דוח אנרגיה – מאי/יוני 2018

מאת קייט ספרקלי

מאי 2018

מאנגלית: סמדר ברגמן

בזמן האחרון התחושה היא שאנו חווים ״לילה אפל של הנשמה״, בעת שאנשים רבים מרגישים שהם כורעים תחת הנטל, תשושים ומתוסכלים. העובדה היא שהתנסות החיים שלנו משתנה, המציאות עוברת טרנספורמציה והתפיסות משתנות. התודעה מתרחבת בעת שהאנושות עולה לרמת מודעות והבנה חדשה. האופן שבו אנו תופסים את חיינו, את מערכות היחסים שלנו ואת עולמנו משתנה. מבני העבר מתמוטטים ומודעות עמוקה יותר לתכלית שלנו על הפלנטה הזאת צצה ומופיעה. כתוצאה מכך, הכול משתנה ודבר אינו וודאי.

השינויים הללו נתמכים על ידי מעברו של אורנוס למזל שור. זהו שינוי משמעותי, שמזמן התפתחות של תודעה חדשה ביחס לאופן שבו אנו מתקיימים פיזית על כדור הארץ. אורנוס הוא הפלנטה של המהפכה הרדיקלית. משמעות מעברו למזל שור היא שבשבע וחצי השנים הבאות נוכל לצפות לרפורמציה, להמצאה מחדש ולמהפכה רדיקלית באופן שבו אנו חיים על כדור הארץ, לאופן שבו אנו מתייחסים למשאבים הטבעיים של הפלנטה ולאופן שבו אנו מתייחסים לעצמנו, אלה לאלה ולכל צורות החיים. כתוצאה מכך, מגוון שלם של הגשמות וביטויים חדשים יתחיל לצוץ כדי לתמוך בבניית מציאות חדשה לגמרי. מציאות חדשה שתומכת בכל צורות החיים, שמזינה ושמכבדת אותם.

בשל כך, הגיע הזמן שנתחיל לכבד את כדור הארץ, לכבד אלה את אלה ולכבד את עצמנו במידה מספקת שתעצור את הניצול והשימוש לרעה. אלה מתרחשים בצורות רבות: מילולית, רגשית, פיזית וכלכלית. תאוות בצע, עוני, רעב ואפליה על רקע דת הן צורות של שימוש לרעה וניצול שנועדו לשלוט באנשים, בקהילות ובמדינות.

שימוש לרעה וניצול פלנטרי בא לידי ביטוי בהתמכרות שלנו לדלק, בצריכה שלנו של כל המשאבים, בבזבוז ובזיהום. הוסיפו לכך מלחמות, ממשלות לא יציבות, תאוות בצע של תאגידים, פשע והיעדר זכויות אדם בסיסיות ואפשר יהיה להיווכח בניצול בהיקף גלובלי.

אנו נמצאים בזמן קריטי בהיסטוריה האנושית, שבו ההבנה שלנו לגבי התפתחות הטבע משתנה. אנו נעים מתהליך התפתחות לא-מודע, שנשלט על ידי בחירה טבעית, לתהליך התפתחות מודע, שהוא בחירה. זו בחירה רבת עוצמה בין הרס לבין בריאה-משותפת. באמצעות בחירה זו, ניתן לנו הכוח להשמיד את האנושות או להשתתף בבריאת עתיד בעל אינסוף ממדים. התפתחות מודעת מחייבת שנרחיב את התפיסה שלנו אל מעבר לצרכים המידיים שלנו ושניקח בחשבון את הפלנטה ואת כל צורות החיים.

הניצול המוחלט של הפלנטה שוב אינו בגדר אופציה. המציאות הקשה היא שאם לא נשנה את דרכינו ונעביר את המיקוד שלנו לדרכים בנות-קיימא יותר של חיי האנושות, לא נשרוד. הניצול של הפלנטה לרעה מוביל לאסונות טבע. בתחילת חודש מאי היינו עדים להתפרצות הר הגעש קילוואה שבהוואי ולרעידות האדמה שהתרחשו בקרבתו. נאמר על הר הגעש קילוואה שהוא ביתה של פלה, אלת האש מהוואי. היא ידועה הן כבוראת והן כמשמידה. הולם למדי שהיא מתפרצת בזמן הזה בעת שאנו משנים מציאויות לאור הבחירה בהרס או בבריאה-משותפת.

האנרגיה הקוסמית שמציפה את הפלנטה תומכת בתהליך זה וקוראת לאנרגיה של כדור הארץ לעלות ולפגוש באנרגיות האלוהיות. כתוצאה מכך, מתחילה מהפכה באופן שבו אנו חיים על גוף הפלנטה. הדבר מחולל שטף נרגש של השראה חדשה ורעיונות חדשים. תהליכים ומבנים חברתיים חדשים צצים כדי להשיב על כנה את הסביבה הטבעית. מערכות חינוך, בריאות וממשל טובות יותר נבראות בעת שתחושה עמוקה של תכלית חיים מתעוררת באנשים רבים. כולנו נדחפים לבחון ולבטא את התפקיד החיוני שאותו עלינו למלא בהתפתחות האנושות.

כאשר תכוננו את עצמכם במציאות כדור הארץ החדש, תלמדו לדעת ולהבין ששינוי חייב להתרחש כדי שחיים חדשים יוכלו להיוולד ולשגשג. אתם תמצאו משמעות לקיומכם ותבינו שאתם כאן כדי לחולל שינוי, לשרת את האנושות ואת הפלנטה. כתוצאה מכך, תהפכו מודעים יותר לתפקיד הפעיל שעליכם לאמץ בבריאה המשותפת של מציאות כדור הארץ החדש. כבוראים-שותפים, אתם חייבים לעבוד עם הבורא האלוהי, עם כדור הארץ ועם כוחות הבריאה הקוסמיים כדי לברוא ולהגשים את הטוב ביותר עבור כל צורות החיים, בכל מקום.

כדי לשנות את התגשמות החיים הפנימית, צריכה להתרחש טרנספורמציה פנימית עוצמתית. לשם כך עליכם לבחון את מהות הטבע שלכם ולזכור שאתם מיקרוקוסמוס של הטבע. בליבה העמוקה ביותר של נשמתכם, העשויה מאתר, שוכנים ארבעה עולמות: מים (רגשות), אדמה (העולם הפיזי), אוויר (מיינד) ואש (רוח). חמשת האלמנטים הללו מחברים בחיבור הדוק את האנושות לשאר הבריאה. אם תחקרו את האלמנטים הללו תעירו מחדש את החיבור שלכם אליהם, תוכלו להתחבר מחדש גם למחזורים של ההתפתחות הפלנטרית ולקדושת כל החיים. יישום נכון של הכוחות היצירתיים של האלמנטים הללו הוא הסוד להגשמה אפקטיבית של מציאות חדשה.

נכון לעכשיו, הטבע האנרגטי של האלמנטים מתפתח. תהליך התפתחות זה משנה, פשוטו כמשמעו, את המבנה המולקולרי של הפלנטה, במטרה להשיב את האיזון. בשל כך, המבנה המולקולרי האנושי שלנו משתנה, יוצר תגובה אלכימית, שמאפשרת לכם לגלם באופן מלא את נשמתכם ולקרקע את התרשים הקוסמי המקורי שלה אל תוך שורשי כדור הארץ.

תהליך אלכימי זה מפיק כוח בריאה אנרגטי רב-עוצמה, שמאפשר לכם להשיב אליכם, מתוך תרשים הנשמה המקורי שלכם, את החוכמה, האמת, ההבנה והגילויים ההכרחיים לבניית מציאות כדור הארץ החדש. כלים רבי ערך אלו יאפשרו לכם להגשים בריאות המבוססות על ערכים נעלים כגון יושרה, כבוד, הוקרה, איזון, מודעות וקהילה. כך תהיו מסוגלים להגשים מציאות שתוכל לצמוח ולענות על הצרכים האישיים שלכם, בעודה מכבדת את הפלנטה ואת כל השוכנים על אדמתה.

הכול משתנה והכול חדש. אירועים עוצמתיים בלתי צפויים מתחוללים ומבקשים מכם להביט עמוק אל תוך עצמכם, אל תוך חייכם, מערכות היחסים שלכם ועולמכם. הביטו אל מעבר לקצה הצוק והרחיבו את האופקים שלכם אל מעבר למה שאתם מסוגלים לראות ולתפוס. היערכו עם האירועים שמתרחשים ופעלו פעולה נכונה. בחנו את האינטואיציה שלכם ואת תחומי העניין שלכם. לכו לאן שהם מובילים אתכם. ביטחו בעצמכם ובשינויים שאתם צריכים לחולל ובכך תפעילו תגובת שרשרת של אירועים לבריאת חיים חדשים ומספקים.

זוהי רק ההתחלה. מסע חדש נפרש לפניכם. מסע שהוא חיוני להתפתחות ולצמיחה של נשמתכם. ראו מסע זה כנתיב יפהפה של צמיחה, טרנספורמציה והתפתחות. צפו לגמולים יפהפיים רבים לאורך הדרך ולהתנסויות ולהזדמנויות חדשות רבות. בחנו את המציאות החדשה שלכם, את המחשבות והתחושות שלכם. גלו מי אתם עכשיו וכיצד תמשיכו במסעכם על כדור הארץ. אתם עשויים להבין הבנה עמוקה יותר את הנתיב שלכם, והתכלית שלכם תתחיל לצוץ בעת שאתם הופכים מודעים למסע הגדול יותר, למסע של האנושות כולה. קחו את הזמן, הירגעו וסללו את נתיבכם. נועו עם האנרגיות הנכנסות ולמדו לכוון, לבנות ולטוות יחד את החיים החדשים שלכם תוך שימוש בכוחות הבריאה הטבעיים.

***

אתר זה קיים כבר כעשרים שנים. אין עוד כמוהו בארץ. הוא משמש כספריית עצומה של תרגומים וחומרים מקוריים, הנגישה לכל מי שמעוניין להיכנס ולקרוא. הכניסה חופשית. יכולתי לשים בכניסה עמדת תשלום, למכור מנויים… אבל זה לא מרגיש לי נכון. אולם, כדי להמשיך בעבודת התרגום אני זקוקה לתמיכה ולעזרה שלכם – הקוראים.
לחצו על הלב ותנו מהלב. ~ סמדר