דוח אנרגיה לחודש ינואר 2017

ג׳ניפר הופמן

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

ינואר מתחיל בדרך עוצמתית למרות שהוא יוצא לדרכו עם נסיגה של מרקורי שהיא המשך לזו של ינואר 2016 ועם צמידות בין מאדים לנפטון, שתי פלנטות מקוטבות שהאנרגיות שלהן נמצאות בשני הצדדים המנוגדים של הספקטרום. יחד הן יכלו לברוא אנרגיה לא יציבה וקודרת, אבל הן עושות בדיוק את ההפך מכך. זהו החודש הראשון במחזור חדש גם כן, שנת ״1״ שדוחפת אותנו להתמתח ולנסוק לאחר שהתנסנו במחזור מאתגר מאוד בן תשע שנים. אם אנו מוכנים לעוף, תהיה לנו כל הזדמנות לעשות זאת, עם הסתייגות אחת, זוהי פרדיגמה חדשה והדברים ״לא נעשים עבורכם״, ההנעה וההתעצמות צריכות להגיע מאיתנו. אנו יכולים להרחיק לכת, אבל עלינו לספק את המוטיבציה, הנחישות והכוונה לעשות זאת. אך אנו מקבלים סיוע מסוים, עם משהו שמתרחש ב-4 בינואר. אתם יכולים לראות את סרטון הוידאו שלי ביו-טיוב בקישור הזה. אני חושבת שינואר הולך להיות חודש נהדר והתחלה פנטסטית למה שתהיה שנה פלאית, מלאה בשינוי אליו השתוקקנו ואישור שאנו אכן מתעלים אל הנסים.

האנרגיה של החודש עוסקת כולה בסגירת מעגל: החניך הופך למאסטר, האלפא פוגש באומגה והאור מאתגר את החושך. ראשית, אנו מתחילים את השנה עם נסיגת מרקורי, כמו גם עם צמידות מאדים/נפטון שאני מאמינה שיתנו את הטון לחודש ולשנה. התגברנו על אתגר תשע השנים האחרונות, שלא היה קל, ואנו עדיין כאן. אולי אנו חבולים וענווים מעט אבל איננו יכולים להניח לכך להסתיר מעינינו את ההתקדמות הרבה שהשגנו. כדי לראות אותה, עלינו לחזור חזרה שני מחזורים בני תשע שנים, לשנת 1999, כיוון שאז החלה העבודה האמיתית.

התחזיות לשנת 2017, הדוח השנתי שלי על פוטנציאל האנרגיה של השנה החדשה, מוגשות בכמה פורמטים, התחזיות הכתובות וספר אודיו, וקורס שבעה צעדים להתעוררות להולמות אלוהית. אתם יכולים להשיג העתק בקישור זה. תהיה לכם גישה לתוכנית במשך כל השנה, כך שתוכלו להשתמש בה תמיד בעודנו עושים את דרכנו במהלך שנה זו של טרנספורמציה.

כמה דברים השתנו בחייכם מאז 1999? כמה שינינו כחברה וכעולם? לא הייתה לנו מדיה חברתית באותם ימים, האינטרנט היה בחיתוליו (אנשים רבים חשבו שהוא יהיה אופנה חולפת) ורק היפים ויאפים אכלו מזון אורגני. הרוחניות נועדה לעובדי אור ולחסידי הרוחניות, ולאף אחד אחר לא היה באמת אכפת. וכולנו קיווינו ששנת 2000 ולידת המאה החדשה יבראו שינויים רבים. ובכן, זה אכן קרה. אולי לא במהירות או בקלות להן קיווינו, אבל נדרשו לנו שני מחזורים בני תשע שנים כדי להגיע לנקודה זו, לקבל את ההחלטות האמיצות שלנו להתעלות, באופן אינדיבידואלי וקולקטיבי, ואין דרך חזרה או אפשרות ביטול. הביטו כמה הרחקנו לכת עד כה.

נסיגת מרקורי החודש מהדהדת את המעלות של ינואר 2016, משום שהתחלנו וסיימנו שנה זו עם נסיגת מרקורי במזל גדי, וכך אנו מביאים אנרגיה זו אל חודש ושנה חדשים אלה, אבל לא כדי לעכב אותנו. מדובר יותר בהזדמנות שמזכירה לנו מה אנו רוצים ולא רוצים להביא עמנו לשנה החדשה. נסיגת מרקורי תמיד מעלה את העבר, מאיטה את הקצב, ומדברת על סקירה, שקילה מחדש, עיבוד מחדש, שחרור, מנוחה והירגעות, תכופות כיוון שהתוכניות שלנו משתבשות ולא מתרחשות כרצוננו. והדבר קורה במזל גדי, המזל של שבתאי, שימלא תפקיד גדול השנה. הוא מתיישר ב-8 לינואר אבל תקופת הצל נמשכת עד סוף החודש.

אל תתייאשו או תחשבו שעליכם לחכות, זהו חודש עוצמתי במיוחד לסיום קשרים וחיבורים קרמתיים, ולהנעת תוכניות להיות לגמרי בעוצמה שלכם וחופשיים מקרמה.

הצמידות בין מרקורי לנפטון היא צעד מואר אל תוך האלוהות שלנו משום שמאדים – שליט הבית הראשון ומזל טלה, החלוץ, האגו, הפעיל – מחזיק ידיים עם נפטון – שליט הבית השנים-עשר ומזל דגים, מזל הרוחניות, העולמות האחרים והאשליה. זה המקום שבו אנו מתאחדים הופכים לאחד, הפרט מצטרף לקולקטיב, לא על ידי ויתור על האינדיבידואליות שלו אלא באמצעות ההבנה שכולנו מחוברים, חלק מקהילה עצומה של ישויות ואנרגיות. ה״אני הנני״ גולש בעדינות וללא מאמץ ל״אנו הננו״.

הירח המלא חל ב-12 לחודש ומקיים היבטים כמעט עם כל הפלנטות הגדולות ובייחוד עם כירון, המרפא הפצוע. כירון נמצא עדיין תחת השפעת זווית ריבועית משבתאי כפי שהיה רוב שנת 2016 והוא יהיה השפעה גדולה השנה גם כן. אין זה דבר רע, זו התזכורת המנדנדת שיש סגירת מעגל עם קרמה שעלינו לעשות, זו אחת הסיבות להימצאותנו כאן, ועלינו להמשיך ולהניע את האנרגיה הזאת. ונקבל הזדמנויות רבות לעשות זאת השנה גם כן, בעת שהקרמה שלנו, מחזורי הקרמה, חוזי הקרמה והשותפים הקרמתיים שלנו יהיו תזכורות קבועות להבטחה זו. למרות שקרוב לוודאי שלא נחווה סגירת מעגל וסיום מיידיים בינואר (אבל זה אפשרי), אנו יכולים להתקדם.

הירח החדש יחול ב-28 לחודש, מכין אותנו לליקויים של פברואר, ויביא את אשליית האור בשעה שהוא מקיים היבט עם נפטון, ששולט באשליה, ברוחניות ובתעשיית הדלק. תאגידים, פוליטיקה וממשל נמצאים תחת היבטים כבדים כל השנה ואין זה זמן טוב לסודות, לשקרים, לסדרי יום נסתרים או לכל פעילות שמיועדת לקדם אינטרסים מיוחדים. הנסתר יתגלה והאמת תמצא דרך לצאת לאור ואין זה משנה כמה יתאמצו להסתיר אותה.

היבט מרגש נוסף בינואר הוא מרקורי שמסיים את הנסיגה שלו במרכז הגלקטי, במעלה 27 במזל קשת, הנקודה המרכזית של הגלקסיה שלנו. זהו סימן מבשר טובות לשנה זו גם כן, משום שזו הנקודה של הנסיגה של שבתאי, שם הוא ישב חודשיים השנה. אנו חיים בזמנים מדהימים של טרנספורמציה והחודש הוא רק ההתחלה. זכרו להביע את כוונותיכם לשנה, אבל שמרו אותן נזילות ופתוחות משום שהכיף רק מתחיל.

שיהיה לכם חודש נהדר.