצמה, היופי, האמון והידיעה של מי שאתם.

כאשר תחום חדש זה מתחיל להיווצר, ראו אותו מתרחש באנרגיה יפה ומדויקת. אתם מודרכים בכל רגע כיצד ליצור אותו ולהביא אותו לכדי צורה. ואינכם צריכים לדעת מה תהיה אותה צורה, או מתי תתרחש, או כיצד תיווצר. היא תהיה בתיאום עם המצב הזה שאתם יוצרים.

כעת קחו את המרחב היפה הזה, המרחב המקודש הזה והלהבה המקודשת ותנו לה להחזיק את העולם באש המקודשת והמתמירה הזו ובקשו שכל מה שיכול להיות משוחרר מהאנושות אכן ישוחרר, כל צורות המחשבה, כל הרגשות, כל הקרמה והדפוסים העתיקים.

תנו לנו להחזיק יחד בלהבה המקודשת, באש הזו, כאילו אנו מקיפים את העולם, ורואים את אור השמש העולה, האור של החדש זורח על האנושות ~ מחשבות חדשות, תחושות חדשות, נקודות מבט חדשות. האור עולה למען האנושות, כאילו כולם מתחילים להקיץ משינה עמוקה, הערפילים והערפל משתחררים והאור של האמיתי מתחיל לעלות.

אני מאחל לכם יום טוב לעת עתה.