דעו את תכלית חייכם

ברכות מאורין

במסע הזה אתם תתחברו לשבע האיכויות של הרצון האלוהי, כשאתם מזמינים את הרצון האלוהי אל חייכם בעזרת הכוונה שלכם, כדי למצוא וליצור את תכלית החיים שלכם. אתם כבר חיים את תכלית החיים שלהם בדרכים רבות ~ גדלים, מתרחבים ומתעוררים עם כל אשר אתם עושים. אתם תעבדו עם שבע האיכויות של הרצון האלוהי כדי לראות עוד יותר את תכלית החיים שלכם, כמו גם כדי לזהות מה הן הפעילויות שאתם יכולים להרחיב או לשחרר כך שתוכלו לדעת מה הן המטרות הגבוהות יותר של הנשמה שלכם ולממש אותן בעזרת עשייה.

קראו אליכם את הרצון ליזום, ליזום מודעות חדשה ותובנה חדשה ביחס לתכלית החיים שלכם. אתם יכולים לעבוד עם הרצון הזה כדי לדעת עוד יותר אודות תכלית החיים שלכם, להרחיב את ההבנה שלכם לגבי הסיבות להיותכם כאן ועל מנת לדעת יותר אודות התוכניות והמטרות של הנשמה שלכם. איכות רצון זו מביאה עימה עוצמה וחוזק, אומץ וחוסר פחד. היא נושאת עימה את הכוח שהורס את כל המעצורים. כל דבר שנמצא בדרך שלכם לחיים על פי תכלית החיים שלכם ומסתיר את האור של הנשמה שלכם מתפוגג בהשפעת הרצון הזה.

כאשר אתם מתמקדים ברצון לאחד, אפשרו לעצמכם להתחבר עם הנשמה שלכם עוד יותר לעומק, כשאתם מתעוררים לחזון ולמטרות שלה. בעזרת הרצון הזה, אפשרו לראיה שלכם להתרחב כך שתוכלו לראות את התמונה הרחבה של החיים שלכם, של הנשמה שלכם ושל היקום. כשאתם סופגים את הרצון לאחד ונטענים בו, תנו לו להעיר את ראייתכם את נתיב הלב, נתיב חלומות שלכם, ושל אותם הדברים שאתם אוהבים לעשות, כיוון שהם אלו שמדריכים אתכם לתכלית החיים שלכם. בעזרת הראיה הזו והחיבור שלכם לנשמה שלכם, אתם מסוגלים לראות ביתר בהירות את מה שאתם אוהבים לעשות, ולהרפות מכל אותם הדברים שאינם בנתיב שלכם, שאינם מביאים לכם שמחה.

כשאתם מתכווננים אל הרצון לאחד, אתם תנועו באופן טבעי לעבר אותן פעילויות, קריירות ועיסוקים שמושכים את לבכם ונותנים לכם תחושה של חיות. אפשרו לכל תתי-האישיות שלכם ~ חלקים מעצמכם ~ להתחבר יחדיו תחת ההנחיה של הנשמה שלכם ולפעול ביחד כדי לתמוך בכם במציאת תכלית החיים שלכם ובחיים על פיה.

משכו אליכם את הרצון להתפתח כדי לפתח את הראיה שלכם את תכלית החיים שלכם וכדי לעורר את השכל היצירתי שלכם, השכל שמסוגל לראות יותר מהתמונה השלמה של העולם וכיצד החיים שלכם משתלבים בתוכניות ובמטרות הרחבות יותר של היקום. עבדו עם הרצון להתפתח כדי לפתח את הצורות בחיים שלכם, וכדי לפתח את התודעה שלכם כך שכל שתצרו יתאים לנתיב הנשמה שלכם ולתוכנית האלוהית עבור החיים שלכם. עשייה זו מחזקת את היכולת שלכם להגשים את תוכנית החיים שלכם באופן יצירתי כאשר אתם מתחברים עם הרצון להתפתח והאינטליגנציה היצירתית של היקום.

עם הרצון להתפתח אתם יכולים לזמן אליכם שפע של רעיונות, תוכניות ואסטרטגיות כדי להביא את המטרות שלכם לידי מימוש. תשחררו את ההיצמדות למה שאתם חושבים שהיא מטרת החיים שלכם, משכו אליכם את הרצון להתפתח, ואפשרו לרצון הזה להראות לכם, להביא אליכם, נתיב שהוא גבוה אף יותר, מממש יותר וטוב יותר מכל דבר שדמיינתם. היפתחו לנתיב שמוסיף אור לעולם ואושר לליבכם.

הקשיבו ללחישות, להכוונות הפנימיות שמתחילות להתפתח. כאשר אתם עובדים עם הרצון הזה אתם עשויים לגלות שאתם מתעניינים ביצירה של צורות וכיוונים חדשים. זהו הרצון שעוזר לכם לרקום יחדיו את כל האלמנטים של החיים שלכם לדפוס חדש ויפה יותר.

התחברו עם הרצון ליצירת הרמוניה, הרצון אשר משחרר מגבלות. השתמשו בו כדי לשחרר מגבלות כלשהן בחזון שלכם, במחשבות שלכם ובדימוי העצמי שלכם, מגבלות אשר מונעות מכם למצוא ולממש את תכלית החיים שלכם. עבדו עם הרצון הזה כדי לשחרר התנגדות לשמוע את ההדרכה והכיוון של הנשמה שלכם וללכת בעקבותיהם. כאשר אתם עובדים עם הרצון הזה אתם יכולים לחוות קשר רב יותר לאינטואיציה שלכם, למסרים הפנימיים שתמיד מראים לכם את הדרך הגבוהה יותר.

צרו הרמוניה בין הנשמה שלכם לבין האישיות שלכם, כך שהאישיות שלכם תוכל להתרחב ולרכוש בטחון חדש ויכולת רבה יותר להגשים ולעשות את הדברים שמייצגים את המטרות והתכלית של הנשמה שלכם. השתמשו ברצון הזה כך שהאישיות שלכם תרכוש יותר מיומנות, עוצמה ויכולת לראות ולנקוט בצעדים הבאים של הגשמת תכלית החיים שלכם בחומר.

התחברו עם הרצון לפעול, הרצון שמוביל לשחרור שלכם מעולם הצורות דרך הפעולות שאתם מבצעים והמחשבות שאתם חושבים. משכו אליכם את הרצון הזה כדי להאיר את המיינד שלכם כך שתוכלו לשחרר את עצמכם מהכבלים של החומר. בעזרתו של מיינד מואר אתם יכולים לשחרר את עצמכם מהאשליות, מהערפילים ומהצעיפים שמקיפים את האנושות ואשר מסתירים את אורו הטהור של אלוהים. כאשר המיינד שלכם הופך להיות מואר יותר, אתם הופכים להיות בעלי הבהירות המנטלית ההכרחית כדי לראות ולדעת את תכלית החיים שלכם.

כדי לדעת יותר אודות תכלית החיים שלכם, דמיינו שאתם חשים את אורו הטהור של אלוהים ועומדים בתוכו. התמזגו עם האור הזה, ודמיינו כמיטב יכולתכם את התכלית הגבוהה של אלוהים. (אף אחד לא יכול לדעת את התכלית הזו. באמצעות החשיבה על התכלית האדירה הזו, אתם עושים צעד רב עוצמה לברר את תכלית החיים שלכם כאישיות וכאישיות ספוגת נשמה). אחרי שתדמיינו מה עשויה להיות התכלית של האור האדיר הזה, חשבו על תכלית החיים שלכם. במרחב הזה של האור, דמיינו שאתם מקבלים זרע של התכלית שלכם.

זמנו אליכם את הרצון לגרום כדי לעבוד עם הזרע הזה של תכלית החיים שלכם. תנו לרצון לגרום להטעין את התכלית שלכם באנרגיה כך שתממשו אותה בכך שתלכו בעקבות האידיאלים של הנשמה שלכם, כך שתוכלו לדעת ולהגשים את המניעים של הנשמה שלכם. כשאתם מונעים על-ידי האידיאלים של הנשמה שלכם, הצורות והמצבים שתצרו יגרמו לכם אושר ויוסיפו אור רב לעולם. תנו לרצון לגרום להיכנס אל זרע התכלית שלכם ולהפוך אותו לסמל שיראה לכם יותר ביחס לתכלית החיים שלכם.

כשאתם עדיין מתמקדים בסמל שלכם, זמנו את הרצון לבטא ודמיינו שאתם מוסיפים את האנרגיה שלו אל הסמל. זוהי האנרגיה אשר מביאה את תכלית החיים שלכם לעולם הצורות בדרך מסודרת וקצבית ובתזמון נכון. רעיונות ודחפים לפעול יזרמו אליכם בצורה קצבית. אתם תתחילו לזהות את ההגעה של הדחפים האלו ולפעול על פיהם.

אתם יכולים לעבוד עם הרצון האלוהי כדי ליצור צורות אשר מגלמות את האור של הנשמה שלכם ואשר מביאות יופי ואור לעולם. יש לכם כוח, אומץ וכל אשר נדרש על מנת ליצור גן עדן עלי אדמות. יש לכם את הכלים שאתם צריכים כדי לעשות כל יום דברים שיסבו לכם אושר, שישרתו את האנושות, שייצרו טוב בכל אשר סביבכם ושיגשימו את התכלית של הנשמה שלכם על פני האדמה.