דוח אנרגיה לחודש ינואר 2018

ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

אף על פי שאני שמחה ששנת 2017 הסתיימה ונרגשת מאוד לגבי השנה החדשה ורטט ה-11 שלה, אני נרגשת במידה שווה לגבי כמות האנשים שהתעוררו בארבעת החודשים האחרונים של 2017. בינואר אנו מקבלים תמיכה חזקה להתחלה גדולה להגשמת שנת מאסטר זו, עם שני ירחים מלאים, ליקוי, סוף צל הנסיגה של מרקורי, וללא פלנטות נסוגות. הנסיעה עדיין קופצנית אבל אנו יודעים מה לעשות ואנו השולטים בזרימת האנרגיה באמצעות הגבולות והכוונות שלנו.

ינואר מתחיל עם סופר-ירח מלא והתיישרות של אורנוס. לאחר ה-11 בחודש, ברגע שמרקורי משלים לגמרי את צל הנסיגה שלו, לא נקבל פלנטות נסוגות עד תחילת מארס. כל האנרגיה של מערכת השמש שלנו נעה קדימה יחד עמנו. אלה הן חדשות טובות, כיוון שיש לנו עבודה רבה לבצע, המתחילה החודש – לעבוד עם פוטנציאל האנרגיה של 2018 ולהרחיבו.

אך לא תהיה זו ״עבודת הפרך״ שעשינו בעשר עד עשרים השנים האחרונות. זו אינה עבודת אור. אנו משואות אור, בוחנים לאיזה מרחק ובאיזו עוצמה נוכל להאיר באורות שלנו, לשמש דוגמה ולהראות לאנשים אחרים כיצד לחוות את תועלת נתיב ההתעלות. וזכרו שאת כל עבודת האנרגיה שאנו עושים בחיינו, אנו עושים גם למען רשת כדור הארץ ואותה אנרגיה נגישה לכלל האנושות. לכן המשיכו להאיר החודש, בעוצמה, בעוז וביופי הרבים ביותר שתוכלו, בעת שאתם נהנים מהמסע.

ינואר כולל כמה היבטי אנרגיה נפלאים כל החודש, ובכלל זה החיבורים הנהדרים עם צדק, מאדים, נגה ונפטון. שבתאי עבר זה עתה למזל גדי, מזל הבית שלו, באמצע דצמבר, והחל מחזור שחווינו בפעם הקודמת בנובמבר 1988. ואורנוס מתיישר לאחר חמישה חודשי נסיגה. גם הוא ישנה מזל, בחודש מאי, דבר שמתרחש כל שבע שנים. ועם הירח המלא של ה-1 וה-2 בינואר בציר המזלות סרטן וגדי, אנו מתחילים במחזור אשר יגיע לשיאו בצמידות של שבתאי/פלוטו במזל גדי בינואר 2020. הדבר לא אירע מאז שנת 1511, ולכן הוא אמור להיות מרגש למדי. בשנת 1511, מרטין לות׳ר הצמיד את 95 התזות שלו לדלת הכנסייה, החל בתנועת הרפורמציה הפרוטסטנטית כנגד הכנסייה הקתולית, מעצמה עולמית דומיננטית באותם זמנים, והפחית במידה רבה מאוד את עוצמתה והשפעתה.

הירח המלא השני של ינואר הוא גם ליקוי במזל אריה, הנוגע בראש הדרקון, והדבר אמור לחולל כמה תהפוכות וחשיפות מעניינות בעולם. אני חושבת שעם כל העבודה שנעשית כדי להיפטר מהאליטיסטים של מדינת הצללים (מזל אריה הוא מזלם של המלכים והמושלים), אנו עשויים להיות עדים לכמה מעצרים ותביעות שיזכו לפרסום ולתשומת לב רבה, שאותם נוכל כולנו לחגוג. אנו עדים עכשיו למאבק שבין האור והחושך, הטוב והרע, עליו דיברתי ב״תחזיות לשנת 2018״. זהו מיזוג הממד השלישי עם הממד החמישי, ההתפוררות של פרדיגמת הממד השלישי הדוגלת בשליטה, בכוח ובפיקוח ושילוב אנרגיות הממד החמישי  של החיבור, שיתוף הפעולה, הקהילתיות והיצירתיות. אנרגיה יצירתית זו תהיה חזקה החודש, השתמשו בה כדי להעצים את הכוונות שלכם ולהגשים את המציאויות החדשות שלכם.

אנו יודעים שאלה הם זמנים מאתגרים ואנו מתייחסים לתחומי האחריות שלנו ברצינות רבה, אך לעתים, אנו צריכים להבין שאנו בוראים-שותפים של מחזור ההתעלות ותורמים לו. איננו צריכים לשאת את המשא הזה לבד. הקדישו זמן החודש ליהנות מהתרחבות האנרגיה והשתמשו באנרגיה זו בחייכם. כיצד תרצו לחוות את חייכם השנה? האם הגיע הזמן לשנות מקום מגורים, להזמין מערכת יחסים חדשה, ליצור חברויות חדשות, ולמצוא קהילה אנרגטית חדשה? בשנים האחרונות שחררנו אנשים ומצבים רבים ששוב לא שירתו אותנו, הגיע הזמן למלא עכשיו את החללים הללו.

ניתן להשתמש באנרגיה בדרכים שונות רבות, ודאו שאתם משתמשים בחלק ממנה למען עצמכם. אנו משואות אור טובות הרבה יותר כאשר הסוללות שלנו טעונות לגמרי וזה חודש שבו תוכלו לעשות זאת.

שיהיה לכם חודש נהדר.


*
אתר זה קיים כבר כעשרים שנים. אין עוד כמוהו בארץ. הוא משמש כספריית תרגומים וחומרים מקוריים עצומה הנגישה לכל מי שמעוניין להיכנס ולקרוא. הכניסה חופשית. יכולתי לשים בכניסה עמדת תשלום, למכור מנויים… אבל זה לא מרגיש לי נכון. מצד שני, כדי להמשיך בעבודת התרגום אני זקוקה לתמיכה ולעזרה שלכם – הקוראים. לחצו על הלב ותנו מהלב. ~ סמדר