האיכות הראשונה של הרצון האלוהי

האיכות הראשונה של הרצון האלוהי

הרצון ליזום ~ התעוררות של תודעה חדשה

 

לפני שאתם מתחילים לעבוד עם הרצון ליזום, אפשר שתרצו לקרוא אודות הרצון האלוהי, מה מקורו, כיצד הוא יכול לשנות את חייכם ועוד, באמצעות כניסה למבוא.

קיימות שבע ישויות דגולות אשר משדרות שבעה סוגים של כוחות ואנרגיה לאנושות. לעתים הן נקראות "אדוני הקרניים". כל קרן מכילה איכויות אשר מכשירות את נשמות בני האדם, את האישיות, השכל, הרגשות והגופים שלהם. הרצון האלוהי הוא היבט של כל אחת מהקרניים הללו. בקורס זה, תביאו את עצמכם לכדי היערכות עם היבט של הרצון האלוהי שבכל אחת מהקרניים.

הישות הדגולה אשר משדרת את הרצון ליזום, ידועה כאדון הקרן או כאפוטרופוס של אנרגיות הרצון והעוצמה. האיכות של הרצון האלוהי שישות דגולה זו משדרת, נושאת בחובה את העוצמה לעורר תודעה, מודעות ותובנה חדשות, המהוות שלב רב-עוצמה בכל תהליך של השתנות.

הרצון של האל/האלה/כל-היש קורן דרך הישות הדגולה שמגלמת את הרצון ליזום ככוח רוחני שמביא עימו תודעה חדשה ומשחרר את כל אשר מסתיר את אור הרוח. אתם יכולים לעבוד עם כוח עצום זה כדי ליצור את התבנית האלוהית עבור חייכם, להתחבר לרוח שלכם ולאפשר לדפוסים גבוהים יותר להיווצר בכל אחד מהתחומים של חייכם.

כאשר אתם מזמנים את הרצון האלוהי ומקרינים אותו לתחומים שונים של חייכם, כל מה שקורה כתוצאה מכך יהיה תמיד בתיאום עם טובתכם העליונה. מה שיקרה יהיה תמיד חלק מהנתיב הגבוה ביותר שלכם, ויביא עמו את הנסיבות הגבוהות והטובות ביותר עבורכם בכל תחום שבו אתם מתמקדים.

ההתחברות עם הרצון ליזום

להלן תהליך שיאפשר לכם להתחבר עם הישות הדגולה אשר משדרת את הרצון ליזום. השתמשו בו בפעם הראשונה שבה אתם יוצרים את החיבור, ולאחר מכן, בכל פעם שבה תרצו להעמיק את ההיערכות שלכם עם איכות זו של הרצון האלוהי.

~ קחו רגע ונשמו עמוק, הרגיעו את גופכם ומרכזו את עצמכם.

~ הרשו לרגשות שלכם להפוך רגועים ושלווים. החשיבה שלכם בהירה וממוקדת.

~ דמיינו שאתם חלק מקבוצה גדולה של אנשים, שהם מזמנים אף הם את הרצון האלוהי. חלק מהאנשים עושים זאת ברגע זה, יחד איתכם, בעוד שאחרים עשו זאת לפניכם ואחדים יעשו זאת אחריכם בעתיד. חושו באור האדיר של הקבוצה שאתם מהווים חלק ממנה.

~ בקשו לקבל את הרצון ליזום מהישות הדגולה אשר ממונה על אנרגיה זו ושמקרינה אותה למישור הארצי. אתם יכולים לעורר את האנרגיה הזו פשוט באמצעות הכוונה לזמן אותה. הישות הדגולה מגיבה תמיד לבקשה שלכם.

~ כאשר הישות הדגולה שמשדרת את האנרגיה של הרצון ליזום מגיבה לקריאה שלכם, היפתחו לקבל את העוצמה האוהבת של הרצון ליזום. הניחו לאנרגיה לזרום אל מרכז הראש שלכם, אל מרכז אנרגיה שממוקם בקודקוד ראשכם.

~ דמיינו שאתם מקבלים תשדורות של הרצון ליזום, אשר מביאות תודעה חדשה ומשחררות את כל שמסתיר את אור הרוח שלכם. דמיינו תשדורות אלו כטבעות אור, שנכנסות דרך קודקוד הראש אחת אחרי השניה, ויורדות כל הדרך למטה עד לבסיס עמוד השדרה. הן מגיעות בגדלים שונים, חלקן גדולות וחלקן קטנות. הן חשמליות מטבען. אתם יכולים כמעט לחוש בהן רוטטות בעוצמה.

~ טבעות אור רבות אלו נשלחות אליכם, כל אחת מהן מכילה חבילות של מידע אודות התבנית האלוהית לחייכם. קבלו כמה טבעות אור שתרצו, מתוך כוונה לקבל בדיוק את המידה הנכונה של תודעה ומודעות חדשות שהיא לטובתך העליונה ביותר כעת.

~ אתם עשויים לדמיין את טבעות האור האלו נערמות אחת על גבי השניה, רבות ככל שתבחרו לקבל. הן זורמות מבסיס עמוד השדרה ועד לקודקוד הראש. אתם יכולים לראות אותן או לחוש בהן. השתמשו בדמיון שלכם ותיהנו!

~ דמיינו עמוד של אור המצוי בגופכם האתרי, בהילה או בגוף האנרגטי שלכם, שנע לאורך עמוד השדרה שלכם. כל טבעת של אנרגיה רוטטת ועוצמתית מהרצון ליזום מאירה עוד יותר את העמוד המרכזי הזה והופכת אותו גלוי לראיה הפנימית שלכם. אתם תלמדו יותר על עמוד אנרגיה מרכזי זה, על אנרגיית הליבה הזאת שבכם בהמשך.

~ חושו באיכות של הרצון ליזום כאנרגיה חשמלית חזקה שזורמת דרך טבעות הרצון האלוהי ואל עמוד האור המרכזי שלכם. עם כל תשדורת, אתם מפתחים את התודעה אשר תעזור לכם להיערך עם התבנית האלוהית לחייכם.

~ שחקו עם האורות בעלי צורת הטבעת כמה שרק תרצו, כשאתם מפעילים תוך כדי כך את התבנית האלוהית שלכם ומגלמים בתוככם מודעות ותודעה רבות יותר בכל תחום של חייכם.

~ חשבו על המטרות שלכם, ובקשו שהתשדורות מהרצון ליזום יביאו עמן מודעות חדשה אודות המטרות והכוונות שהצבתם לעצמכם. בקשו תשדורת של הדפוס האלוהי עבור כל מה שאתם עושים היום, עבור כל אירוע אינדיבידואלי ועבור משהו רחב יותר.

אל תדאגו בנוגע לצורך לבצע את התהליך בצורה מושלמת, או לזכור כל צעד וצעד. כאשר אתם יוצרים לראשונה קשר עם הישויות הדגולות אשר מגלמות את האנרגיות של הרצון האלוהי לאנושות ומשדרות אותן, אתם עשויים לחוש שאתם משתמשים בדמיון.

התבקשתם לדמיין שאתם מקבלים את האנרגיה של הרצון ליזום כטבעות אור אשר נכנסות אל קודקוד ראשכם ונעות מטה אל בסיס עמוד השדרה. עם זאת, כל תמונה, דימוי או סמל שבחרתם לעבוד עמם יהיו נכונים במידה שווה. השתמשו במה שעובד עבורכם. יש אנשים שרואים את תשדורות האור הללו כאורות טבעתיים, לאחרים אין כל תמונה או תחושה של אנרגיה הנשלחת לעברם.

ככל שתתמידו לדמיין את החיבור הזה, אתה תבנו גשר של אור אל כל אחד מהישויות הדגולות שמשדרות את שבע האיכויות של הרצון האלוהי. הכוונה שלכם להתחבר לרצון האלוהי, היא הדבר החשוב ביותר. אינכם חייבים לדמיין או לחוש באנרגיה שמגיעה אליכם כדי לקבל את תשדורות הרצון האלוהי. אתם לא חייבים לחוש ולהרגיש ברצון האלוהי, לראות, לשמוע או לדעת אותו בדרך מסוימת כלשהי כדי שהוא ישנה את חייכם. כל הדרוש לכם הוא הכוונה להתחבר, לזמן את האנרגיה והיא תגיע אליכם.

בכל פעם שאתם מזמנים את הרצון האלוהי, אתם שולחים כביכול קורים של התודעה שלכם מעלה כלפי הישות הזו. אתם בונים גשר אור שיאפשר לכמות גדולה אף יותר של אנרגיה עוצמתית ומרהיבה זו להגיע אליכם.

 הרחיבו את תודעתכם

אנרגיית הרצון שמגיעה מישות דגולה זו היא הרצון לעורר ולהרחיב תודעה, לזכות בתובנות ובתגליות, ולהתחיל להבין את הפעילות האמיתית של הנשמה שלכם בתיאום עם התכנית האלוהית.

הרצון ליזום מסייע לכם לחוות התרחבות של תודעה אחת אחרי השניה, שעה שאתם נעים לתוך מצבי מודעות גבוהים ובהירים יותר. כל התרחבות של התודעה טומנת בחובה אפשרויות ופוטנציאלים חדשים עבור חייכם.

הרצון מעורר את התודעה שמאפשרת לכם להכיר את עצמכם כאור, כאנרגיה וכרוח, כך שתוכלו לבצע את הפעילויות שמבטאות את התכנית האלוהית ביחס לחייכם. הרצון ליזום מסייע לכם לבטא בצורה שלמה יותר את דפוסי השלמות והמושלמות שכבר קיימים בתוככם, מחכים להתגלות. ככל שתרחיבו את התודעה שלכם, אתם תכוונו מחדש את חייכם, כך שהאופן שבו אתם פועלים ומה שאתם עושים מבטאים את האור הפנימי שלכם, את העצמי האמיתי שלכם ומשרתים את השלם הגדול יותר שאתם מהווים חלק ממנו.

התחברות עם רצון זה מחזקת את היכולות שלכם לחוש בעצמי האמיתי, בנשמה וברוח שלכם ולהכירם. מתוך עצמי זה תוכלו להתחבר לזרם של אנרגיית חיים טהורה וחיוניות. תוכלו לחוות את עוצמת הרוח להתרחב ולעורר תודעה חדשה. אתם הופכים מודעים לזרע האלוהות שבתוככם ושבתוך כל החיים. אתם יכולים לראות את האור או לחוש באור שנמצא בתוך כל הקיים.

קבלת התשדורות של רצון זה עוזרת לכם לראות את התמונה הרחבה יותר של חייכם ושל היקום. הדבר דומה לטיפוס לפסגת הר, ממנה נשקפת תמונת נוף רחבה. בעזרת הרצון הזה תוכלו לראות אל מעבר לאישיות שלכם, מכיוון שאתם מזדהים עם הנשמה והרוח שלכם. הזדהות עם העצמי האמיתי שלכם לוקחת אתכם אל מעבר לגבולות העצמי האישי. אתם חשים במידה רבה יותר במכלול החיים וזוכים בתובנה המראה לכם כיצד החיים שלכם משתלבים בתוך השלם הגדול.  היכולת לראות את השלם הגדול, לחוש בו, להרגיש אותו ולהתחבר אליו, היא שמאפשרת לכם לדעת באופן טוב יותר את החלק הייחודי והמיוחד שאתם יכולים למלא בתוכנית היקום הגדולה.

התכווננו לתוכנית האלוהית עבור האנושות ועבור חייכם

זימון אנרגיה מהרצון ליזום יכול להפוך אתכם מודעים יותר למטרות שתואמות לתכלית הגבוהה יותר של חייכם, ולרוקן את האנרגיה ממטרות שאינן תואמות. כאשר אתם מתחברים לרצון האלוהי, תוכלו ביתר קלות להיפתח לנתיבים חדשים, לשחרר את הפחד מהלא ידוע, ולאפשר לעצמכם לחיות חיים שהם טובים יותר מכל שאי פעם דמיינתם. כאשר אתם מתחברים לרצון ליזום, אתם מכווננים את עצמכם לתכנית האלוהית, עבור האנושות ועבור עצמכם.

כאשר אתם מזמנים אל עצמכם את הרצון הזה, אתם מכווננים את עצמכם עם התכלית האלוהית ובאמצעותה אתם מתכווננים לתכנית האלוהית, עבור האנושות ועבור החיים שלכם. ככל שאתם עובדים עם רצון זה, הבחינו אילו תובנות חדשות אתם מקבלים אודות התכלית של החיים שלכם. המטרות שלכם עשויות להשתנות באופן מוחלט, כיוון שכל מטרה שנבעה מנקודת מבט מוגבלת יותר, או שנבעה רק מהאישיות שלכם, תתחיל להשתנות למטרות הנשמה שלכם.

שאלו את עצמכם: "אילו יכולתי לקחת איתי את כל שעשיתי בימי חיי כאשר אעזוב את עולם החומר, מה הייתי עושה עם החיים שלי? כיצד הייתי חי את חיי?" אתם תבחינו קודם כל שהרחבת התודעה, קבלה של תובנות, הבנות, נקודות מבט ומודעות חדשות מהוות את הנושאים החשובים ביותר שבהם תוכלו להתמקד. התודעה, האור והאהבה שאתם מגלמים הם הדבר היחיד שאתם לוקחים אתכם לאחר מותכם.

באמצעות שאלת השאלה הזאת, תוכלו לגלות שכל פעילות שאתם מבצעים מציעה לכם את האפשרות להרחיב וליצור תודעה חדשה! כשאתם מתכווננים לעבר הרוח, אתם מעצבים מחדש את החיים שלכם, כך שהדרך שבה אתם מבצעים כל פעולה שהיא, מבטאה איכות של תודעה שהיא בעלת ערך לנשמה שלכם ומשרתת את השלם הגדול יותר שאתם חלק ממנו. צמיחה רוחנית היא מערך הדרגתי של התרחבויות תודעה, של תגליות ושל תובנה ומודעות חדשות שמחברת אתכם עם השלם הגדול שאתם מהווים חלק ממנו.

התחילו להניע דברים

זוהי קרן הרצון שיכולה להניע אנרגיה וליצור את החדש. רצון זה מחזק את היכולת שלכם להניע דברים, להזיז אנרגיה בעצמכם או באמצעות מאמץ קבוצתי. אתם יכולים להקרין את הרצון הזה לאותם תחומים שבהם אתם רוצים ליצור תנועה והשתנות.

ככל שתמשכו את הרצון הזה אל תוך עצמכם ותביאו את עצמכם לכדי היערכות עם ליבת המהות שלכם, אתם תשחררו אל תוך חייכם שטף של אנרגיה שמביא עמו אומץ, כוח ואנרגיה מאשרת חיים. כאשר אתם מושכים אליכם את הרצון הזה, אתם יכולים להעצים את איכויות האומץ והעוז אשר יסייעו לכם לפעול להגשמת אותן מטרות שמייצגות את התכלית הגבוהה ביותר שלכם ושתואמות לתכנית האלוהית.

העצמי הגבוה ביותר שלכם ~ הנשמה והרוח ~ מקדמים בברכה את החדש. הם אינם פוחדים מפני שינוי או מפני הלא-ידוע. הם אוהבים חוויות חדשות ומקדמים בברכה את העתיד. זהו הרצון שעוזר לכם לדעת שמה שיגיע יהיה אף טוב יותר ממה שעוזב. הוא עוזר לכם לשחרר את אותם המבנים שצריכים להשתחרר, במטרה לפנות מקום למבנים חדשים ונעלים יותר. מכיוון שרצון זה מחזק את הזדהותכם עם החיים והרוח, אתם תתרחקו מהמשיכה והדחייה של המבנים בחייכם, ותזכו ביכולת גבוהה יותר לשחרר את מה שכבר לא משרת אתכם.

מצאו את הדרך היעילה והקצרה ביותר למטרותיכם

רצון זה מסייע לכם לחזק את הנחישות שלכם לברוא את מטרותיכם ולא להניח לעצמכם לסטות מבריאת המטרות הגבוהות שלכם. זה הרצון שהורס את כל המחסומים, הוא מגביר את העוצמה והיכולת לראות מה חוסם את דרככם ומה עליכם לשחרר כדי להגשים את מטרות נשמתכם. היערכות עם רצון זה תאפשר לכם להשיג מיקוד חזק יותר במטרות שלכם ואי לכך תוכלו לברוא במהירות רבה את תכליתכם ונתיבכם הנעלים.

באמצעות הרצון הזה תוכלו למצוא את הנתיב הקצר ביותר אל המטרות שלכם. תוכלו לעבוד איתו כדי לדעת טוב יותר מה מהותי בחיים שלכם ומה אינו מהותי. ככל שאתם עובדים עם הרצון הזה אתם עשויים להבחין שאתם מסוגלים לראות בבהירות רבה יותר באילו פעולות יש לנקוט בתחום שבו אתם מתמקדים כדי להגשים את מטרותיכם.

בטאו עוצמה אישית בדרכים חדשות

איכות זו של הרצון האלוהי מבטאת עוצמה אוהבת. העוצמה שלו יוצרת שינוי ומניעה אנרגיה. אתם יכולים להטעין עצמכם בעוצמה של רצון זה על מנת לשחרר מכשולים, להפסיק להיאבק על מנת לשנות את חייכם, לצאת מתקיעות ולמצוא את הדרך הקצרה והישירה ביותר אל המטרות שלכם. אתם יכולים להתחבר לעוצמה שלו כדי לזכות באומץ, כוח ועוז רבים יותר, כך שתוכלו לבצע את השינויים שיש לבצע, על מנת להביא את התוכנית האלוהית של חייכם לכדי מימוש.

אתם יכולים ליזום תודעה חדשה אודות האופן באמצעותו אתם משתמשים בעוצמה האישית וברצון שלכם ביחס לאחרים. לפני שאתם נוקטים בפעולה, האם אתם מהרהרים אודות ההשפעה שתהיה לפעולה שלכם על אנשים אחרים? האם אתם יודעים מתי נכון לדבוק באמת שלכם, ומתי להיות פתוחים לדעותיהם של אחרים? האם אתם מתחשבים בנתיב ובמטרות של אנשים אחרים כאשר אתם יוזמים פעולות שמשפיעות עליהם?

התבוננו בעצמכם ובדרך שבה אתם משתמשים ברצון שלכם כדי לגרום לדברים להיעשות. כשאתם מקבלים מהרצון הזה, ראו האם נפתחות בפניכם דרכי עשייה חדשות שהן טובות וקלות יותר ושמביאות לכם את התוצאות הרצויות תוך כיבוד העצמי האמיתי שלכם והעצמי האמיתי של האחרים. ראו אם אתם הופכים מודעים במידה רבה יותר להשפעה שיש למילים שלכם עליכם ועל אנשים אחרים. עבדו עם רצון זה כדי למצוא דרכי אינטראקציה חדשות עם אנשים, דרכים שתורמות ביעילות רבה יותר להרגשת האחדות עמם וליצירה של מטרות משותפות.

שחררו את הצורך להתאמץ ולדחוף

אם אתם חווים מכשולים, זמנו אליכם את הרצון הזה על מנת לגלות דרכים חדשות באמצעותן תוכלו להשיג את התוצאות אליהן אתם שואפים. אפשרו לרצון הזה להגביר את הסבלנות שלכם ולסייע לכם לשחרר את התחושה שאתם צריכים להתאמץ כדי להשיג את מה שאתם רוצים. במקום להתאמץ לפלס דרך המכשולים, זמנו אליכם את הרצון הזה והרחיבו את התודעה שלכם, כך שתדעו באילו פעולות לנקוט, פעולות שאפשר שהן ברורות מאליהן ונמצאות ממש לנגד עיניכם.

איכות זו של הרצון האלוהי לא אוהבת שעוצרים או מכילים אותה. ההתחברות אליה מסייעת לכם לגלות דרכים להשיג דברים ללא הצורך להפעיל כוח ולהיאבק. קל יותר להניע אנרגיה באמצעות הרצון הזה מאשר לעבוד מרמת האישיות כדי להתגבר על מכשולים. יש שהשוו זאת לעמידה מאחורי המכונית ודחיפתה למקום שאליו אתם רוצים להגיע (האישיות שמתאמצת ודוחפת), במקום להתיישב פשוט במושב הנהג וללחוץ על דוושת הגז (הרצון האלוהי).

אם דומה שדלתות רבות מדי סגורות, אם נדמה שכל צעד שלכם מסוכל, אם באופן עקבי הדברים קשים ליצירה, חדלו! מה שאתם יוצרים אינו נמצא בזרימה עם הרצון האלוהי. בחנו מחדש את מה שאתם רוצים, המשיכו להתחבר לרצון הזה ולהכניס תודעה, תובנה ומודעות חדשות אודות היעדים שאתם אמורים להגשים.

אפשרו לשאפתנות אישית להפוך להשראה אלוהית

כאשר אתם מתחברים עם רצון זה, השאפתנות האישית עשויה להשתנות ולהפוך להשראה אלוהית. תודעה רחבה יותר, כזו שנובעת מהרוח כמרכז ההוויה, כבר לא שואפת לאותם הדברים להם שואפים העצמי הנפרד והאישיות שלכם. החליטו שמותר לכם לאבד חלק מהדחף שנובע משאפתנות אישית, ואפילו לוותר על כמה מהפעילויות שהשאפתנות האישית גרמה לכם לעשות. אתם עשויים לחוש שלעולם לא תצליחו להשיג דבר-מה בעל משמעות אם תפסיקו להתאמץ, אבל האמינו שאכן תשיגו! אתם תהיו מלאים בהשראה אלוהית שתנחה אתכם לעשות בחייכם דברים יצירתיים ונפלאים שאתם אוהבים.

שאפתנות בעלת טבע רוחני יכולה להוביל להישגים, ועשויה להיות דבר חיובי כאשר ההישגים הם חלק מהתוכנית האלוהית עבור חייכם ועבור המטרות הרוחניות שלכם. הישגים שכרוכים במאמץ הם בגדר הישגיות יתר, גם אם נועדו למטרות רוחניות ואינם משקפים את הפעילות האמיתית של הנשמה שלכם. תיהנו משחרור מתח, לחץ, דאגה וחרדה ששאפתנות היתר עלולה להביא לחייכם.

הרצון ליזום הוא גם ה"משמיד האוהב". ניתן להשתמש בעוצמה שלו ביעילות כדי לשחרר ולפוגג את כל אשר מסתיר את אור הרוח שלכם. הוא עוזר לטהר ולשחרר אנרגיות נמוכות ובלתי הולמות מכל רמה של ההוויה שלכם. הוא משחרר מכשולים וכל דבר שעומד בדרכה של הרוח, עוזר לכם להגשים את התבנית האלוהית עבור חייכם.

הרצון ליזום חודר מבעד תפיסות מוטעות ואשליות ומביא אמת ובהירות. בסופו של דבר השפעתה של ישות דגולה זו תגבר גם על האשליה הגדולה ~ אשליית המוות. מושג המוות הוא מגבלה לתודעה האנושית. האנושות תגיע להבנה שאין כל מוות, כיוון שאנשים יוכלו לזכור תקופות חיים אחרות. לאנשים יהיה רצף תודעה בין-ממדי שיאפשר להם לדעת שהנשמה ממשיכה להתקיים. כאשר שינוי אבולוציוני זה בתודעה יתרחש, האנושות תשנה את האוריינטציה שלה, ועולם החומר יהפוך רווי בערכים רוחניים.

הצעות להתבוננות

חוו את הרצון ליזום בצורה מלאה ככל שתוכלו ושדרו אותו לשתי המטרות שבחרתם, על ידי כך שתחשבו עליהן בזמן שאתם מתחברים לרצון ומקבלים את הרצון ליזום מהישות שמשדרת אותו. התחברו לישות זו ולאיכות זו של הרצון לעתים תכופות ככל שתחפצו.

אפשרו לתודעה שלכם להתרחב בתחומים אלו ובתחומים אחרים של חייכם, כך שתוכלו להבחין בפעילות אמיתית רבה יותר של נשמתכם ובאופן שבו תוכלו לבטא אותה בתחומים אלו של חייכם. שימו לב לתובנות ולתפיסות חדשות כלשהן, לתמונה רחבה יותר, לזווית ראייה ולמחשבות חדשות, או למודעות רחבה יותר אודות מטרות ותחומים אלו של חייכם או כל תחום אחר של חייכם. שימו לב אם נדמה שמתרחשת נסיגה של אנרגיה מנתיבים מסוימים וממטרות מסוימות שחשבתם שאתם רוצים, ואם צצים מטרות ונתיבים חדשים. שימו לב אם חל שינוי כלשהו בסדר העדיפויות שלכם, בפעילויות שאתם רוצים לעשות, או אם חלים שינויים אחרים כלשהם בגוף, ברגשות ובמחשבות שלכם. התבוננו בעולם הפנימי שלכם כמו גם בעולם החיצוני.