דוח האנרגיה של חודש יולי

ג׳ניפר הופמן
מאנגלית: סמדר ברגמן

יולי – לו חיכינו מתחילת השנה – הגיע סוף סוף. ידעתי שפני הדברים יהיו שונים ברגע שנגיע לנקודה זו, אבל היה זה מסע ארוך. אף על פי שצעדנו בנתיב זה במשך עשורים רבים, הכול מתמקד בנקודה זו. האם נהיה מסוגלים להתגבר על חבלי הלידה האחרונים או האם נכנע ברגעים האחרונים? המסע היה מתיש, מפרך, מתסכל ומעצבן. אבל אנו עדיין כאן והחודש והמחזור החדשים שלנו מצויינים באמצעות ״כוכב בית לחם״ זוהר, צמידות של שתי הפלנטות הזוהרות ביותר, נגה וצדק, וירח מלא. איזו דרך נהדרת להתחיל מחזור חדש, בהשתתפות האורות הבוהקים ביותר שבשמים.

בכל פעם שאנו מגיעים לסופו של מחזור, אנו מרגישים הקלה כיוון ״שהסתיים״, אבל עם כל סוף מגיעה גם התחלה, וספירלת ההתעלות וההתפתחות ממשיכה להניע אותנו קדימה לשלבים הבאים. לא, לא נזכה ל״מנוחה״ אם נעצור, עלינו להישאר בזרימת תנועת האנרגיה שיצרנו, אבל עכשיו לא יהיה עלינו לעבוד קשה כל כך. למעשה, אנו יכולים אפילו לשחרר מעט את ההגה לפעמים ופשוט לשייט. יהיה זמן להריח את הפרחים וליהנות מיופיים, אבל אל לנו לשכוח שניכוש הגן הוא תהליך מתמשך. אם אתם גננים, אתם יודעים שיש להסיר את הפרחים המתים, אלה שסיימו לפרוח, ושהדבר מאפשר לפריחות חדשות להיווצר כדי שהפרח יפרח כל העת.

ביולי נראה אנשים רבים שחווים את תהליך ההתעוררות, וזכרו שיש אנשים שיכולים להיות עצבניים מאוד כשהם מתעוררים. האם שמתם לב כמה אנשים כועסים, חרדים, מתוסכלים ועצבניים רבים יש בעולם עכשיו? הם התעוררו למציאות שאינה אהובה עליהם כל כך והם מחפשים אחר האור. אתם יכולים להיות האור שהם רואים אם תזכרו לזהור בעוצמה. עבודת אור אינה הכרחית כמו להיות ״משואת אור״, והריפוי הפך עתה לשלמות (מלשון שלם). ככל שתהיו מודעים יותר לאנרגיה שלכם ותמצאו בתוכה, כך תהיו מרפאים, מדריכים, מורים ומשאבים טובים יותר עבור העולם.

אור יהיה נושא חזק ביולי, שעה שהשמש ומאדים ממשיכים להתנהל יחד במשך השבועיים הראשונים, ואנו מתחילים את החודש בירח מלא בקירוב לצמידות של נגה וצדק. ביולי גם יחולו שני ירחים מלאים, ויוסיפו לנושא ה״אור״ של החודש – הירח השני המלא יחול ב-31 ביולי. תהיה אנרגיית אור רבה ומספיקה כדי לחשוף כל חשכה והדבר יתרחש עתה. כתבתי שהחודש יכלול גילוי סודות (תחזיות לשנת 2015) והתהליך כבר מתחיל. גילוי יהיה נושא נוסף למחצית השניה של שנת 2015, לא במובן התנ״כי, אבל בהקשר של מידע שהיה נסתר בעבר ושיצא עתה החוצה וייחשף. הדבר לא יהיה פשוט עבור אנשים שמתקשים לתפוס את בני האדם כרב-ממדיים, בין-גלקטיים וחוץ-ארציים. תמיד חשבתי שאיננו לבד ביקום ואף על פי שכמה מכם ישמחו לקבל לכך אישור, אחרים עשויים שלא לעכל מידע זה היטב.

שבתאי נמצא בנסיגה מלאה במזל עקרב עכשיו, ואם נולדתם בין 1956 ו-1962, הוא יוצר זווית ריבועית לפלוטו של מפת הלידה שלכם ביולי ובאוגוסט. מצב זה התרחש גם בדצמבר 2014 ויבצע מעבר אחרון בספטמבר 2015. המעבר הראשון הוא באופן כללי שלב ההתעוררות, השני הוא המקום שבו אתם מקבלים את הביטחון לחולל שינויים, ובהגיע השלישי, סיימתם כבר את התהליך או שאתם קרובים מאוד לסיומו. זוהי קריאת השכמה לכל אנשי האינדיגו המוקדמים, גם זמנכם לזהור הגיע, ולכן הסירו את האבק מהכישרונות והחלומות שלכם ויישמו אותם. מעולם לא היה זמן טוב יותר לטרנספורמציה המתרחשת מהפנים אל החוץ. אנו נראה את התוצאות הסופיות לכך ביום השיוויון בספטמבר.

האנרגיה של חודש יולי מעודדת אותנו להרחיב את החזון שיש לנו לגבי עצמנו, חיינו והעולם. כל אחד מאיתנו רואה את העולם דרך העיניים האישיות שלנו ולכן כל אחד רואה אותו באופן שונה. אך אף על פי שיש לנו ראייה אינדיבידואלית, יכול להיות לנו חזון משותף לעולם. תהליך זה מתחיל כאשר אנו מתפכחים מהמציאות הנוכחית וכאשר אנו מוכנים לפתוח את המודעות שלנו לאפשרות של פוטנציאלים חדשים. עלינו להתעייף מהאנרגיה הנוכחית לפני שנהיה מוכנים לברוא אנרגיה חדשה. אם יש לכם חזון לעולם המונחה על ידי אור, אהבה ושלום, אזי יש לכם גם את האומץ לעזור להפוך חזון זה למציאות. ועכשיו הוא הזמן, ביצענו את העבודה הקשה אבל כעת עלינו לתת דחיפה אחרונה. האם לא כך קורה בתהליך הלידה? העבודה הקשה ביותר מתרחשת בסוף, עדיין עלינו ״לדחוף״ את התינוק החוצה. אז נזכה בחיים חדשים לאהוב, להזין ולהדריך כדי שיממשו את מלוא הפוטנציאל שלהם. מה אתם מוכנים להוליד עכשיו?

מהו החזון החדש שלכם עבור המציאות? כל דבר ממנו התפכחתם הוא מקום טוב להתחיל, כיוון שזה המקום שבו החזון החדש שלכם יכול להיוולד. מה שמתם בצד, למה לא אפשרתם להתגשם שאתם מוכנים עכשיו להגשים? כל רגע הוא הזדמנות ליצור חזון מחודש לחיינו ולעולם, להמשיך להיבנות על מה שלמדנו, להאיר עוד אור, להביא עוד אנרגיה לרשתות כדור הארץ. זו משמעות של ״גן עדן עליי אדמות״, להביא את אנרגיות גן העדן לכדור הארץ. כולנו מכלי אנרגיה וככל שהחזון שלנו גדול יותר, ככל שנהפוך למכלי אנרגיה גדולים יותר וככל שנהיה מוכנים להאיר באור גדול יותר, כך נקבל אור רב יותר. יולי הוא חודש לזהור ולכן זהרו באור גדול.

שיהיה לכם חודש נהדר.