דוח אנרגיה לחודש ספטמבר 2016

ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

ברוכים הבאים לספטמבר! אני מרגישה שיש לצרף כאן אורות מהבהבים, כיוון שלאחר האנרגיה האינטנסיבית של החודשים האחרונים, החודש הזה יהווה הקלה מבורכת. הנושא החודש הוא ״שחר חדש״ והוא עמוס ״אקשן״ ופעילות אנרגטית רבה, כאשר הכול מכוון לתנועה קדימה, עם פחות מהקשיים להם היינו עדים בחודשים האחרונים. אך יש גם תנאים, משום שספטמבר הוא חודש שבו נהיה עדים לדברים רבים מעברנו שישובו לבחינה ויהיה עלינו לבחור באיזה נתיב אנו רוצים לצעוד – העבר או העתיד. זכרו שהשחר מגיע לאחר החלק החשוך ביותר של הלילה. אני חושבת שכולנו חווינו זאת, נכון? יש לנו החלטות גדולות לקבל החודש, אבל נקבל עזרה בקבלתן בצורה של אנרגיה תומכת מאוד שתאפשר לנו לראות בבהירות רבה יותר, לבחור באופן עוצמתי יותר ולפעול בביטחון. אתם מוכנים לקצת אקשן? אז אתם מוכנים לספטמבר.

הרבה מתרחש החודש שיוצר מספר מערבולות אנרגיה עוצמתיות ותנועה נוספת קדימה, רבה יותר מכפי שראינו מזה זמן רב. אך בתחילה ננוע קדימה ואחורה, נצעד צעדים קטנים לאחור עם כל צעד קדימה, כיוון שבסיס העתיד מתקבע איתנות ברגע שאנו משחררים את העבר וסוגרים עמו מעגל. אתם תראו את המומנטום נבנה כל החודש ומתעצם ממש בזמן הליקוי השני ויום השיוויון ב-20 לחודש. הנה מה שיקרה החודש.

תחילה, יש לנו שני ליקויים ונסיגת מרקורי בלתי רגילה ועוצמתית מאוד. לאחר מכן, יחול יום השיוויון ב-20 לספטמבר, זווית ריבועית מדוייקת נוספת בין שבתאי לנפטון (עם מאדים), אנו מתחילים בשלב השני של מחזור ההתעוררות הרוחנית שלנו בעת שצדק עובר מזל, נגה נמצאת במזל תאומים (שם היא מאושרת מאוד) ואז נעה למזל עקרב (שם היא לא כל כך מאושרת), פלוטו חוזר לתנועה ישרה בסוף החודש, ויש לנו עוד אנרגיה של ״המרפא הפצוע״ מכירון עמה עלינו להתמודד, בייחוד בעת הליקוי השני של החודש, כמו גם פעילות מתמשכת של אורנוס ואריס שממשיכה לטלטל הכול.

אנרגיית נסיגה זו חשובה כיוון שאנו חלק מיקום סינרגטי, שבו כל חלקיק, כולל אנו, משפיע על הכלל. אנו רוצים להיות ריבונים מבחינה אנרגטית ולשלוט במשאבי האנרגיה שלנו, אך הדבר מגיע עם אחריות גדולה – אנו חייבים להיות מודעים לכך שלכל אחד מאיתנו יש את הכוח להרעיל או להמתיק את הבאר האנרגטית הקולקטיבית באמצעות כל מחשבה ומחשבה.

כדי להבין את האנרגיה של ספטמבר עלינו לחזור ולהתבונן בשנת 1997, כיוון ששני הליקויים של החודש חלים באותה מעלה בה חלו בספטמבר ההוא. כולם זוכרים את הליקוי שחל בראשון בספטמבר, 1997, זה היה התאריך שבו נהרגה הנסיכה דיאנה והעולם דמם. מלכת הלבבות ו״נסיכת העם״ הייתה סמל של חמלה ואהדה ומותה הורגש עמוקות ברמה הגלובלית. עכשיו, 19 שנים אחר כך, יש לנו מערך ליקויים נוסף שמהדהד את קודמיו והוא משמעותי מבחינת המעלה שבה הליקויים חלים והתזמון שלהם.

בשנת 1997 היינו בשלבים הראשונים של מחזור ההתעוררות הרוחנית שהשתרש החל מאוגוסט 2003 עם צדק במחזור מזל בתולה. מותה של הנסיכה דיאנה יצר מערבולת חמלה עצומה שאיחדה את העולם באבל ובהחלטה להמשיך את מורשת האהדה והקבלה שלה. היא שינתה את העולם לעד ואיפשרה לנו לצעוד צעד נוסף לקראת אחדות רחומה שהיא מהותית לפתיחת שערי ההתעלות.

באותה שנה, הדרקון הצפוני של הירח, נקודה אסטרולוגית חשובה, היה במזל בתולה, כפי שהוא עכשיו. זהו היבט משמעותי נוסף של מחזור זה והיבט שמוסיף רובד עמוק יותר של צמיחה וטרנספורמציה רוחניות למסע ההתעלות. וזהו מחזור בן 19 שנים נוסף שחוזר עתה, מתרחב על ידי נוכחות צדק במזל בתולה, שמשנה מזל החודש. דבר נוסף שיש לנו עכשיו הוא את כירון במזל דגים, מזל התרוממות רוח שלו (אני מאמינה) כיוון שהוא המושל הטבעי של מזל בתולה. כירון אחראי לכל הניקוי שחווינו מאז סוף 2010 והדבר ממשיך עד אמצע 2018.

הליקוי הראשון החודש, ב-1 לספטמבר, חל במעלה 9 במזל דגים ומעורר את הזווית הריבועית בין שבתאי לנפטון (עוד על כך בשלב מאוחר יותר במאמר זה). הדבר דומה להערת דרקון משנתו, והוא יהיה פעיל כל החודש. אם עליכם לשחרר כמה אשליות ששוב לא משרתות אתכם (אולי הן מערכות יחסים רב-ממדיות או תקוות וחלומות בהם נאחזתם בייאוש) – תזכו לשחרור שאתם צריכים עכשיו. הליקוי השני חל ב-16 לחודש ומתרחש במעלה 24 במזל דגים, הישר על כירון ומפעיל, באמצעות היבט, את אורנוס/אריס ומאדים בזווית הריבועית (הפעילות של מאדים הייתה גבוהה מאוד מאז 2015). זהו מיקוד נוסף על ניקוי פצעים ישנים, שחרור הכאב והטראומה, כדי שאנרגיה חדשה תוכל לתפוס את מקומה. שוב יש לנו ספטמבר שבו יום השיוויון נדחק לאחור בעת שהיבטי אנרגיה אחרים תופסים את קדמת הבמה. למעשה, יום השיוויון מאכזב מעט לאחר פעילות רבה כל כך בשלושת השבועות הראשונים של החודש.

החודש אנו זוכים לקחת זאת צעד אחד נוסף קדימה עם השלב השני של מחזור ההתעוררות הרוחנית שלנו, שהחל באוגוסט 2015 כאשר צדק נכנס למזל בתולה. כתבתי על כך רבות בדוח האנרגיה של 2015 אותו תוכלו לקרוא כאן. בעת שצדק נכנס למזל מאזניים ב-10 לספטמבר, אנו מעבירים את המיקוד שלנו מריפוי לבריאת איזון והרמוניה הולמת (הנושא של 2016), שמחייבים אותנו להשליך מהסיפון את המטען שמכביד עלינו (דחיסות הממד השלישי) ולהעלות לסיפון את מה שמרומם אותנו (אנרגיות של הממד החמישי, כגון שמחה). ואיננו צריכים לעבוד על כך קשה מדי, הפער בין הממדים הופך רחב יותר בכל יום ואלה שלא רוצים לחוות תדרים גבוהים יותר ינטשו את הספינה בעצמם. עלינו רק לוודא שאיננו קושרים אותם לספינה שלנו כדי למנוע מהם לעזוב. ריבונות אנרגטית היא שם המשחק והיא חלה על כולם, אפילו על אותם אנשים שלדעתנו לא יודעים מה הם עושים.

כל חודש שמתחיל בליקוי, נסיגת מרקורי, וצמידות בין מרקורי לצדק במעלה 29 הקריטית במזל בתולה, יכיל ללא ספק כמה הפתעות וכך עושה ספטמבר, כפי שנראה בהמשך החודש. אף על פי שנראה שהעולם לא משתנה, הדבר לו אנו עדים הוא המאבק של פרדיגמות הממד השלישי לשמר את הסטטוס קוו בעת שהעולם ממשיך להתעלם מהן ולצעוד בדרך שונה. דוגמה אחת לכך היא ״החוק האפל״*, שלא מחייב תאגידים לציין את נוכחות האורגניזמים של GMO על המזונות שלהם. סבבה, פשוט נחרים את החברות שלא מציינות זאת וכאשר הרווחים הרבעוניים שלהן יצנחו במידה מספקת, הן יציינו זאת מרצונם. זוהי חשיבה של הממד החמישי בפעולה.

דוגמה לאופן שבו הדבר עובד היא תאגיד קראפט (Kraft), שסירב להפסיק להשתמש בצבעי מאכל מלאכותיים במוצר המקרוני והגבינה הכה-פופולרי שלו עבור השוק האמריקאי, בעודו משתמש בכורכום עבור שאר העולם, היכן שצבעי מאכל מלאכותיים אלה אסורים. אנשים הפסיקו לקנות את המוצר ולאחר שקראפט חוו ירידה של 14% ברווחים הרבעוניים שלהם בסוף 2015, הם משתמשים עכשיו בכורכום במוצר זה גם עבור השוק האמריקאי. הדרך התלת-ממדית הייתה להגיש תביעה ייצוגית ולהילחם בתאגיד בבית המשפט. במקום זאת, המארגנים השתמשו בעצומה באינטרנט, עודדו אנשים להילחם על מה שהם מאמינים והניצחון בקרב היה מהיר וקל.

החודש נהיה עדים לאנשים שמאמצים עוד מריבונותם האנרגטית, הדרושה כדי לשלב את האלוהות שלנו עם האנושיות שלנו. ועם העולם התלת-ממדי לא אוהב את זה, אנו פשוט נתעלם ממנו ונעשה משהו אחר. איננו יכולים ״להילחם כדי לברוא שלום״, אבל אנו יכולים להתכוון לשלום כדי להפוך אותו לאנרגיה הדומיננטית במציאויות האינדיבידואליות והקולקטיביות שלנו. אין טעם לשלוח את האנרגיה שלנו לכיוון הדברים שאיננו רוצים; כל שעלינו לעשות הוא להישאר ממוקדים במה שאנו רוצים. וכל אדם שעושה זאת מרחיב פוטנציאל זה לכלל העולם.

מה התרחש בעולמכם בשנת 1997 שחוזר עכשיו לבחינה? האם אתם עדים לחזרה על דברים שהתרחשו בשנת 1997 עכשיו? אני בהחלט כן, ואני מתמודדת עכשיו עם מצבים דומים מאוד לאלה שחוויתי אז. תהיו בטוחים שאני מקבלת החלטות שונות, זו לא הייתה תקופה מאושרת עבורי. בעת שאתם מתמודדים עם העבר, בחרו בשמחה ברגע ההווה, הביעו כוונה למציאות שמחה יותר והיו מוכנים לקבלה.

האנרגיה של שנת 2017 מתחילה החודש עם צדק שנע למזל מאזניים ב-10 לספטמבר, לכן התחילו לחשוב על ההתחלות החדשות שלכם וכיצד אתם רוצים שחייכם יראו. לא משנה מה אירע בעבר, אנו חייבים להתמקד בעתיד, ולהשתמש בכל האנרגיה שלנו כדי להעצים את פרדיגמות הממד החמישי החדשות שאנו מולידים. אם מחזור ההתעוררות הרוחנית של 2003 היה מחזור קשה עבורכם (ואם לא היה, אתם היוצאים מן הכלל, כיוון שהוא היה קשה מאוד כמעט לכולם), אז מחזור זה יכול להיות שונה מאוד משום שכולנו נמצאים, אינדיבידואלית וקולקטיבית, במקום שונה מאוד היום מכפי שהיינו אז. ויש לנו עתה תמיכה רבה יותר לטרנספורמציה, כיוון שאז המיקוד היה על ריפוי. עכשיו המיקוד שלנו הוא על הפיכתנו שלמים, הולמים וזורמים בהרמוניה.

עלינו להזכיר כאן פעילות אסטרולוגית מתמשכת, והיא הזווית הריבועית בין שבתאי לנפטון שממשיכה להיות לא מובנת ולזכות לפרשנויות מוטעות בזמן שהאשליה מתמודדת עם המציאות. מה שהיא באמת מייצגת היא את תהליך האינטגרציה של הממד השלישי והממד החמישי, שהוא היבט נוסף של מחזור ההתעלות שלנו. שבתאי מייצג את הקפאון התלת-ממדי, נפטון פשוט הולך ועושה משהו אחר. אלה שיש להם ריבונות אנרגטית לא צריכים שליטים, הם רוצים אחדות, חיבור, שיתוף פעולה, אהבה ושלום.

אני רוצה לחיות בעולם שמנוהל על ידי מנהיגים (לא שליטים) שמשקפים את רצונות הבוחרים שלהם, לא את האינטרסים של החברים העסקיים, הצבאיים והפוליטיים שלהם. זה מה שהריבוע של שבתאי ונפטון עושה – שבתאי שולט על התאגידים, נפטון מושל ברוחניות, באנרגיה של היקום, בכוחות הבלתי נראים שקושרים את כולנו יחד ומאחדים אותנו. לנפטון יש את היתרון המנהיגותי, במקרה ואתם תוהים, בייחוד עם הנסיגה של מרקורי החודש, שהיא היבט משנה-משחק עצום.

הריבוע של שבתאי ונפטון הוא האנרגיה הדומיננטית החודש, וכיוון שהופעל על ידי הליקוי ב-1 לחודש, הוא יעבוד כל החודש. וכמובן עלינו להזכיר את הצמידות המתמשכת בין אורנוס לאריס. כאן יש לנו את פלנטת המהפכה (אורנוס) הצועדת יד ביד עם פלנטת חוסר ההרמוניה (אריס). יש בלגן ואנו נראה זאת גם החודש.

נסיגת מרקורי, שמתחילה ב-1 לספטמבר עם צמידות לצדק במעלה 29 במזל בתולה תחול כל החודש, והכללים הרגילים של נסיגת מרקורי נכונים גם כאן – תכננו עוד זמן לנסיעות, בדקו שוב תקשורות, נסו לא להתחיל פעילויות חדשות ואם כן, צפו שיהיה עליכם לחזור על חלקן לאחר שהנסיגה תסתיים. נסיגת מרקורי גם מעלה את העבר ובמקרה זה, היא מושקעת בכבדות בהבטחה שהעבר שלנו באמת תם ונשלם. אולם יש לה זרמים תת-קרקעיים עמוקים יותר, שונים מאוד מכל נסיגה שאני זוכרת.

דבר נוסף שאני חייבת לציין, כיוון שהוא משפיע על כל אדם בעולם, הוא הבחירות לנשיאות ארצות הברית שיחולו בחודש נובמבר. כפי שאמרתי בעבר, אני נדהמת שבמדינה של כמעט 400 מיליון איש, הנציגים שלנו הם הילרי קלינטון ודונלד טראמפ. אבל זו רק הוכחה לעד כמה תהליך הבחירות שלנו הפך מניפולטיבי, מושחת ומבויים, אפילו ב״ארצם של בני החורין ובמולדתם של האמיצים״** (זהו היבט נוסף של הריבוע של שבתאי ונפטון, החושף שחיתות ועסקים מלוכלכים). אך אל ייאוש, ההצגה לא נגמרה עדיין, יש כמה הפתעות שיגיעו באוקטובר שעשויות לשנות את הנוף הפוליטי.

ספטמבר הוא שחר חדש וכולל הזדמנויות רבות לטרנספורמציה; אולם השחר חל לאחר החלק החשוך ביותר של הלילה ואנו חווינו כמה לילות חשוכים בהחלט בשנים האחרונות. אנו יכולים לחולל שינוי בכל תחום בחיינו ובעולם על ידי כך שנשאר ממוקדים, נביע כוונה לתוצאות העוצמתיות ביותר שלנו, ונאיר באורנו. אנו משואות אור עתה, עוטים באופן מלא את הריבונות האנרגטית שלנו, ומקורקעים היטב בנתיב ההתעלות. אבל אין דבר כזה ״ההתעלות״, זהו מסע של צעדים בודדים, לא התפרצות אל תוך ממד גבוה יותר בזינוק ענק אחד של טרנספורמציה. אלה שמחכים לספינות החלל שיגיעו ושייקחו אותם מהפלנטה, ימשיכו להיות מאוכזבים, כמו בעבר.

אנו אור העולם, אנו האלוהיים, אנו התקווה לחיים ולהוויה רב-ממדיים. ההבטחה והפוטנציאל של ההתעלות טמונים בכל אחד מאיתנו, הגיע הזמן לניצוץ זה להפוך לאור גדול, כדי שנכיר ביופי, בעוצמה ובתכלית שלנו בתהליך דגול זה של שילוב גן העדן עליי אדמות. הצעיף נפל, כיסויי העיניים הוסרו והגיע תורנו לתפוס את מרכז הבמה ולהביא אור זה הביתה.

שיהיה לכם חודש נהדר.

 

~~~

*קישור להסבר.

**מתוך ההמנון האמריקאי.