ביטחו בחוק המשיכה

מאת דורין וירצ'ו
מאנגלית: סמדר ברגמן

היה זה יום גשום. רוב האנשים נשארו בבתיהם החמים והיבשים. הרחובות והחנויות היו ריקים כמעט לגמרי. באותו יום, נכנסתי לחנות בבעלותה של עובדת אור אותה הכרתי מזה זמן מה. היא ניצבה בחנותה, ממתינה כדי לשרת כמה לקוחות. זבן נוסף סייע אף הוא ללקוחות אחרים. היא בירכה אותי והסבירה שהחנות הייתה כה עסוקה באותו יום, שהיא והזבן לא התפנו לאכול ארוחת צהרים.

"אבל החנויות האחרות ריקות היום!" אמרתי לחברתי. "מדוע החנות שלך מלאה בלקוחות?" היא חייכה והסבירה שבכל בוקר היא מתפללת עבור לקוחותיה, מבקשת שכל מי שיכנס לחנותה יזכה לברכות. התוצאה? אנשים נמשכים בדרך שאין לעמוד בפניה אל חנותה. היא אינה מפרסמת וחלון הראווה של חנותה אינו כה יפה – במקום זאת, חברתי מסתמכת על חוק המשיכה [Law of Attraction].

חוק זה קובע שכל דבר שאתם מתמקדים בו, אתם מושכים אל חייכם ומגשימים בחייכם. לכן, בעלת החנות הזאת משתמשת בחוק המשיכה כדי לתמוך בעסק שלה וכן גם כדי לברך את לקוחותיה. מישהו שאל אותי לאחרונה כיצד אני מפרסמת את הסדנאות והספרים שלי. אמרתי לו שאני מקדמת אותם בעזרת מחייבות, הדמיות ותפילה. אני פשוט מתפללת בכל יום: "אני מבקשת שכל אדם אשר יזכה לברכה מהסדנאות שלי יודרך להשתתף בהן. אני מבקשת שיעמדו לרשותו כסף, זמן, שמרטף, תחבורה וכל תמיכה אחרת, כדי שיוכל להשתתף בסדנא".

הסיבה שאני אומרת תפילה זו היא שאיני רוצה פשוט השתתפות בסמינרים שלי – אני רוצה אנשים שייהנו ושיפיקו תועלת מהסדנאות. ואני בוטחת שכל התפילות נענות. ואכן, בכל אחת מהסדנאות שלי אני שומעת סיפורים רבים על האופן בו אנשים קיבלו בדרך נס די כסף כדי להשתתף. אני גם שומעת על סינכרונים באמצעותם גילו את דבר קיום הסדנאות.

דאגה בנוגע לשיווק הפרוייקט שלכם רק מורידה את האנרגיה של הפרוייקט כולו, והדבר רק ימשוך בעיות, כאבי ראש ואנשים שאינם מוקירים או "מבינים" את המוצר שלכם. טוב בהרבה לגשת לכל פרוייקט באהבה ובאמונה, למשוך תמיכה ונסיבות נפלאות. איני יכולה לספר לכם כמה נסים חוויתי, בהם אנשים נפלאים הציעו לי עזרה ש"כאילו נפלה מהשמים" מכיוון שנמשכו אל האנרגיה של הסדנאות וספרים שלי.

אל תדאגו "כיצד" תקבלו עזרה. ה"כיצד" תלוי בחכמה האוניברסלית היצירתית והאלוהית של האור והאהבה. במקום זאת, התמקדו במראה, בתחושה ובוודאות שהאהבה מקיפה את הפרוייקט שלכם ותומכת בו… ושחררו זאת ליקום באמונה מלאה. בדומה, כאשר סיימתי לכתוב את ספרי "Angel Therapy" לפני כמה שנים, התכוננתי לשלוח את כתב היד לסופרים אחרים לשם אישור. תמיד ביקשתי אישורים ומעולם לא פקפקתי בתהליך.

אלא שהפעם, המלאכים עצרו אותי. הם אמרו לי שהחיפוש שלי אחר אישורים נובע מפחדים שמקורם באגו שהספר אינו די טוב כשלעצמו, כדי למשוך את הקוראים. המלאכים ייעצו לי לבטוח שהמסרים שבספר ימצאו את דרכם אל הקוראים אשר יפיקו תועלת מקריאתם. לכן, בפעם הראשונה, לא ביקשתי אישורים.

ובכן, אין לי מושג כמה עותקים נמכרו (רוב הזמן איני מתמקדת במדידות ארציות), אבל אני יודעת שנמכרו עותקים רבים ושהספר תורגם לשפות רבות. והחלק המהנה ביותר הוא להאזין לסיפורים מאנשים שמצאו את הספר בדרכים מוזרות. כמו האישה שקנתה בחנות ומצאה את הספר בעגלתה, אף על פי שהיא לא הניחה אותו שם. היא קיבלה זאת כסימן וקנתה את הספר, שהצית את מערכת היחסים שלה עם המלאכים. אני יודעת שהתפילות תומכות בסינכרונים נפלאים אלה, שהם מהנים בהרבה מהשימוש בטכניקות שיווק אנושיות מיושנות! אולי יש לכם סיפור דומה עם הספר – ככלות הכל, הוא ללא ספק ספרם של המלאכים (אני בת מזל שהם הניחו לי לרשום עליו את שמי!)

במשך השנים בהם ערכתי סדנאות, צפיתי בבוגרי התכניות שלי שזכו לדרגות הצלחה שונות בעריכת סדנאות ופרסום ספרים משלהם. הבנתי שבכל פעם שאנשים מסוימים מתאמצים ל"שווק" את עבודתם בדרך מסורתית, הם אינם מושכים קהל. אלה שכן מושכים קהל ומוציאים לאור הם עובדי אור אשר:

א. מלמדים נושאים המשקפים את התשוקות ונושאי העניין האישיים שלהם. דבר זה שונה מהרצאה או מכתיבה על נושא כלשהו מכיוון שאתם חושבים שהוא בר-שיווק, או מכיוון שדובר או סופר אחר זכה להצלחה בעזרת נושא זה. עליכם ללמד ולכתוב על נושאים שבאמת מרגשים אתכם, או שלא תפעלו על פי חוק המשיכה.

ב. תומכים בפרוייקט שלהם באמצעות תפילה, הדמיה ומחייבות. אלה הם עובדי אור הפועלים על סמך אמונה והם מושכים קהל ומוציאים לאור! הם פתוחים להדרכה אלוהית בנוגע לפרוייקטים שלהם, והדרכה זו באמת מכוונת אותנו לכיוונים הנושאים פרי.

השורה התחתונה היא שאהבה היא אנרגיית הרטט הגבוהה ביותר, הבוראת ומגשימה את התוצאות המשמחות באמת את כל המעורבים בדבר. בקשו מהמלאך הנעלה מיכאל להזכיר לכם וללמד אתכם את מטרת החיים שלכם, ולהדריך את צעדיכם בבריאת פרוייקט המבוסס על שירות אשר יביא ברכה גדולה לעולם. לא רק שתיהנו מהתוצאות, אלא גם כל אותם אנשים שבחייהם תגעו. ברכות לכם, עובדי אור, בגין השירות שאתם מעניקים לאור ולאהבה.