דוח אנרגיה לחודש יולי 2016

קייט ספרקלי

4 ביולי, 2016

מאנגלית: סמדר ברגמן

 

התבנית האלוהית שלכם

האנרגיות הקוסמיות שנכנסו בחודשים האחרונים הפכו עוצמתיות ביותר. יום השיוויון של מארס פעל כאתחול אנרגטי אשר יצר סערה קוסמית בעלת ממדים אדירים. סערה זו ניקתה, פינתה וטיהרה את כל ששוב לא דרוש לנו מבחינה קולקטיבית ואינדיבידואלית. כתוצאה מכך, החלה בחינה עצמית אינטנסיבית וכנה אשר אילצה אתכם להינכס פנימה ולגלות כיצד אתם חיים, או לא חיים, את אמת נשמתכם.

בזמן הזה טוהרתם והתרוקנתם; שדה האנרגיה שלכם כולו סונן ועודן בעת שכל ההיסטוריה של קיומכם (תקופת החיים הנוכחית ותקופות חיים קודמות) חוותה ניקוי. עצם יסודות חייכם השתנו. האופן והדרך בהם בניתם את חייכם עמדו למבחן. נקראתם לצעוד בנתיבי העולם הפנימי שלכם, להסיר את צעיפי הסבל והחשכה כדי שתוכלו להאיר את החלומות, התפילות, התקוות והחזונות שהכחשתם, שדחיתם או שהדחקתם. יצאתם למסע אל תוך המסתורין הגדול וזימנתם את האיחוד המחודש של נשמתכם ואת ההפעלה המלאה של התבנית האלוהית שלכם.

גלי האנרגיה הקוסמית העוצמית השוצפים בגלקסיה ושמציפים את הפלנטה שלנו הגבירו משמעותית את תדר רטט כדור הארץ. הגברה זו שינתה את המבנים האנרגטיים בתוך כדור הארץ וסביבו, השפיעה על כל החיים על הפלנטה. התודעה האנושית, האינדיבידואלית והקולקטיבית, מתרחבת במהירות. האישיות האנושית שלכם מתפתחת עכשיו כדי להיערך עם הנשמה שלכם, והנשמה מתפתחת ומתאגדת מחדש כדי להפעיל את התבנית האלוהית בתוך הצורה האנושית.

עד כה היה כמעט בלתי אפשרי לאגד מחדש את כל היבטי הנשמה ולהפעיל באופן מלא את התבנית האלוהית. החותמות האנרגטיים של הניתוק, הפחד, הטראומה, הכאב והסבל המוחזקים בתוך המבנים האנרגטיים ובתוך כדור הארץ וסביבו היו גדולים מדי. האנרגיות הקוסמיות הנכנסות פעלו כדי לנקות ולטהר את החותמות האנרגטיים הללו. בו בזמן, הגוף הפיזי ושדה האנרגיה שלכם מטוהרים ומשתנים כדי לברוא מרחב לאגוד מחדש ולהכלה המחודשת של נשמתכם. ברגע שתהליך זה יושלם, התבנית האלוהית תופעל ותאפשר לכם להגשים באופן מלא את אור הנשמה שלכם בעולם הזה.

נשמתכם, בשיתוף עם הבורא האלוהי, היא שהחליטה כיצד תגשים התנסויות הדרושות לה כדי להירפא, לצמוח ולהתפתח בצורה האנושית. הנשמה שלכם, במסעה אל כדור הארץ, הולידה את עצמה מתוך לב הבריאה, נדדה דרך הליבה הגלקטית ונעה דרך האטמוספירה האנרגטית של כדור הארץ כדי להגיע לפלנטה. בעת שהנשמה שלכם נעה דרך האטמוספירה האנרגטית, היא פגשה בחותמות האנרגטים של החיים על כדור הארץ. חותמות אלה מכילים את כל האנרגיה והזיכרונות של ההפרדה, הניתוק, חוסר האיזון, הטראומה, הפחד, הסבל והכאב. תנועה דרך אנרגיה רעילה זו גרמה לפיצול אנרגיית הנשמה שלכם ולניתוק של התבנית האלוהית.

התבנית האלוהית המוכלת בתוך נשמתכם היא מפת בריאה, החושפת את השדה האינסופי והנרחב של החיים כולם ואת הפוטנציאל הגבוה ביותר של נשמתכם. היא מכילה את החותמות האנרגטיים של ריפוי, חיבור מחדש, איזון, אחדות, חמלה ואהבה אלוהית. היא מכילה את המהות המקורית שלכם, שנארגה יחד עם נשמתכם כדי לשקף את האלוהי שבתוככם. היא מופעלת באמצעות לבכם ומנחה אתכם כיצד להוליד את שדה הבריאה האינסופי והנרחב בתוך עצמכם ובעולם הזה. לאחר שהיא מופעלת, עוצמתה והאנרגיה שלה יהדהדו בכל הבריאה, ימזגו יחד את אור הבורא האלוהי כדי ליצור שדה של אחדות. כאשר ששדה זה יתרחב ויגדל, הוא יחלחל אל הבריאה כולה ויזכיר לנו את ניצוץ האהבה המקורי שקיים בתוך כל יצור חי.

במשך מאות שנים, האנושות בחנה את משמעות הדואליות וההפרדה. אמונות, רגשות ותחושות הודחקו והוכחשו ופיצלו את הבריאה כולה. עכשיו הזמן לצעוד קדימה ולמקד במודע את תשומת הלב באיחוד המחודש של נשמתכם ובהפעלת התבנית האלוהית. נתיבי אנרגיה יפתחו מחדש בתוככם ויתמכו בתהליך זה. רבים מההיבטים הסגורים של הלב, המוח ומערכת האנרגיה שלכם יתעוררו כדי לסייע לכם לאחד מחדש את נשמתכם ולהפעיל את התבנית האלוהית בתוך גופכם הפיזי.

אולם לפני שתוכלו להגיע למקום של איחוד מחדש ולגלם את התבנית האלוהית, יהיה עליכם לעבור תקופה עוצמתית של טיהור. המבנה התאי של הגוף הפיזי והגוף האנרגטי חייב להתנקות ממאגרי הכאב, הטראומה, הסבל, הניתוק וחוסר האיזון שצברתם בתקופות חייכם. אנרגיות מעוותות אלה נוצרו במשך תקופות חיים רבות מאוד ולא יעלמו בן לילה. הרטט האנרגטי של העצמי האנושי/הפיזי שלכם מתעצם כדי לתמוך בנשמתכם בעת תהליך האיחוד מחדש שלה. מבחינה פיזית, קיימים סימנים ותסמינים שדבר זה מתרחש. לדוגמה, כאבים ומכאובים בלתי מוסברים במפרקים; פעימות לב מהירות; נדודי שינה; תשישות; ייאוש עמוק; פחד וחרדה. אם אתם חווים תסמינים חמורים אלה או הייתם רוצים להאיץ את ניקוי האנרגיות שלכם, טוב תעשו אם תפנו למרפא אנרגטי שיוכל לסייע לכם לשחרר חסימות עקשניות. זכרו שדרושה עבודה פנימית לפני שיחול שינוי בסביבה החיצונית שלכם.

לאחר שתהליך זה של ניקוי וטיהור יושלם, הנשמה שלכם תמשול בהיבט האנושי שלכם. כל הבחירות, ההחלטות והפעולות שלכם ינבעו אז מההדרכה האוהבת של העצמי האלוהי. כך אתם מרפאים את העולם.

יולי 2016

החודש האנרגיות הנכנסות מביאות הבטחה שמסע הנשמה שלכם אכן מקבל השראה רוחנית ושאתם מתעוררים לאור של יום חדש ועידן חדש. המסע הפנימי שלכם מגיע לאט לסופו ואף על פי כן, אתם עשויים עדיין להתקשות לכוון את חייכם, או אפילו להבין את התכלית או הסיבה לחייכם בנקודה זו. אפשר שאתם יודעים ומרגישים שהשינוי הכרחי, אך חסרים את הרצון או היכולת לבצע זאת.

עם תמיכת האנרגיות החודש, המיקוד הפנימי שלכם ינוע אל עולמכם החיצוני. כל השינויים והתזוזות שחוויתם בפנים יתחילו לפתע להתגשם בחוץ. הישארות בזמן הווה היא שתאפשר לכם להיערך עם תהליך זה. המפתח הוא ״ללכת עם הזרם״ ולסמוך על האינטואיציה שלכם. בהירות תגיע אבל דרושות כאן כניעה וסבלנות.

זרעי החוכמה וההדרכה נובטים בתוככם ויולידו במהרה הבנה חדשה. כניעה לאנרגיה של היקום היא הדרך הטובה ביותר לנהל את האנרגיות של הזמנים האלה. הימנעו מלנקוט בפעולה עד אשר אתם מרגישים שאתם נקראים לכך בעוצמה. הדברים עשויים עדיין להרגיש ״מבולגנים״ מעט וכל שאתם יכולים לעשות הוא להירגע ולצעוד בעקבות חוכמת נשמתכם.

התקרקעות בלבכם מאפשרת לכם גישה לחוכמת ולאמת נשמתכם. ההדרכה המוכלת בנשמתכם תאפשר לכם לבנות יסוד יציב בעולם זה של שינוי וחוסר ודאות בלתי נמנעים. זה הזמן לשאוב כוח מבפנים ולהתכונן למסע חדש, לחיים חדשים. בעת שאתם ממשיכים לאחד עוד מנשמתכם ולהפעיל עוד מהתבנית האלוהית שלכם, מצבים ואתגרים שונים יצוצו ויעלו. הסיבה לכך היא הצורך שלכם להעריך מחדש את כיוון חייכם, לבחון את הבחירות שלכם ולשנות את המציאות שלכם. כל שלא תואם לנשמתכם מובא לתשומת לבכם כדי שניתן יהיה לשנותו או להתמירו. עבור אנשים מסוימים הדבר עשוי להביא שינוי בסגנון החיים, עבור אחרים שינויים במערכות יחסים ועבור רבים שינוי כולל בחיים.

כל רובד, רמה והיבט של קיומכם עברו ניקוי והכנה כדי לאפשר לכם להוליד את אור נשמתכם אל העולם. מסיבה זו בחרתם להתגלגל בזמן הזה. קשה, כואב ונורא ככל שמסע זה היה, רק הפעלה מלאה של התבנית האלוהית של נשמתכם תספק אתכם. שלווה ושקט יגיעו לאחר סערה זו ומתוך הפחדים העמוקים והחשוכים ביותר שלכם, חיים חדשים יוולדו.

www.spiritpathways.co.za