דוח אנרגיה – יולי 2018

מאת קייט ספרקלי

מאנגלית: סמדר ברגמן

יולי הוא חודש טרנספורמטיבי עוצמתי, שמבטיח להביא אתכם אל תוך החלקים העמוקים ביותר של עצמכם. היום הקצר/הארוך ביותר שחל ביוני סלל את הדרך לעונת ליקויים עמוסה המתחילה החודש. שער הכולל שלושה אירועים נפתח עם ליקוי החמה בעת מולד הירח ב-12/13 ביולי, ונסגר עם ליקוי החמה בעת מולד הירח ב-11/12 באוגוסט. באמצע כל האנרגיה הסולרית הזו מתרחש ליקוי ירח מלא, עוצמתי וארוך מאוד בעת הירח המלא ב-27/28 ביולי. ליקוי ירח זה הוא ליקוי הירח המלא הארוך ביותר של המאה והוא ימשך שעה ו-23 דקות!

לירח השפעה מהותית על בריאותה של הפלנטה. המשיכה המגנטית שלו מושלת בגאות ובשפל ובמקצב של הפלנטה, שמשפיעה בעוצמה על כל שוכני כדור הארץ. נתיב הירח מאפשר לחקור את האזורים הנרחבים של הלא-מודע שלכם ולחשוף את הפינות המסתוריות העמוקות יותר של נשמתכם. כתוצאה מכך, חשוב שתעניקו תשומת לב רבה למחזורים הללו ולהשפעה שיש להם הן על החיים האישיים שלכם והן על חיי הקולקטיב.

ליקויי מאורות הם הערוצים היעילים ביותר של היקום להביא לשינוי, לטרנספורמציה ולצמיחה. הם מאירים מידע נסתר ומעניקים לכם את התובנות הדרושות כדי להמשיך במסע הריפוי, הצמיחה וההתפתחות שלכם. ליקויי חמה פותחים נתיבים חדשים ומביאים הזדמנויות חדשות, בעוד שליקויי ירח רגשיים הרבה יותר ומביאים לסיומים, אשר סוללים את הדרך להתחלות חדשות.

ממש כפי שהירח מתמלא ואז מצטמצם, כך גם החיים. כל מחזור ירח מעלה אתכם רמה בספירלת החיים הגדולה; ועם כל מחזור, החוכמה, ההבנה והידע העצמי גדלים. ליקוי החמה בעת מולד הירח ב-12/13 ביולי מציע הזדמנות שכזו. בליקוי זה תוכלו לשחרר את עצמכם מכל דבר שייתכן וחוסם את התפתחות נשמתכם. הזדמנות אדירה אשר תסייע לכם לשנות את החלקים השליליים, ההרסניים או המגבילים שלכם ושל חייכם. כתוצאה מכך, יתפרש לנגד עיניכם חזון גדול יותר לחייכם. חזון אשר יתפרש מעבר לגבולות העצמי האישי שלכם ואל ממלכות השירות לעולם.

אנרגיות השמש והירח יתמזגו בליקוי שיתרחש בזמן הירח המלא, ב-27/28 ביולי. בזמן הזה, תתבקשו להיכנס פנימה ולטוות את היבטי האור והחושך של עצמכם, כדי לכונן תחושת שלמות חדשה. העולם הפנימי שלכם יושפע בעוצמה, יאיץ את השינוי האנרגטי המתרחש בליבתכם. בזמן הזה תוכלו לנקות מטען רגשי שאתם נושאים וליזום אתחול רגשי. דפוסים ישנים של הגבלה עצמית וקיפאון ישתחררו בשל כך ויעודדו אתכם לפתוח לעצמכם את הנתיב אל לבכם.

התפוררות מחסומים אנרגטיים ורגשיים תברא חיבור גדול יותר לנשמתכם, והדבר יעזור לכם לחקור את מרחבי האמת והחוכמה העמוקים ביותר שלכם. כאשר אתם מתחברים במודע עם היבטים בלתי נראים אלה של עצמכם, אתם נכנסים אל הריק – אל מקור הבריאה האינסופי, הנצחי והבלתי ניתן לתיאור. כאן מוצעת לכם פרספקטיבה חדשה בנוגע לדרכי הפעולה המעודנות של העצמי הפנימי שלכם.

ליקוי השמש בעת מולד הירח ב-11/12 באוגוסט, אשר יסיים שער עוצמתי זה, יברא את ההשפעה הטרנספורמטיבית המיידית והברורה על חייכם. זוהי טרנספורמציה אישית עמוקה ואור האלוהי יחולל שינויים ונסים בחייכם. אנרגיה טרנספורמטיבית זו של הליקוי ״תשרוף״ כל מחסום שנותר ותאיץ את ההתפתחות הרוחנית שלכם ואת דרככם.

יולי מביא עמו תקופה של שינוי וצמיחה דרמתיים. האנרגיות הנכנסות יעירו את חייכם הפנימיים ויסלקו כל התקשרויות שנותרו, אשר מונעות מכם לאמץ את יעודכם באופן מלא. מערכות הכחשה נעלמות, הן אישיות והן קולקטיביות, חושפות את חוכמת הטבע האמיתי שלנו. אנשים, דברים והתנסויות חיים ששוב לא משרתים את הצמיחה האישית ואת הצמיחה של הקולקטיב, נעלמים וסוללים את הדרך לטובת הכלל.

אלה כוחות קוסמיים עוצמתיים בפעולה, המבטיחים שהחודשים הבאים יהיו מרגשים. בליבה העמוקה ביותר שלכם דבר מה קסום מתעורר והזרמים המעודנים של האנרגיה, שמעצבים את חייכם, מגלים דבר מה נפלא. הבריאה מתעוררת כדי לגלות את אורכם המהווה חלק ממארג עולם החומר עצמו, דבר המאשר עד כמה אתם חיוניים וחשובים. כך נולדת הבנה עמוקה יותר לגבי מה שאתם מעניקים כשירות לעולם. סינכרונים והזדמנויות צצים כדי לסייע לכם להיערך במודע עם התכלית האלוהית שלכם. כאשר אתם נמצאים בהיערכות מודעת עם התכלית שלכם, היעוד שלכם מתממש באופן טבעי, חושף בפניכם רעיונות ונתיבים חדשים.

ההשפעות המטהרות של שער הליקוי הזה עלולות להותיר אתכם תשושים, אבל השינויים הנובעים מכך הם לטובה. האנרגיה האישית שלכם מתחזקת וכוחות הטבע שבים ומתאזנים בתוככם. תהליך זה יביא שפע של ארנגיית מקור והשראה אשר יאירו את הבריאות שאתם חייבים להגשים לטובת הכלל הגבוהה ביותר. אפשר ואין זה תהליך קל, אך אם תתמסרו לו, הוא יכול זמן מזכך, משחרר ומרגש של צמיחה משמעותית. היו עדינים כלפי עצמכם, כיוון שהדברים שעולים לפני השטח כדי להתנקות הם מורכבים ושורשיים מאוד. נועו עם האנרגיה של החודש הזה על ידי כך שתבצעו את השינויים שעליכם לבצע כדי לשחרר את עצמכם מן העבר. בעודכם עושים זאת, אפשרו לדלתות המובילות אל הייעוד שלכם להיפתח ולשלב הבא במסע ההתפתחות שלכם להתחיל.

*~*~*~*~*~*~*

אתר זה קיים כבר כעשרים שנים. אין עוד כמוהו בארץ. הוא משמש כספריית עצומה של תרגומים וחומרים מקוריים, הנגישה לכל מי שמעוניין להיכנס ולקרוא. הכניסה חופשית. יכולתי לשים בכניסה עמדת תשלום, למכור מנויים… אבל זה לא מרגיש לי נכון. אולם, כדי להמשיך בעבודת התרגום אני זקוקה לתמיכה ולעזרה שלכם – הקוראים.
לחצו על הלב ותנו מהלב. ~ סמדר