דוח אנרגיה לחודש אוגוסט 2015

ג׳ניפר הופמן
מאנגלית: סמדר ברגמן

אם הייתי צריכה לסכם את האנרגיה של אוגוסט במילה אחת, הייתי מתחילה ב״הקלה״, כיוון שיולי הסתיים. היה זה חודש ארוך וקשה שדומה שנמשך לנצח. אבל כל הדברים עליהם התגברנו עזרו להציב גבולות אנרגיה חדשים, פתחו ערוצי פוטנציאל חדשים וניקו הרבה אשפה מהמציאויות האינדיבידואליות והקולקטיביות שלנו. אוגוסט מתחיל בירח מלא ובנסיגת נגה, המציינת שהסיומות חזקות מההתחלות. שבתאי מסיים גם כן מחזור בן 33 שנים, ומחזור שנתי גדול יותר של 99 שנים מסתיים. כמו כן, כל הפלנטות האישיות (מרקורי, נגה, מאדים) משנות מזל החודש, כך שהאנרגיה הקולקטיבית נעה עתה. רכבת ההתעלות עזבה את התחנה וצוברת מהירות. זכרו שסיומות והתחלות חופפות, ולכן היו מודעים להתחלות שמתרחשות בזמן שאתם מתנתקים ממה ששוב לא משרת אתכם, כיוון שהן חלות בו זמנית.

לאנרגיה של אוגוסט יש מרכיב רוחני מאוד, והוא לא חייב להיות קשור לרוחניות או לדת, אלא לעוצמה ולאנרגיה של הרוח, הפורטל האלוהי שהוא השער לביטוי הרב-ממדיות שלנו. חגנו סביב תפיסה זו במשך 30 שנים ועכשיו הגיע הזמן להפוך אותה לפעולה. הצעד הראשון לא כולל הזמנת חברינו החוצנים לארוחה, הוא ניקוי מה שחוסם את ביטוי העצמי האלוהי שלנו במסגרת מערכות האמונה שלנו, דבר שעשינו כבר במשך שנים רבות. השלב השני הוא החשוב, והוא השאלה: ״מה זאת אומרת להיות אלוהי?״ ואנו מוצאים את התשובה לשאלה זו במעבר של צדק ממזל למזל ב-11 באוגוסט.

החודש צדק עובר ממזל אריה למזל בתולה, וכך היה גם בספטמבר 2003. אז הופיע בפניי לראשונה המלאך הנעלה אוריאל וביקש ממני לעבוד עמו – בהתחלה אמרתי ״לא תודה״ (אבל אז שיניתי את דעתי). זה הזמן שבו התחלנו את עבודת ההתעלות האמיתית ועבור רבים מאיתנו, ובכלל זה עבורי, היה זה הזמן שבו הצרות באמת התחילו, אם אפשר להתבטא כך. מעולם לא הייתי כה מפוחדת, מרוששת, חסרת שליטה, חסרת אונים וחסרת תקווה כמו באותו זמן. עם צדק במזל בתולה בשנת 2003 הפכנו למרפאים-קדושים מעונים במשרה מלאה והתחלנו לעבוד כדי לרפא את העולם. אנחנו נביא את העולם לכדי התעלות, בכל מחיר. והמחיר היה כמעט כל שהיה לנו ויותר. עבדנו כעובדי אור במשרה מלאה וכמעט עד צאת הנשמה. עבודה זו ממשיכה אבל בדרך שונה מאוד, ובאוגוסט הגענו לנקודה שבה אנו הופכים ל״משואות אור״ זוהרות.

כעת נוכל לאמץ פרדיגמה חדשה של אנרגיה זו, כיוון שב-12 השנים האחרונות, החכמנו ולמדנו את דרכי האנרגיה ולמדנו משהו מהמעבר האחרון של צדק למזל בתולה – שאיננו יכולים לרפא את העולם על ידי הקרבה עצמית. אנו יכולים להעניק שירות לעולם אבל לא כמשרתים, עלינו להיות מאסטרים ומנצחים. עכשיו אנחנו יכולים לחבק את צדק במזל בתולה וליהנות מהמערך השלם של האנרגיות שלו, שכוללות חמלה, חסד, תשומת לב לפרטים ושלמות. זהו גם מזל הבריאות – והעניין באכילה בריאה יותר, פעילות גופנית וניקוי סביבתי שהחל בשנת 2003, הפעם האחרונה שבה צדק שהה במזל בתולה. כעת הנושא יקבל תנופה רבה אף יותר. אלה מכם שעוסקים בתחום הרפואה האלטרנטיבית אמורים לחוות צמיחה גדולה בעסקיהם, כמו גם צמיחה של כל דבר שקשור למודעות גבוהה יותר לנושא הבריאות. אנו מממשים שוב תפקיד זה, הפעם מנקודת מבט עוצמתית יותר, כזו שמשרתת אותנו תחילה, עונה על הצרכים שלנו, עוסקת באנרגיה ובפוטנציאל שלנו, ללא הקרבה עצמית ומבלי להפוך לקדושים מעונים.

היבט גדול נוסף שחל באוגוסט הוא שבתאי שמתיישר ב-1 לאוגוסט בעת שהוא מתכונן לעזוב את מזל עקרב. זה האירוע הגדול ביותר של המאה, כיוון שהוא מסמן גם את סוף מחזור 99 השנים שהחל בשנת 1917 (ראו הסבר בסרטון הוידאו שלי). שבתאי מזדחל על פני שתי המעלות האחרונות של מזל עקרב כל החודש, עוזב לגמרי ב-19 בספטמבר, ממש בזמן לקראת יום השוויון של הסתיו. כדי לדעת מה משמעות הדבר בחייכם, חזרו לשנים 1982 ו-1983, כאשר הוא שהה לאחרונה במזל עקרב, ועוד לפני כן, לשנת 1950. עשור זה היה עד לכניסת דור האינדיגו החזק הראשון לרשתות האנרגיה של כדור הארץ ועתה, שני מחזורי עקרב אחר כך, הם סוף סוף יתחילו לממש את התשוקה שלהם.

הנה קישור לסרטון וידאו [באנגלית] שמסביר את מחזור 33 ומחזור 99 השנים.

ירח חדש ומקסים ב-22 מעלות במזל אריה חל ב-14 באוגוסט והוא סמן אדיר בין הסיומים וההתחלות הללו. זה הזמן שבו נחוש בפוטנציאל של אוגוסט בדרך ישירה יותר, כיוון שבשבועיים הראשונים יכול להיות שהיינו עסוקים עדיין בסגירת קצוות, כפי שקורה לעתים קרובות בחודשים שמתחילים בירח מלא. והדבר גם חלק מהפעולה שאפשרית באוגוסט; כן, התחלות חדשות מניבות פירות רבים יותר כאשר המטען הרגשי והנפשי של העבר לא מכביד עליהן.

אורנוס החלוץ והמהפכן נמצא במזל טלה, המזל הראשון בגלגל המזלות, וכירון, המרפא הפצוע וזה שמזכיר לנו את הקרמה, נמצא במזל דגים, הסימן האחרון בגלגל המזלות. בעת שאורנוס מנסה לשלוף אותנו מאי הנוחות שלנו, כירון מזכיר לנו לנקות את הבלגן שלנו תחילה, בדומה לעשיית שיעורי בית וסידור החדר קודם שאנו יורדים לשחק בחצר. אף על פי שייתכן שתרצו לנוע קדימה, ודאו שאתם דואגים לריפוי ולסגירות מעגל שעשויים לצוץ החודש. עליכם לעשות זאת בכל מקרה ואם לא תטפלו בכך עכשיו, יהיה עליכם לעשות זאת מאוחר יותר. מי רוצה להיתקע בבית עם מטאטא ומגב כשכולם נהנים בחוץ?

אם אתם מרגישים עכשיו מלאי אנרגיה ומוטיבציה, אחת מהמתנות של אוגוסט, אלה תחייה והתעוררות של האנרגיה שלכם והצורך שלנו לנקוט בפעולה. אין משמעות הדבר שעלינו ל״עשות״ משהו, פעולה מתחילה בבחירות, שמתחילות בתוך ״הווייתנו״. הביעו כוונות לתוצאות שאתם רוצים לברוא, אז ראו מה עולה כדי להתנקות. אל תהיו לחוצים להגיע לסוף המסע, כיוון שבזמן שאתם בוראים את ההתחלות שלכם, דברים אחרים רבים הופכים אפשריים. היו חוקרים עתה, חשבו מה עוד אפשרי. הרבה כל כך מהאנרגיה שלנו היה כרוך בריפוי ובטרנספורמציה, מה קורה כאשר אתם מניחים בצד את ההתחייבויות שלכם ובמקום זה מביעים כוונה לחיים שופעים ושמחים? אין זה משנה מה כוונתנו ביחס לעולם, עלינו לכלול את עצמנו באהבה, בשפע, בשמחה ובשלווה שאנו מביעים בלהט רב כל כך עבור אחרים.

אוגוסט הוא חודש למודעות עצמית, לטיפול עצמי, לסיפוק עצמי ולמיקוד עצמי (שימו לב לדגש על ״עצמי״). שחררו את השיפוטים שלכם, בייחוד אלה שכרוכים בעשיית הדברים ״הנכונים״, להיות טובים, ולהיות טובים מספיק. התמקדו בחלומות ובחזון שלכם לחיים שאתם רוצים לחיות, והעניקו לעצמכם רשות להירגע, להתרענן ולהתחדש לפני התנופה הגדולה שתתרחש בספטמבר. בזמן שאתם יוצרים את מכל האנרגיה הגדול שלכם, ודאו שאתם מרוקנים אותו לעתים, כיוון שכוונות חדשות תמיד מעלות אמונות, מגבלות ודפוסים ישנים. בלי לחץ או חרדה, פשוט נקו תוך כדי התקדמות.

אוגוסט הוא זמן להתרחק מעבודת ומתפקיד המרפאים והמורים של העולם ולהניח לאבק לשקוע מעט. נדע במה להתמקד לאחר שנקדיש זמן להעריך מה נותר לעשות, להחליט מה אנו רוצים לשמור, מה אנחנו מוכנים לשחרר. עשינו כבר עבודה רבה כל כך, בואו נראה למה מסוגל הקולקטיב (קרוב לוודאי שלהרבה יותר ממה שאנחנו יודעים), גם הוא צריך להשתתף בתהליך זה. אנו ביצענו את העבודה הקשה במשך זמן רב, הקולקטיב מוכן להשתתף ועלינו להעניק לו את ההזדמנות לעשות זאת.

האנרגיה החודש רגועה יותר ותְּזָזִיתִית פחות, ויש לנו כמה מחזורי אנרגיה חדשים שמתחילים עתה, ולכן איננו צריכים לעבוד קשה כל כך. הקדישו זמן החודש למחשבה כיצד יראו החיים הנפלאים שלכם, המלאים בנפלאות ובחזון חדש, כדי שתוכלו להעצים את ההסכמה האנרגטית שלכם. מילת המפתח באוגוסט היא ״היענות״, זאת אומרת אפשור, סיפוק, שביעות רצון, סובלנות ומתן רשות. איך תוכלו לפנק את עצמכם בדרך כלשהי החודש, להעניק לעצמכם רשות ליהנות ממה שעמלתם קשה כל כך כדי ליצור, ולהקדיש זמן להריח את הפרחים הנפלאים בגן החיים שלכם?

שיהיה לכם חודש נפלא.