דוח אנרגיה לחודש אוקטובר 2018

ג׳ניפר הופמן

2 באוקטובר 2018

מאנגלית: סמדר ברגמן

חודש אוקטובר מתחיל בעוצמה עם רטט של 11-11, וזוהי החתימה האנרגטית של החודש שמתמקדת ב״הפיכתנו ל-360×3״, שהוא מסע החיים שלנו הנע מריפוי, לשלמות, להולמות. החודש נלמד על שלוש הרמות של ההולמות האנרגטית שנגישות לנו עתה, כדי ששוב לא נתמקד במסע הריפוי – כעת אנו יכולים להעניק את תשומת הלב שלנו להתרחבות אל פוטנציאלים ותדרי אנרגיה גבוהים יותר.

אוקטובר הוא חודש לפעולה רבת השראה ולהרמוניה הולמת, שהן התוצאה של היערכות בין הגוף/השכל, הרגשות והרוח. היה זה נושא התעלות מתמשך, מאז הצגתי אותו לראשונה בשנת 2011. עכשיו הזמן לבטא את הריבונות האנרגטית שלנו, לשלב את ההיבטים הרוחניים שלנו, ולעטות את גלימת האלוהות שלנו. מוכנים, היכונו, האירו… משום שהאנרגיות של אוקטובר יתמכו בכם בכל שתבחרו לעשות.

הרבה מתרחש החודש מבחינה אנרגטית, כמו גם במישורים הפיזיים. אנו עלולים לחוש דיכאון כאשר אנו בוחנים את העולם וחושבים שההיבטים הרוחניים אינם עובדים, אבל מה שאנו רואים היום בעולם החומרי הוא תוצאה ישירה של מה שמתרחש כאשר אנו מאירים את דחיסות הממד השלישי באור המודעות הרוחנית המתרחבת שלנו. נסו לא לאפשר לתוהו ובוהו שבעולם להסיח את דעתכם, זהו תוצר לוואי של הפרדיגמה התלת-ממדית המתפוררת.

כדי שנוכל להרחיב את המודעות האנושית שלנו עלינו לעבור מחשיבה ליניארית, מחזורית, לחשיבה סְפֶרָלית (מלשון, סְפֶרָה). המודעות שלנו מתרחבת כמו בלון, לכל הכיוונים. לכן הבעת כוונה לאהבה שמחה ומספקת יכולה להביא לסיום חברויות ומערכות יחסים, כיוון שהאנרגיה של כוונה זו מתרחבת לכל הכיוונים ומכילה את כל מערכות היחסים שלנו.

הרבה כל כך מחיינו היה ממוקד בריפוי ובהשלמת מחזורי הריפוי והמחזורים הקרמתיים. אין בכך דבר רע, זוהי הגשמת משימת הנשמה שלנו ותכלית חיינו. אנו כאן כדי לזכות בסגירת מעגל בכל הקשור לתקופות חיים של טראומת נשמה וזוהי משימה גדולה מאוד. כדי לעשות זאת עלינו לנסות למלא את הפערים בשדה האנרגיה שלנו, אנו ״הופכים לבני אנוש של 360 מעלות״ ברמה האנושית/רגשית, עליה דיברתי בתחזיות לשנת 2015 (קראו בסוף מאמר זה)*.

מסע הריפוי כרוך במעבר מריפוי לשלמות, שבה אנו אוחזים מחדש באנרגיה שלנו, זו שמתדלקת את טראומות הנשמה שלנו, ומשתמשים בה כדי להתרחב אל פוטנציאלים גבוהים יותר. כך עשינו עד כה. אבל יש יותר למסע זה וזהו שלב ההתעלות הבא שלנו.

עכשיו עלינו להתרחב מ״הפיכתנו לבני אנוש של 360 מעלות״ במישור החומרי ולכלול רמות אחרות של הוויה של 360 מעלות – רמה רוחנית ורמה אלוהית. זוהי האינטגרציה של האלפא והאומגה, ההתחלה והסוף, שבה אנו מתחילים את המסע כטירונים ומסיימים אותו כמאסטרים. עד כה הרמות הללו לא היו נגישות לכולם באופן מלא, אך היום יש לנו גישה לכולן. הכוונה שלי בכך היא הדבר שאני מכנה ״הפיכתנו לבני אנוש של 360×3״, כאשר אנו נערכים עם ומשלבים את שלוש רמות ההוויה שלנו – האנושית, הרוחנית והאלוהית לכדי הולמות שהיא יותר משלמות, זהו מצב של אינטגרציה מלאה של ההיבטים שלנו, השילוש האלוהי. הדבר מעניק לנו גישה לאנרגיה של הרמוניה, אשר בה כל החלקים תורמים באופן שווה להתרחבות, לפוטנציאל ולמודעות שלנו, ושבה מתקיימת כניסה של אנרגיה בלתי מוגבלת, רצופה ושמחה אל תוך חיינו.

הירח החדש של אוקטובר חל במזלות מאזנים וטלה ב-8 לחודש ומשלים את האנרגיה של הירח המלא של ה-24 בספטמבר, שהיה קריאה עוצמתית להאצת התהליך בשילוב פעולה ומשמעת. עלינו להשתלב עם ההיבטים הרוחניים והאלוהיים שלנו כדי שמחזור ההתעלות הבא יוכל להתרחש. ראו את השחיתות לה היינו עדים בשבוע האחרון, בכל רחבי העולם. אין זה סימן שנכשלנו – זהו האור שחושף את החשכה והדחיסות של פרדיגמות הממד השלישי.

פלוטו, הפלנטה של הטרנספורמציה העמוקה, מתיישר עתה לאחר שישה חודשי נסיגה. הדבר ידחף את הטרנספורמציה קדימה בדרך בלתי מתפשרת המאפיינת את פלוטו. החודש, נגה מתחילה לסגת במזל עקרב, החל מה-4 באוקטובר. ואף על פי שאין זו התרחשות בלתי רגילה, היא מתרחשת בכל שנתיים, היא מציינת שבשנת 2018 כל הפלנטות חוו מחזור נסיגה מאז חודש יוני ודבר זה הוא כן בלתי רגיל.

וכדי להעניק דחיפה נוספת לטרנספורמציה, אורנוס ישהה במעלה ״אפס״ במזל טלה, שזוהי נקודת האפס של גלגל המזלות, במשך רוב חודש אוקטובר. זוהי הנקודה העוצמתית ביותר במפה ואורנוס שהוא פלנטת המהפכה, שולט בחשמל, באירועים פתאומיים ובלתי צפויים ובאלכימיה. עשויות להתרחש כמה הפתעות גדולות החודש שיכינו אותנו לאירועי אנרגיה גדולים יותר בחודש נובמבר. וזכרו שכל ההיערכויות הללו מכינות אותנו לצמידות הגדולה של שבתאי ופלוטו בשנת 2020, צמידות שמתרחשת כל 500 שנים.

הירח המלא יחול ב-24 והוא מקיים היבטים עם אורנוס ושבתאי, המשבש והמחנך הגדול. הדבר אמור לייצר כמה ״זיקוקים״ מעניינים, שיעצימו אף יותר את הטרנספורמציה שמתרחשת בשל הזרימה העצומה של אור ואנרגיה מתדר גבוה אל הפלנטה בזמן הזה. אין מקום שאפשר להתחבא בו ואין דבר שיש לפחד מפניו, אבל עלינו להמשיך להאיר באורנו, להישאר בתוך שדות האנרגיה שלנו (אפשר ותרגישו צורך להישאר בבית לפעמים), ולהמשיך להביע כוונות גבוהות וחזקות.

התחושה שלי הייתה שהדברים האטו מאוד בחודשים האחרונים, אבל הם נעים קדימה עתה. אנו בשנה של 11 וזהו מספר המאסטר הראשון, מספר החניך. זוהי התחלת מסע המאסטריות, שבו אנו לומדים באמצעות נסייה וטעייה, נעים כמה צעדים קדימה וכמה צעדים אחורה. אף על פי שאף פעם איננו חוזרים לנקודת ההתחלה, אנו שבים וצועדים על קרקע ישנה כדי להגיע להשלמה ולסגירת מעגל.

אולם בנקודה מסוימת, עלינו להחליט לנקוט בפעולה רבת השראה, שמחייבת אותנו לסיים את עבודת הריפוי שלנו, לצאת ממחזורי הריפוי ומהמחזורים הקרמתיים, ולבחון את שלמדנו. לקוחות רבים כל כך אומרים לי: ״עשיתי את עבודת הריפוי שלי…״ ואז הם אומרים שהם תקועים ולא יודעים מה הדבר הבא שעליהם לעשות. אני אומרת שלהם שזה נהדר, צאו ל״נסיעת מבחן״, ראו מה למדתם, מה זקוק עדיין לתשומת לב, מה עובד ומה לא. פעולה רבת השראה היא פעולה באמצעות הרוח (זאת אומרת, ללא פחד). זכרו שאיננו מפחדים מהפחד, אנו מפחדים מההשלכות.

הדרך היחידה באמצעותה נוכל לדעת כמה הרחקנו לכת וכמה עוד נותר לנו ללכת, היא לצאת החוצה ולהתחיל ליישם את מאמצי הריפוי שלנו.  בראו כוונה שמפעילה משהו נועז, גדול ויפהפה עבור עצמכם. אז העריכו את התוצאות וחשבו מסלול מחדש במידת הצורך. אוקטובר הוא חודש נפלא לכך, זהו חודש שבו כדאי לפעול, להתרחב באומץ לפוטנציאלים חדשים, ולקבל את האלוהות שלכם לטובת הרמוניה הולמת בגוף, בשכל, ברגשות וברוח.

המשיכו להאיר ושיהיה לכם חודש נהדר.

~*~*~*~

* החלק הרלוונטי מתוך ״תחזיות לשנת 2015״:

להיות 360 ועוד 1

בשנת 2010 התחלתי לכתוב על הפיכתנו ל״בני אנוש של 360 מעלות״, על מסע הריפוי שמאפשר לנו לראות את עצמנו מכל זווית, מקדימה ומאחורה, מבפנים ומבחוץ, מעל ומתחת, עבר, הווה ועתיד פוטנציאלי. מחזורי, מסעות ונתיבי הריפוי שלנו מביאים אותנו לכדי סגירת מעגל שלם, לנקודה שבה קיבלנו את הבחירה הקרמתית הראשונה שלנו. זה ״מסע 360 המעלות״. אז, חזרה להיכן שהתחלנו ובאותו צומת, אנו חייבים להחליט מה הדבר הבא שברצוננו לעשות, לקפוץ שנית על מחזור הריפוי או להותיר את המחזור מאחור ולצעוד אל תוך היבט חדש, נרפא, שלם ומושלם של עצמנו. זה ה״ועוד 1״. מיקדנו את האנרגיה שלנו בהגעה למעלה ה-360, ולכן אנו רואים כל בחירה וסיבה לנתיבים ולחיבורים שלנו, כל דפוס ומחזור קרמתיים וכל מקור להתנתקות. ההחלטה שלנו, בשנת 2015, היא לרדת ממחזור זה ואל ה״ועוד 1״, לקחת את הריפוי לשלמות, את הקרמה לבריאה, התבוסה לנחישות, והניתוק ליושרה.

החלטות ותוצאות חדשות והתפתחות הפוטנציאלים החדשים כולם, אפשריות כאשר אנו מפסיקים לחוג על גבי המחזורים וצועדים צעד מתוך כוונה, שמשמעותו מתן אמון ואמונה בפעולה. הבריאה זורמת בעקבות מיקוד וכוונה אנרגטיים וכיוון שאמרנו שאנחנו רוצים להיות בעוצמה שלנו, זו ההזדמנות שלנו לאמץ אותה ולהשתמש בה, לראות כיצד היא יכולה לפעול בחיינו ובעולם. אנו יכולים לשנות את העולם כאשר אנו מוכנים להפוך תחילה לדוגמה של הטרנספורמציה שאנו יכולים לדמיין עבור העולם, כיוון שאנו מגלמים אותה בחיינו שלנו.

*~*~*~*~*~*

קוראים יקרים, אני מזכירה לכם שכדי להמשיך להעניק לכם שירות זה, אני זקוקה לתמיכה ולעזרה שלכם.
לחצו על הלב ותנו מהלב. ~ סמדר