דוח אנרגיה לחודש נובמבר

ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר  ברגמן

נובמבר הוא חודש לפעולה מכוונת, משום שנהיה עדים לסיום של מחזורים ישנים ולתחילת מחזורים חדשים, לשינויים גדולים בהבנה הרוחנית ובמודעות ולמרחב שנוצר עבור אנרגיות חדשות – כדי שנוכל להתרחב אל מציאויות ופוטנציאלים רב-ממדיים גדולים יותר.

מילות המפתח של חודש נובמבר הן צדק וקרמה, בצירוף רטט 11.11 חזק, משום שזהו החודש ה-11 בשנת 11. לא חווינו סוג זה של אנרגיה מאז נובמבר 2009, ובאותו הזמן לא היינו כלל ערים ומודעים כפי שאנו עכשיו. האם אתם מוכנים לחודש מרגש עמוס בפעולה? הוא כבר כאן, אז בואו נתחיל.

לשנה כולה רטט 11 חזק (2018 היא שנת 11), שהוא מספר החניך בנתיב המאסטריות הרוחני. המספר 11 הוא הראשון מבין שלושה מספרי מאסטריות ואנו נוטים לשכוח שהחניך הצועד בטריטוריה רוחנית חדשה ולומד באמצעות ניסוי וטעייה, הוא השלב הראשון בנתיב המאסטריות. סביר שניתקל באתגרים ושנפקפק ביכולות שלנו, אבל השיעור שלנו הוא ללמוד מהם ולהמשיך לצעוד קדימה, לשלב את השיעורים אל הצעדים הבאים שלנו.

בנומבמר יש לנו גישה לתוצאה של כמה עשרות שנים של שיעורים, שניתן ליישם לנתיב החדש שלנו. עם דרקוני הירח וצדק המשנים מזלות ומשלימים מחזורים חשובים, אנו בוחנים את שיעורי האנרגיה מאפריל ועד יולי 2000 ומנובמבר 2006 (הפעם הקודמת שבה שהה צדק במזל קשת).

מה עשיתם אז שחוזר עתה? עד כמה שונים חייכם עכשיו לעומת אותה תקופה? וחשוב יותר מכול, עד כמה התרחבה המודעות שלכם, ומעניקה לכם גישה לתדרים, לרטטים, לפוטנציאלים ולאפשרויות חדשים? שימו לב, בשנת 2000, צדק היה במזל תאומים, המזל המנוגד למזל קשת.

לא רק שנהיה עדים להמשך ההתפוררות של קווי הזמן הדחוסים של הממד השלישי, לנוכח האינטגרציה וההתרחבות של הממד החמישי, כל דבר שמגביל את האנרגיה שלנו, שלא תומך באינטגרציה זו או שמנוגד לה, יחווה את ״יום הדין״ שלו. גלגל הקרמה מסתובב עתה והוא מבקש השלמה וסגירת מעגל, או אם נבחר בנתיב זה, הוא יתחיל במחזור קרמה אחר עבורנו.

צדק נכנס למזל קשת, המזל שבו הוא מושל, מדגיש תפיסות של חשיבה גבוהה, פילוסופיה, חוק ומשפט, רוחניות וצדק. באסטרולוגיה העתיקה, צדק משל במזל דגים, מזל הרוחניות, העולם הבלתי נראה והאשליה. צדק מושל בצדק, עליו אנו נוטים לחשוב במונחים של בתי משפט וחוק, אבל צדק מתייחס להוגנות, לאיזון ולשיווי משקל.

יש לתקן כל עוולה, הנתינה חייבת להיות מאוזנת עם קבלה, תחרות מתחלפת בשיתוף פעולה, וצדק אסור שיעדיף אדם זה או אחר. זוהי דּוֹגְמָה של הנתיב הרוחני, שהכול חייב להיות מאוזן. איננו יכולים לתת מבלי לקבל, איננו יכולים להיות מרפאים ולא להתמקד בריפוי האישי שלנו, איננו יכולים להפוך חסרי אונים מבלי לקבל את הסיכוי לתבוע לעצמנו מחדש את עוצמתנו.

צדק גם מוציא את האמת לאור בדרכים שמהן לא נוכל להתעלם. מזל קשת הוא הקשת שיורה את חצי האמת בדיוק מירבי. האם אתם חושבים שעובדת היותו הפלנטה הגדולה ביותר במערכת השמש שלנו מעניקה לו ״משקל״ נוסף בתחומים אלה? אני חושבת שכן.

ריבונות אנרגטית היא התוצאה של האנרגיה של חודש זה והשינוי שעוברים דרקוני הירח משקפים זאת גם כן. העובדה שדרקוני הירח משנים מזל מהווה אף היא אירוע גדול החודש, כיוון שהם סימן לאנרגיות ולשינויים דּוֹרִיים. חשבו על השינויים שראינו בעולם מאז שנת 2000 ואת כל האכזבות שחשנו כאשר המילניום החדש לא הביא שלום, שמחה, אהבה ושפע לנו ולעולם, כפי שחשבנו שיקרה. תקופה זו גם הביאה את שליטת התאגידים לבמת העולם. היינו עדים לעליית השלטון ״התאגידי״ או יש שיאמרו ״השחיתות התאגידית״. עכשיו, תפיסה זו זוכה לבחינה מחודשת באור חדש, בעת שגלגל הקרמה מסתובב שוב.

האם שוב נהיה עדים להמשך שלטון התאגידים הרב-לאומיים בעולם? אני חושבת שלא. ״מונסנטו״, אחד מהגדולים ביותר בעולם, ולדעתי, התאגיד הרב-לאומי ההרסני ביותר, נרכש לאחרונה על ידי ״באייר״, תאגיד רב-לאומי גדול אחר. אז, בפסיקה מפתיעה של בית המשפט, זכה תובע מקליפורניה בסכום של 278 מיליון דולרים בעקבות תביעה משפטית כנגד ״מונסנטו״, כיוון שחבר המושבעים הסכים שחומר ההדברה של ״מונסנטו״ גרם לו לסרטן.

אף על פי שסכום הפיצויים הורד ל-78 מיליון דולרים, התקדים המשפטי נקבע, ופתח את הדלת ליותר מאלף וחמש מאות תביעות משפטיות כנגד ״מונסנטו״ בשל בעיות בריאות דומות שנגרמו על ידי חומרי ההדברה שלו. המניות של ״באייר״ מאבדות במהירות מערכן והחברה לא תצליח לעמוד בתשלומים שעלולים להיפסק לרעתה בתביעות משפטיות נוספות. האם זו הקרמה בפעולה? האם הצדק ניצח? אתם תחליטו.

״מונסנטו״ גם אחראי לפיתוח ולייצור מוצרים אורגניים שעברו הנדסה גנטית (GMO), שהוכנסו בסתר לתצרוכת המזון בשנת 1995.

עקרון זה מתייחס גם לחיינו ולשאלה כיצד השתמשנו באנרגיות שלנו והיכן איננו מצויים באיזון, בשיווי משקל, בהולמות או בהיערכות עם נתיב ההתעלות האישי שלנו של ההולמות וההרמוניה האלוהיות. איך נוכל להשתמש בנקודות המפתח של נובמבר – צדק וקרמה – בחיינו? חשבו על המקום בחייכם שאינו נמצא באיזון – היכן אתם נותנים יותר מכפי שאתם מקבלים? היכן אתם מעמעמים את האור שלכם כדי שאחרים יוכלו לזהור או כדי שלא יתעוורו? את מי אתם מנסים לרפא ואילו מחזורים קרמתיים צריכים להסתיים?

אלה הן שאלות חשובות ויש להן השלכות גדולות, ולכן עליכם לחשוב עליהן בזהירות. אבל נתיב ההתעלות חייב להמשיך להתרחב ואלה הם ״המגבילים״ הגדולים ביותר שלנו להתקדמות ולהתרחבות.

בתחילת נומבמר נגה נמצאת בנסיגה במזל מאזניים, נעה במסלול שבו נעה בתחילה בחודש ספטמבר. מאזניים מושל במערכות יחסים ובשותפויות, ולכן רצוי לחפש איזון באנרגיה שלנו ועם אלה עמם אנו מנהלים מערכות יחסים גם כן. איננו יכולים תמיד להיות המעניקים, המרפאים, התומכים והאור לכולם מבלי שנעצור לפעמים כדי למלא את הכוס האישית שלנו ממעיין השמחה.

והנסיגה האחרונה של מרקורי לשנת 2018 מתחילה ב-17 בנובמבר (יום לאחר שנגה מתיישרת) ונמשכת עד ה-4 בדצמבר. כל האזהרות הרגילות לנסיגות מרקורי תקפות גם כאן, חזרו ובדקו את ענייני התקשורת, קראו הכול לפני שאתם חותמים, צפו לעיכובים בנסיעות, ולכמה היבטים מן העבר שישובו ויצוצו בחייכם.

אבל יש עוד היבט לנסיגת מרקורי הזו שהוא ״פגז מן העבר״. הוא מסיים את תקופת הנסיגה שלו במעלות האחרונות של מזל עקרב, המעלות שבהן חלף לאיטו שבתאי, מחודש יוני ועד ספטמבר 2015. בכל פעם שאני רואה נסיגה במעלות הללו, הדבר מזכיר לי את אותה תקופה קשה בשנת 2015, כאשר דומה היה שהכול קשה כל כך, דברים רבים כל כך צצו ועלו שוב, והיה עלינו להיאבק בפחדים שלנו כדי להמשיך ולהתקדם.

בשעה שאנו ממשיכים להתקדם במחזורים הללו, והם אכן הופכים נאורים וקלים יותר ככל שאנו מתקדמים, המעלות האחרונות של מזל עקרב ימשיכו לגרום לשינוי חזק, לחשבון נפש ולשחרור של אנרגיה תקועה.

וכאילו שמהפכת ההתפתחות הזדקקה לסיוע נוסף החודש, אורנוס חוזר למזל טלה וחולף על פני המסלול שבו חלף בחודש יולי 2017. עוד מן העבר צץ ועולה לבדיקת צדק וקרמה. זכרו שהסיבה אינה עונש או נקמה, אלא כדי להשיג שיווי משקל ואיזון, ולכן בחנו הכול מבעד לעדשות הללו.

יחד עם אורנוס במזל טלה נמצאת גם אריס, לוחמת הצדק החברתי. אורנוס ואריס נעים יחד מאז 2016, מעצימים אנשים בכל מקום להתייצב מאחורי האמת שלהם ולהילחם לטובת שינוי חברתי שמסלק שחיתות, רשע וחוסר צדק. בשנים האחרונות למדנו רבות על חוסר צדק ורשע מהם סבלו העמים משוללי הזכויות, הפגיעים החלשים ביותר ברחבי העולם, בייחוד נשים וילדים.

אנו יכולים להודות לאריס בעבור ידע זה ולאורנוס בעבור פעולות הנגד הנחושות. הרשע קיים מזה מאות שנים – עכשיו אנו יודעים עליו. קרב זה מתקדם עתה לכדי מאמץ גדול יותר ואנו מאוחדים, כמשפחת האנושות, כנגד אלה שרוצים לפגוע באחרים בשם תאוות הבצע, הכוח והשחיתות.

אל תשכחו את כירון, הלוחם הפצוע, שנמצא החודש במזל דגים, שם הוא יחזק את שהייתו של צדק במזל קשת וגם הוא פעיל מאוד בזמן הזה. פצעי נשמה מופעלים לשם ריפוי ושחרור. השיעורים הכואבים ביותר שלכם הם תמיד מקורות ההתעצמות הגדולים ביותר שלכם. זוהי נקודת הכאב שלכם שאותה אתם יכולים להפוך למקור של התעצמות.

הירח החדש של נובמבר חל במזל עקרב ב-7 לחודש והוא מסייע לנו למצוא נחמה ושלווה לאחר שחפרנו עמוק כדי למצוא את מקורות הכאב שלנו. בדרך כלל, מולד ירח או ירח מלא במזל עקרב יכול להיות כואב מאוד מבחינה רגשית. הפעם הוא מייצג אופציה חדשה, את ההרמוניה, השלווה, השמחה והאלוהות האפשריות כאשר אנו מוכנים לשחרר את המטען הרגשי שלנו, להפעיל את האינטואיציה ואת הרוח שלנו כדי לחשוף את האמת הטהורה שלנו ולעטות אותה בגאווה.

הירח המלא חל ב-23 ובמעלה 0 במזל תאומים, מאיר באורו הזוהר את צדק, הממוקם במזל שבו הוא מושל, מוכן לאזן את מאזני האמת, הצדק והנתיב האלוהי. והנה משהו מעניין, מעלה 15 בכל מזל היא נקודת האיזון, שמחזיקה במלוא האנרגיה של אותו מזל. זהו גם המספר שמייצג הרמוניה אלוהית, איזון חומרי ורוחני והגשמה. מנובמבר עד אפריל 2019, כל הירחים החדשים יחולו במעלה 15.

נובמבר 2018 ממשיך את התנועה לקראת הצמידות הגדולה בין שבתאי לפלוטו במזל גדי ואת צמידות שלוש הפלנטות של 2020, היערכות המתרחשת פעם בחמש מאות שנה ויותר. אם אתם מוסיפים את קבוצת הפלנטות הגדולה שתשהה אף היא במזל גדי באותו זמן, קרוב לוודאי שמדובר באירוע המתרחש פעם ב-5000 שנה. כל הפלנטות ינועו לעמדתן במשך 14 החודשים הבאים. נהיה עדים להתאזנות הריבונות העצמית בניגוד לשליטה התאגידית בשנתיים הבאות וקרוב לוודאי להתעוררות ביזמות ובחברות הזנק עסקיות, ככל שאנשים רבים יותר ויותר יעזבו את משרותיהם כדי ללכת בעקבות החלומות, הכישורים, התשוקות והכשרונות שלהם.

שינוי דרקון הירח סרטן/גדי בשנת 2000 הביא לגל פיטורים אדיר (אני הייתי חלק ממנו) ולהתארגנות מחדש של חברות עם אובדן של משרות, מקומות עבודה וביטחון תעסוקתי. אנשים רבים איבדו את מקומות העבודה שלהם ונאלצו לשנות קריירה או להקים עסקים. אני חוזה שמחזור חדש זה יתאפיין באנשים שיעזבו מרצונם את עולם העסקים כדי ללכת בעקבות החלומות שלהם. רובם יעבדו מהבית, זה חלק מהקוטב הצפוני במזל סרטן, והמעבר לריבונות ולעצמאות הוא חלק מהקוטב הדרומי שבמזל גדי.

קרוב לוודאי שנהיה עדים גם לריפוי רגשי נוסף שיאפשר למערכות יחסים חדשות להיבנות על בסיס שיש בו פחות קרמה ויותר איזון וגבולות חזקים, שיעזרו לנו לנהל את זרימת האנרגיה שלנו, להיערך עם האינטואיציה שלנו, וללכת בכיוון ההגשמות והתוצאות שלנו.

נקודת ההתעצמות החודש היא מודעות עצמית, ריבונות עצמית ומעבר מריפוי לשלמות ואז להולמות. זהו נתיב הריפוי שהוא משימת הנשמה ותכלית החיים שלנו.

שהו בשדה האנרגיה ובעוצמה שלכם, נקטו עמדה לטובת הריבונות האישית שלכם. הציבו גבולות אנרגיה ברורים שינהלו את הזרימה של האנרגיה שלכם ושיאפשרו לכם לשלוט במה שאתם מגשימים בחייכם.

הימנעו מלהביט ממושכות בדלתות נסגרות ובמקום זאת, נצלו את שערי הפוטנציאל החדשים שנפתחים לכם. כל מה שנגמרה לו האנרגיה שוב אינו מהווה מקור של התעצמות עבורכם. ההתעלות היא תהליך דינמי, שינוי הוא תוצאה בלתי נמנעת של תהליך זה. אף על פי שתוהו ובוהו אכן מתרחש כאשר פרדיגמות מתפוררות, הוא יכול להיות זמני כאשר יש לנו כוונה חזקה שמכוונת את האנרגיה שלנו לממדי הגשמה חדשים שיכולים לברוא שמחה, שלווה, שפע והרמוניה הולמת מתוך התוהו ובוהו.

חגרו את חגורות הבטיחות, חברים, זו הולכת להיות נסיעה פרועה בתדר גבוה.

שיהיה לכם חודש נפלא.

~*~*~*~*~*~*

קוראים יקרים, אני מזכירה לכם שכדי להמשיך להעניק לכם שירות זה, אני זקוקה לתמיכה ולעזרה שלכם.
לחצו על הלב ותנו מהלב. ~ סמדר