דוח אנרגיה – יוני 2015

ג׳ניפר הופמן
תורגם מאנגלית על ידי סמדר ברגמן

 

מאי היה חודש קשה ולא היה לכך כמעט קשר לנסיגת מרקורי, על אף היותה גורם מסייע. בדוח האנרגיה של חודש מאי כתבתי שהוא יהיה חודש ל״נקיטת פעולה״ וכך היה, אבל פעולה כרוכה בדברים רבים לבד מכניסה למכונית ולחיצה על דוושת הגז. הכנות ותכנון רבים צריכים להתבצע שמובילים לפעולה ולכך נועד חודש מאי. אף על פי שהייתי מוכנה לשגר את הטיל שלי אל החלל, לא בדקתי לראות האם הוא מונח כבר על כן השילוח, ושכל המערכות מוכנות לפעולה. במאי, כל צעד מהוסס קדימה העלה משהו אחר לניקוי והדבר היה הכרחי כדי שנוכל להיערך עם ולשלב את מה שנהיה מוכנים לעשות בחודש יוני. בחודש יוני עומדים בפנינו כמה אתגרים, והגדולים שבהם הם היציאה החוצה, לאחר תקופה ממושכת מאוד של תחושת היעדר תנועה וחופש, ומתן רשות לעצמנו לחלום ממש בגדול.

לאחר חמשת החודשים הראשונים של שנת 2015,, יוני עשוי להרגיש כקלי קלות אבל רק על פני השטח. זוכרים את הברווזים ששטים ללא מאמץ על פני המים? אנחנו לא רואים את הרגליים הקטנות שלהם חותרות במרץ מתחת לפני המים. שיוט חינני וקל מלווה במאמץ עקבי רב, בהתחייבות ובמיקוד מכוון. בחודש שעבר כתבתי על ״הפרדת המוץ מהחיטה״, ואת זה נראה. מי מוכן לשינוי ומי לא? החודש נגלה זאת והגיע הזמן לא רק לדבר – אלא גם לעשות.

החודש מתחיל בירח מלא ובפעילות רבה במזל תאומים. תמיד התייחסתי למזל תאומים כאל בית הקרמה והוא לא מוערך מספיק על ידי קהילת האסטרולוגים. אבל עם השמש, מאדים, מרקורי ושבתאי, ופעילות הירח החדש והירח המלא בבית זה, צפו לכמה תזכורות למחזורים הקרמתיים, לקבוצות הנשמה, לנשמות התאומות וכדומה, בייחוד בגלל שמרקורי נמצא בהיבטים מסוימים של מחזור הנסיגה שלו כל החודש. טוב תעשו אם תבדקו פעמיים את התקשורות שלכם, תשאירו עתודות זמן בנסיעות, ואל תשאירו את הטיפול בפרטים בידי המזל בתקופה זו.

הפעולה הגדולה יותר החודש קשורה לאנרגיה, כיוון שאנו יכולים עתה להתחיל לעבוד עם התרחבות האנרגיה שבראנו בעזרת כל עבודת הריפוי והשחרור הקודמת שלנו. בנקודה מסוימת, השחרור והריפוי חייבים להסתיים, ועלינו להתחיל לפעול. הדבר דומה לבישול ארוחה במשך זמן רב, שבסופו של דבר מניחים על השולחן ואוכלים. הגיע זמן הסעודה. אבל זה גם זמן להחלטה ולבחירה ועכשיו נזכה לראות מי מוכן לפעולה ומי לא, כיוון שאף על פי שכולם יכולים לנקוט בפעולה, כאשר הבחירה עומדת למולם, לא כולם בוחרים בה. פחדים כלשהם הקשורים לשינוי ולטרנספורמציה, לעזיבת אזור הנוחות, ולא משנה עד כמה מנוון או לא נוח הוא, יעלו עתה אל פני השטח.

בנימה חיובית מאוד, הצמידות בין נגה לצדק במזל אריה מעניקה פוטנציאל של הגשמת חלומות. ודאו שאתם חולמים בגדול ומצפים לגמול ולתוצאות גדולים. זה היבט התרחבות שיכול להפיק את הטוב ביותר מכל דבר. הוא גם יכול להפיק את המירב מכל דבר, כך שמה שעובד יעבוד היטב, מה שלא עובד עלול להיות איום ונורא. בסופו של החודש מצטרף אליהם אורנוס, ונוכל לצפות לכמה הפתעות ותוצאות בלתי צפויות.

הדבר מפצה על נסיגת שבתאי שחוזר למזל עקרב בפעם האחרונה, חיבור אחרון למחזור שהחל בסוף 1985. היבט זה נמשך עד אמצע ספטמבר, ולכן היו מודעים לכל ״פיצוץ מן העבר״ שצץ ועולה עבורכם, בייחוד דברים שהתרחשו לפני שלושים שנה ושבים וחוזרים. מה תעשו שונה הפעם? אתם יכולים לחזור על המחזור או לברוא נתיב חדש, הבחירה תמיד נגישה.

נושא גדול אחר החודש הוא הזווית הריבועית המתמשכת בין מרקורי לנפטון, שלא נראית משמעותית כל כך אבל שהיא חשובה מאוד. זה החלק החסר שמאפשר לנו לראות את התמונה הגדולה השלמה, לראות את האמת שמעבר ל״אמת״, להסיר את צעיף הרמייה מאחוריו אנו מסתתרים לפעמים. מרקורי מייצג את הפרט החשוב שמקלקל את התהליך כולו; נפטון הוא זה שעוזר לנו לרמות את עצמנו או ליפול בפח, שזה היבט נוסף של רמייה עצמית.

לדוגמה, אתם מוכנים לצאת לטיול ארוך ומנוע המכונית שלכם שובק לאחר 70 הקילומטרים הראשונים, בגלל שדחיתם את החלפת השמן במשך חודשים. או אתם ממתינים לשיחת טלפון חשובה והנייד שלכם מת בדיוק ברגע שהיא נכנסת, בגלל ששכחתם לטעון אותו. קיימת רמייה רבה סביבנו, הרבה ממנה מחופש לאמת. זה גם חודש שבו מתחיל תמרון צבאי בארצות הברית (Jade Helm), אירוע שזוכה לפרסום רב ולחשיבות מחשידה. עם הריבוע של מרקורי ונפטון בזמן הצמידות של נגה וצדק, והצטרפות אורנוס אליהם, האמת לגביו עשויה להתגלות בדרכים שאף אחד לא יוכל להתעלם מהן. וכיוון שהתרגיל מתחיל עם עמידת מרקורי, מול הריבוע של שבתאי ונפטון, סיכויי הרמייה והסתרת האמת שלו לא נראים טובים מאוד. אם העיניים שלנו פקוחות, אנו נראה באופן ברור ביותר.

יש לנו בחירה גדולה החודש, בחירה שכבר עשינו ברמות רבות, ועכשיו מדובר בשילובה אל תוך חיי היום-יום שלנו. זכרו ש״בריאת גן עדן עליי אדמות״ היא שילוב, לא השתלטות. מאז שנת 2011 כתבתי על ״תודעה נעלה״, שאנו מגלמים כבני אנוש אלוהיים, במקום ״תודעת המשיח״ שמייצגת את המרפא הפצוע או הקדוש המעונה. האם אנו מוכנים לאמץ את עוצמתנו לשלב את האלוהות שלנו אל האנושיות שלנו? האם אנו יכולים לשחרר את האמונות המקוטבות שלנו שהרוח היא ״טובה״ והאדם ״רע״? כל קיטוב אינו מסייע. איננו יכולים להיות רוחניים מדי או אנושיים מדי, ודואליות היא מילת המפתח החדשה עבורנו. מספיק עם ״או זה, או זה״, עכשיו אנו במרחב של ״שניהם״ או טוב אף יותר, בעת שהיכולת הרב-ממדית שלנו גוברת, במרחב של ״רבים״.

בנקודה מסוימת אנחנו צריכים להפסיק לבצע עבודת ריפוי וליישם את מה שלמדנו. האם אנו מפחדים לחזור על העבר? זו בחירה אחת, יחד עם הבחירה להשתמש במודעות ובהבנה החדשות שלנו כדי לברוא נתיבים חדשים בהם האנרגיה תוכל לזרום. אנו בוראים את המציאויות של הפרדיגמות החדשות ומקבלים תמיכה רבה כדי להתחיל עתה. אבל זה שילוב של הכוונת האנרגיה שלנו לכיוון התוצאות הרצויות שלנו. כוונה יוצרת את הנתיב שבו האנרגיה יכולה לזרום ואמונות בוראות את ההרחבה או ההגבלה שקובעות כמה אנרגיה נאפשר.

לאור כל מה שמתרחש בחודש יוני, נסיגת מרקורי תופסת את המושב האחורי אבל במזל תאומים, מול נסיגת שבתאי וריבוע עם נפטון, קרוב לוודאי שתוכלו לצפות לכמה תובנות ביחס לקרמה, לחוזי נשמה, לחיבורי נשמה, לנשמות תאומות שיעזרו לכם ליצור סגירת מעגל היכן שהיא דרושה ו/או היכן שזמנה הגיע זה מכבר. והאמת תתנודד די הרבה החודש, האמיתות שאנו יודעים, אלה שאיננו יודעים, אלה שאיננו רוצים לדעת, כמו גם אלה שעמן עלינו להתמודד. הכול מתגלה בסופו של דבר.

הנה כמה שאלות שבהן תוכלו להרהר החודש:

האם יש לכם הרגלים לא מודעים שזקוקים אולי לשיפוץ כללי, ובכלל זה הדרך שבה אתם רואים את האמת?

האם קיימות אמיתות, בצורת אמונות, שעליכם לשנות עכשיו, או לאפשר לרמת מודעות חדשה להפוך לאמת עבורכם?

האם היחסים שלכם הם במובן חיבור או קשר, והאם את השירות שלכם לאחרים אתם מגישים כמשרתים, או כמאסטרים?

האם אתם יכולים להציב באופן אנוכי כוונות חדשות לחייכם, כך שתפעלו ברמת הרטט הפוטנציאלי הגבוה ביותר שלכם ותביעו את הכוונות הנרחבות ביותר שלכם?

מה משמעות ״תודעה נעלה״ עבורכם והאם אתם מוכנים להפסיק להיות ״מרפא פצוע״ ולשקול את מהות החיים מפרספקטיבה עוצמתית רבה יותר וממוקדת יותר בעצמי?

החודש אנו מקבלים תמיכה מדהימה לחלום באמת בגדול ואז להיות מוכנים לנקוט בפעולה ממוקדת כדי להפוך חלומות אלה לחלק מהמציאות שלנו, מבלי לשכוח שנקיטת פעולה כוללת תכנון והכנה. עלינו לכוון את האנרגיה שלנו בכיוון שבו אנו רוצים שהיא תזרום, לפני שהיא בוראת את התוצאות הרצויות. יכול להיות שאתם מוכנים לשגר את הטיל שלכם אל החלל, אבל תחילה ודאו שהוא מונח על כן השיגור, שמכל הדלק מלא ושהוא מכוון לכיוון הנכון.

שיהיה לכם חודש נהדר.